Skocz do zawartości
Forum Burgmania

3M zaczęło :)


-=Dee Jay=-

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak .. w końcu oficjalnie zaczęli?my na pomorzu

w taki sposób prezentowała sie w sobote (9 kwietnia) grupa maxi z S3M ;)

normal_000_0528.jpg

poĽniej wspomożona przez YP 125 ...

jak sie okazało, występuje u nas troche skuterów pojemno?ci przekaraczaj?cej 50ccm, jednak większo?ć kryje swoj? wielko?ć w "małej budzie"

i tak mamy Sfery 125 4T sztuk dwie, TPH 125 2T, Majesty 125, Runnera 180, YP 250 no i moja suka (która może niedlugo zmieni wła?ciciela :lol: )

na spotkanie nie przybyly Foresight 250, X9 250, grand dink 150 ... i przypuszczalnie XP 500 (podobno ten twor ma wejsc w posiadanie naszego kolegi)

spotkanie polegało na wyprawie 3 grup z Gdańska i Gdyni do Stegny - pojechali?my ogl?dac o?rodki na ktorych ma sie odbyc sierpniowy zlot (dotychczasowy to totalna kipa :lol: )

i tak o 9:30 wyjechała pierwsza ekipa o 10:15 druga (ta rzekomo zwana "maxi" - czyli radgda na yp250) która po pewnym czasie poł?czyła sie z pierwsz?.. a po 11 wyruszyła najliczniejsza "banda" ;) w Stegnie (70km) znaleĽli sie ok 14 ....

nastepnie obejrzelismy co bylo do obejrzenia i przy straszliwym bocznym wietrze udalismy sie do domu ...

mimo nienajlepszej pogody (chociaz bez deszczu) caly wypad uznalismy za udany. co niektore osoby podczas tego wyjazdu docenilu pomysl PMR'owania co w niedlugim czasie zaowocuje zakupem owych urz?dzen ;)

zainteresowanych naszym wyjazde odsyłam do fotek na www.s3m.prv.pl --> fotki :-)

ot taka informacja z Wybrzeza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:lol: Zazdroszcze wam Morza, widze tez ze mimo pogoda nie dopisala az tak jak grupie WaWa Zone to imprezka byla przednia i humory dopisywaly. Pozdrawiam :lol:
Odnośnik do komentarza

Czytam ten w?tek trzy razy i nadal nie wiem... aaalee oooo szoo ccchhooodddziii :lol: !OKK :) .

Bigu- nie wydaje mi się aby? spał przez ostatnie dwa (ponad) lata!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Czytam ten w?tek trzy razy i nadal nie wiem... aaalee oooo szoo ccchhooodddziii :D  !OKK  :D .

Bigu- nie wydaje mi się aby? spał przez ostatnie dwa (ponad) lata!! ;)  :D  ;)

J?dru?...

Chyba jakie? testy... to nie pierwszy taki post dzisiaj (wczoraj)...

 

PS. A to test

Odnośnik do komentarza
Czytam ten w?tek trzy razy i nadal nie wiem... aaalee oooo szoo ccchhooodddziii :D !OKK :D .

Bigu- nie wydaje mi się aby? spał przez ostatnie dwa (ponad) lata!! ;):D;)

No jak nie spalem, jak spalem ;) . Dobrze sie spalo ;) ...

PS. Dobra, nie zasmiecam tematu ;) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...