Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W połowie drogi, ale na wiosnę


RobB.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ krystalizuje się w bólach, wspólne spotkanie skuterowcówz Warszawy i Łodzi, a jest szansa że może to być bardzo fajna imprezka to po przeczytaniu przez Was w?tku http://skutery.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=12831 proszę o wypowiadanie się w powyższej kwestii.

Nie będę ukrywał że z przyjemno?ci? by?my się również z Wami spotkali.

Pozdrawiam

RobB. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kiedy? był podobny pomysł. Wiele osób się zgłaszało, wyszło na to że z Wawki wyjechały 2 osoby, a Łodzi koło 10. Zobaczymy, jak będzie tym razem...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Robie z Toba zawsze chetnie sie spotkam, co prawda raczej nie dam rady zabalowac dlugo ale na 2-3 h chetnie wpadne pogdakac. Tym bardziej ze i odleglosc jest w sumie symboliczna. Pozdrawiam

ps. doszedlem ze planujesz wypad 16 czy jednak sie myle ? Szkoda ze nie napisales dokladnej daty tutaj. Niestety z podanego linku wynika ze jest to wyjazd 3 dniowy 17 czyli w niedziele. No chyba ze jak zwykle nie dokonca rozumiem caly ten belkot. Bo watek jest w sumie dziwny pod podanym linkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ps. doszedlem ze planujesz wypad 16 czy jednak sie myle ? Szkoda ze nie napisales dokladnej daty tutaj. Niestety z podanego linku wynika ze jest to wyjazd 3 dniowy 17 czyli w niedziele. No chyba ze jak zwykle nie dokonca rozumiem caly ten belkot. Bo watek jest w sumie dziwny pod podanym linkiem.

Pozdrawiam

Witam

Pozwole sobie wypowiedziec sie za Roberta w kwestii terminu spotkania Wawy i Łodzi.

Termin to weekend 16-17 kwietnia 2005r.

Mozliwe s? 2 opcje: wyjazd jedno-, lub dwudniowy . Do ustalenia pozostaly dwie sprawy tj. czy bedzie to wypad 2 czy 1 dniowy oraz termin wyjazdu w przypadku wyboru opcji jednodniowej (sobota lub niedziela). Jezeli zostanie wybrana opcja 2 dniowa ( miejmy nadzieje, ze tak ) termin wyjazdu to 16.04.2005r.

Ponizej przedstwiam głowne ustalenia Roberta w kwestii noclegui atrakcji na spotkaniu (jezeli zostanie wybrany wariant dwudniowy) :

"Byłem dzisiaj w Bolimowie, aby rozeznać możliwo?ci noclegowe i imprezowe.

Wygl?da to następuj?co: do dyspozycji mamy ewentualnie:

stary o?rodek FWP z domkami drewnianymi lub/i pawilonem z terenem na ognisko, natomiast jeszcze nie przygotowany do sezonu (brak ogrzewania i przed malowaniem) w cenie 22 zł od osoby za nocleg.

Lepszy wariant to o?rodek Szkoleniowo -Wypoczynkowy (dawny Telewizji)

z ogrzewanymi domkami i pawilonami w cenie ok. 25-30 zł za spanie, niestety nie ma tam miejsca na ognisko.

Ognisko można uz?dzić za to u Le?niczego, ma do tego stosown? praktykę i infrastrukturę i za drobn? opłat? może nam przyrz?dzić sarnę, prosiaka czy kózkę z rożna .

Może też zaserwować barszczyk biały i/lub grochówkę, a także wiejski bufet smalec z dzika, kiszone ogóry i wiejski chleb.

Niestety te atrakcje kosztuj?: sarna 500, prosiak 400-500, kózka 300 zł, a zupki po 6 zł. od porcji. Do tego dojdzie ok. 150 zł za przygotowanie ogniska i obsługę.

W sumie dało by to na grupę 500-700 zł.

Je?li by nas zebrało się 20 osób da to 35 zł za papu(im grupa wieksza to taniej) i 25-30 zł za spanie.

Hubert za chwilę wklei zdjęcia le?niczówki i tego lepszego o?rodka wraz z mapk?.

Proszę wypowiadajcie się możliwie szybko jaki wariant wybieracie tj.

1. jednodniowy rajd z u?ciskaniem dłoni Grupy Warszawa,

2. 2 dniowy w wersji lux - le?niczówka, rożen i spanie w lepszym o?rodku,

3. 2 dniowy w wersji ekonomy - ognisko, kiełbaski i spanie w nieogrzewanym o?rodku

Potraktujcie proszę temat poważnie bo je?li zamówię Le?niczówkę, a nie przyjedziecie (czytaj nie zapłacicie) to będę musiał sam zje?ć tę żabę.

Chciałbym aby do ?rody rano lista chętnych była pełna"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No wlasnie o to mi chodzilo. Wielkie dzieki, coz zostaje mi chyba zdzwonic sie z wami gdzie jestescie i tam podjechac. Bo niestety jak juz wspominalem na weekend nie dam rady sie wyrwac, a szkoda. No coz mam nadzieje ze sie gdzies zlapiemy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak na razie sprawdzaj? się przepowiednie Artiego co do skromno?ci obsady :lol:

Przeważa na chwilę obecn? opcja 1 dniowa z własnym prowiantem.

Spotkanie o godz. 12:00 w Bolimowie (my?lę że na rynku, ko?ciół niedaleko, a i sklepy spożywcze w okolicy...).

O wie?ciach z pola walki będę na bież?co informował.

Nie wykluczam pełnej dowolno?ci, czę?ć osób może wrócić w sobotę, czę?ć może przenocować w o?rodku (jedyny warunek z noclegiem to powiadomienie wła?ciciela o konieczno?ci wł?czenia ogrzewania w pawilonie max. do 15:00).

Ognisko u Le?niczego może być w końcu dla mniej licznej grupy i z własnego prowiantu, my?lę że sie zgodzi.

jak by nie patrzeć ... Do Zobaczenia ;)

RobB. :lol:

Nawiasem teren jest rozpoznany i meta do wykorzystania również przez ekipę Burgmanii w stosownej chwili, zalet? jest uruchomienie od ręki, po jednym góra dwu telefonach.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam.

Moje stawienie się na spotkaniu jest raczej mało realne, ponieważ weekendy mam do?ć znacznie obłożone :lol: .

Oczywi?cie nie wykluczam dojechania jako? do Was ale będzie mi ciężko zostać na noc.

Jakby co Robercie to będę do Ciebie dzwonił i potwierdze.

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z obietnic? informuję że z grup? z Warszawy spotykamy się ok. godĽ 12:00 na rynku w Bolimowie, sk?d po krótkim oczekiwaniu na spóĽnialskich i uzupełnieniu zapasów w okolicznych sklepach udajemy sie na teren O?rodka na którego terenie czekaj? na nas ognisko i dla chętnych noclegi (25 zł od głowy, po?ciel i ogrzewanie w cenie).

Ze względu na brak sponsorów i szczupło?ć czasu na zorganizowanie imprezy, należy prowiant i popitkę zapewnić sobie samemu, podobnie jak i inne atrakcje.

Kijki i ognisko zaklepałem

Dla chc?cych się wybrać podaję link do mapki : http://www.grupa-uc.lap.pl/wycieczka/5.jpg

Od Bolimowa (od rynku) należy najpierw kierować sie w prawo na Sochaczew ok 100m, a następnie drog? na Joachimów /Mogiły póĽniej za krzyżem na rozstaju dróg - na Mogiły.

O?rodek jest za mostkiem po prawej str.

Mariusz, Arti jak również wszystcy chętni s? niezmiernie mile widziani.

Jak napisał Pablos:" Szykuje się niezły zlocik ..... Wawa planuje realnie co? koło 30 załóg choć zapowiedziało się już 45 ... a jak od Was????", a od nas co prawda znacznie mniej ale my?lę że z 10 osób sie uzbiera.

Jak na spotkanie "ad choc", wygl?da nieĽle :lol:

pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co do liczby 45 jestem jakos sceptycznie nastawiony, no ale moze sie poprostu myle. Choc odleglosc okolo 80 km jest faktycznie nawet dla 50-tek, tak zwanym "rzutem beretem". No coz wyjdzie w praniu ile by nie bylo osob zawsze warto wpasc i pogadac, nawet dla 3 osob chetnie sie przejade. Jesli pogoda dopisze przyciagne ze soba Krisa. No chyba ze deszcz zlapie mnie w drodze wtedy nie ma zmiluj sie jak juz wyjade to dojade. Choc na 12 do Bolimowa nie ma szans i to nie z powodow o ktorych RobBie myslisz :lol: Wiec pewnie spotkamy sie juz na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Arti musisz ....zje?ć ?niadanie :lol: .

Ale na serio po to dałem mapkę aby mozna było nas znaleĽć również póĽniej.

Do zobaczyska

RobB. :lol:

A w te 40 skuterów to i mnie, znaj?c realia z innych spędów, trudno uwierzyć .

Szkoda że nie jest to oficjalnie potwierdzone przez chętnych bo wtedy "dzik z rożna"

byłby na 100 %.

Odnośnik do komentarza
Hej Rob

Je?li tylko czas pozwoli i pogoda dopisze z przyjemno?ci? też wpadne na chwilkę na wspóln? kiełbaskę .

Miło się będzie ponownie zobaczyć :lol:

A i mienia toże, prigłaszaju :lol:

pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza

Witam dowiedziałem się od jednego znajomego jeżdż?cego na "maxi" że pojawił się tu w?tek z s.net i s.com.

Tak więc potwierdzę ekipa z Wawy zbiera się o 9.00 pod Route66 w sobotę oczywi?cie i kręcimy w kierunku na Bolimowo.

Oczywi?cie serdecznie zapraszamy wszystkich nawet tych na innych dwóch kółkach niż skutery.

PS. Zapowiada się obiecuj?co ponad 40-?ci zgłoszonych załóg ,leczwiadomo podzielmy to przez /2 i wynik wyjdzie prawdopodobny.

Niestety wiele osób nie osi?gnie więcej niż 50 km/h.

Ale przecież nie o wy?cig tu chodzi.

Wpadnijcie zapraszamy będziemy mogli podziwiać te większe maszyny , będzie miło.

PS. ostatnio jechali?my ekip? do "Granicy" lecz niestety ciut przy póĽno... wielu z Was mijali?my po drodze.

W sumie jedzie tzw. Ekipa Wawa czyli s.net , s.com, i s-t.pl

POzdrawim "Większych" B)

Odnośnik do komentarza

Więc dla przypomnienia dla tych co byli dzisiaj na spotkaniu i jako informacja dla tych co na nim nie byli B)

Burgmania Wawa Zone spotyka sie w R66 w sobote o 10 tej - start o 10.30 no moze poczekamy na spóĽnialskich po wcze?niejszym tel. potwierdzeniu B)

Ruszamy razem na spotkanie z Robem i reszt? grupy Uć do Bolimowa a potem kiełbaska, tańce i ?piewy

Do zobaczenia B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz moge dodac, impreze uwazam za udana tym bardziej ze zarowno i pogoda dopisala jak i wspaniala atmosfera. Wychodzi na to ze spotkania robione na szybko moga tez byc calkiem sympatyczne. Wkrotce bedzie relacja + foty robione przez naszego nadwornego fotografa Maximusa :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wypad jak najbardziej cool tym bardziej że w poł?czonych siłach małych i większych 50-tek jak też tych większych bardziej okazałych maszynek.

Jednak można na szybko zorganizować co? miłego :D ,oby więcej.

Miła atmosfera , smakowita kiełbacha ot i sukces.

PS. Mam nadzieję, żę będzie następny raz i to niedługo.

Grupa Wawa posiada spor? ilo?ć fotek z tegoż spotkania , tak więc chętnie służymy może się przydadz? ....

Jeżeli jest kto? zainteresowany proszę pisać na gg 3641713 lub na maila pawel@cybercom.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Wiwo, BARDZO chcialbym ogl?dnać foteczki, ale co? nie działa to ?ci?ganie... nie wiem czemu, ale nic a nic nie ci?gnie, tylko pisze ze plik nie istnieje...

jak co? z tym zrobisz to pisz, bo doczekać się nie mogę...

Pozdrowionko, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
To dziwne, przed chwil± spróbowalem ten link: http://s44.yousendit.com/d.aspx?id=0AZSAXI...KQ2P44Y7RSJWGER i wszystko jest w porz±dku, plik: Bolimw.zip zacz±ł sie od razu pobierać, (chociaż go mam!).

Spróbujcie jeszcze raz, na pewno działa! Warunek: po wej¶ciu na ten serwer należy klikn±ć i pobrać plik Bolimw.zip przed upływem 60 sekund, bo się zamrozi!

Wiwo

W ci?gu 30 sekund zacznie sie pobierać automatycznie, mozna też klin?ć na ten napis:

1. Click here to download the file now.

(will auto select in 30 seconds)

Wiwo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiwo, tu nie chodzi o nasze nieumiejętne ?ci?ganie... Robimy wszystko jak należy...

S? 2 opcje, albo plik się automatycznie załaduje, albo możemy nacisn?ć przycisk, żeby się załadował...

W przypadku obu opcji wyskakuje mi informacja o błędzie w pobieraniu, i pisze że podany URL nie istnieje... :D

Pozdro, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

U mnie znowu plik sie sciaga bez problemu, strona tez sie otwiera, niestety folder Bolim.zip jest pusty :D po rozpakowaniu. Wiec jak widac u wszystkich jest inaczej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...