Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Małe wyprawki


Gość wojtasss

Rekomendowane odpowiedzi

jako że jestem do?ć ?wierzym posiadaczem skutera, zakup w połowie Czerwca jak narazie miałem dwie wycieczki z moja dziewcyzn? na skuterze jedna to wyprawa do Krynicy na przetarcie 120 km w jedn? strone chciałem sprawdzić jak to wszystko sie sprawuje czy jest w miare wygodnie itp w końcu to mój pierwszy skuter !yeah Druga juz poważniejsza to Słowacja, Liptowsky Mikulasz przez wysokie tatry tatrzańska łomnica, Sterbskie pleso, aż po Mikulasz 6 dniowa wycieczka obci?zyła mój skuter wypchanym kufrem i bagażnikiem więc waga z pasarzerem ponad 300 kilo spisywał się dobrze jak na Silnik 125 ( Elyseo ) ?migac mozna było około 105 polecam wybranie się wła?nie do Mikulasza piekna droga przez wysokie tatry a na miejscu Największy Aqua park w tej czę?ci Europy a wieczoram maisteczko dziekiego zachodu w poblizu olbrzymie jezioro i piękne góry naokoło Mkulasz położony jest pomiędzy Zachodnimi Tatrami i Wysokimi a z drugoej strony Niskimi ale lepiej sie nie sugerwoać ta nazw? gdyz szczyty maj? ponad 2000 metrów. W jędna strone około 270 km z przystankami cos koło 5 i pól godziny jazdy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...