Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JSB 2020 Ustrzyki Dolne


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Kowal , jestem wpisany od 11. I tak zamawilem ale mam pytanie czy jakby udalo mi sie zajechac 10.09 wieczorem to mozna u Ciebie doplacic za jeden nocleg?  11.09 Jestem na 100%(chyba ze jakies zdarzenie losowe)  ale moze by mi sie udalo 10. Dociagnac I nie chcialbym przy ognisku nocowac 🙂 

Odnośnik do komentarza

Cuda jednak się zdarzają
Dostałem informację od szefa że teraz mogę wykorzystać zaległy urlop więc będę na miejscu już w tą niedzielę 6go i spędzę w Bieszczadach cały tydzień
Moja wątroba już się cieszy


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.09.2020 o 00:14, lukas_d1 napisał:

Kowal , jestem wpisany od 11. I tak zamawilem ale mam pytanie czy jakby udalo mi sie zajechac 10.09 wieczorem to mozna u Ciebie doplacic za jeden nocleg?  11.09 Jestem na 100%(chyba ze jakies zdarzenie losowe)  ale moze by mi sie udalo 10. Dociagnac I nie chcialbym przy ognisku nocowac 🙂 

Oczywiście, że można.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Yazinz napisał:

Kowal, czy są jakieś wolne miejsca? Może koś odwołał przyjazd?

pozdrawiam

Tak sprecyzuj od kiedy i ile miejsc

Odnośnik do komentarza

Ja już dotarłem na miejsce.
Połowa trasy z deszczem ale co to dla takiego twardziela
Jeszcze tylko wleść po tych schodach na górę z tobołami i można się bawić


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

U mnie moto odebrane i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze uda mi sie w czwartek dojechac jakos wieczorem (lub poznym wieczorem ze wzgledu na docieranie silnika i brak mozliwosci utrzymywania szybkiego tempa na trasie ) 

Bugi mam jakies 20l ksiezycowki 🙂 nie wiem ile mi sie zmiesci do kufra ale moze cos dowioze dla podleczenia wątroby 🙂 

Odnośnik do komentarza

Proszę zapoznać się z obsadą domków, w niektórych przypadkach z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem  wykonać roszady.

Także o zabranie ręczników, ich brak na ośrodku jest związany z covid19 oraz maseczek.

Odnośnik do komentarza
Proszę zapoznać się z obsadą domków, w niektórych przypadkach z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem  wykonać roszady.
Także o zabranie ręczników, ich brak na ośrodku jest związany z covid19 oraz maseczek.
A czajnik , jakaś kuchenka gazowa, naczynia czy coś takiego tam jest w domku ?
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kowal napisał:
Dnia 6.09.2020 o 13:17, Yazinz napisał:

To super! Poproszę Jedno miejsce dla jednej osoby w terminie 11-13. Przelać kasę czy na miejscu?

Pozdrawiam.

Ponowię pytanie 🙂

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Karcia napisał:
9 godzin temu, arturo-bb napisał:
Czajnik i lodówka były. Kuchenki nie ma.

Dziękuję za info.

Szkło, sztućce talerzyki ,czajnik jest.(zawsze bylo)

Lodówka nie w każdym domku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...