Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Którędy do Krakowa?


mak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do często podróżuj?cych z Warszawy do Krakowa: lepiej jechać tras? nr 7, czy nr 8 na Katowice? Dawno tamtędy nie jechałem, a wiem, że s? jakie? roboty, radary, etc. W sumie, to jadę nie do samego Krakowa, tylko do Paczółtowic, no ale to blisko. Jak radzicie, którędy lepiej?

BTW: To będzie moja pierwsza dłuższa trasa :blink:.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Skoro lecisz do Paczółtowic, to znaczy, że do mojego s?siedztwa.(czyli NIE kraków).

W takim, razie polecam trasę Katowick?, gdyż jest wiele szybsza niż kielecka i jedzie się pro?ciej...

Najlepiej jakby? zjechał póĽniej na autostrade A4(płatn?, płacisz tylko na 1 bramce 6,50zł) z której po ok. 34km zjeżdżasz na Trzebinię(moja miejscowo?ć). Z trzebini masz do paczółtowic ok 20km fajn? drog?(kierujesz się w stronę Krakowa(krzeszowic)) drog? 79.

W razie czego dzwoń(505034467) to Ci pomogę.

Jesli lecisz PO tym weekendzie, to będę na miejscu, więc będzie większa możliwo?c pomocy, niż na odległo?ć.

Pozdrówki, Kuba :blink:

Odnośnik do komentarza

W jedn? stronę jedĽ jedn? tras?, a w drug? stronę drug? tras? i po bólu.

Nie jeĽ autostrad? bo nadrobisz tylko trasy. Je?li pojedziesz na Katowice to koło Sosnowca jest skręt na Olkusz, a dalej mapa. Nie pamiętam dokładnie ale gdzie? koło Jerzmanowic skręcasz w prawo i tam już blisko.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja bym pojechał zdecydowanie przez Grójec, Nowe Miasto, Końskie, Małogoszcz, Jędrzejów, Miechów. Dlaczego ?? .... jeste? młody jeĽdziec :blink: i zapewniam Cię, że trasa bocznymi drogami sprawi Ci o wiele więcej przyjemno?ci, niż pałowanie między TIR'ami na gierkówce. Ne wspomnę o fakcie, że będzie bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza

Kuba - dzięki za telefon - już wklepałem do ksi?żki adresowej i w razie czego pozwolę sobie zadzwonić. Mam nadzieję, że nie będę zawracał Ci głowy, ale zawsze warto mieć możliwo?ć zadzwonienia po pomoc w razie kłopotów na trasie. To wła?nie jest jedna z rzeczy, która bardzo mi się podoba w Klubie - bezinteresowana, koleżenska pomoc. Dziękuję jeszcze raz, obym nie musiał skorzystać! :)

Pojadę tras? proponowan? przez Marcina - w pierwsz? trasę chyba faktycznie przyjemniej mi się będzie jechało bocznymi drogami. Może trochę dłużej, ale przyjmniej i bezpieczniej (choć je?li chodzi o bezpieczeństwo, to pewnie s? dwie strony medalu).

A przy okazji się pochwalę, że to już nie będzie pierwsza trasa...

Wła?nie siedzę na działce, sk?d z Warszawy, wg licznika Burgmana, jest 180 km !YES. Burgi sprawił się znakomicie. Zajechałem bez najmniejszych problemów. Prędko?ć przelotowa na trasie 100-120 km/h, co jest w zupełno?ci wystarczaj?ce. Przy wyprzedzaniu innych pojazdów zero problemów, przy tej prędkko?ci AN400 ma odpowiedni zapas mocy. Na koniec było troszkę mniej przyjemnie, bo jechałem po ciemku nienajlepsz? drog?, ale dałem radę i teraz czytam sobie forum wyleguj?c się na tarasie :).

Odnośnik do komentarza

No i jestem z powrotem z działeczki. W sumie 400 km :). Wiem, że niewiele, ale dla mnie to już co? :).

Ale do rzeczy: posta piszę, żeby powiedzieć, że ?rednio na trasie AN400 K7 spalił mi 3,3 l/km. Na mie?cie pali 3,7. Co prawa leję mu najlepsz? 98 (V-Power, Verva, etc., zależy na jakiej stacji) i nie jeżdżę zero-jedynkowo, ale to i tak szok! !YES Toż mój Kymco 50cc odblokowany palił trochę powyżej 4 l/km (na mie?cie). Eh... Burgmanik coraz bardziej mi się podoba :):)

Odnośnik do komentarza

Do Paczółtowic pojechałem tras? proponowan? przez Marcina i jestem bardzo zadowolony, że tak wybrałem - dzięki Marcin za radę B). Było może nieco dłużej, ale jad?c bocznymi drogami miałem naprawdę sporo frajdy z jazdy, mogłem poćwiczyć jazdę w winklach, nie było wielu samochodów (czasem byłem zupełnie sam na trasie :D), pogoda dopisała i w ogóle spodobało mi się. Pora na jaki? zlot! :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...