Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup Mp3 Mazowsze, Piaseczno ?


Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział ale chyba tak - chodzi o mazowieckie ?

Interesuje mnie zakup Mp3 500,a  ponieważ wiadomo jak to bywa z zakupem używanych moto czy samochodów (raczej większość oglądania to porażki) to chciałbym kupić w okolicach Wawy zaoszczędzając czas i nerwy.

Zwykle kilka sztuk ma sprzedawca z Piaseczna. Macie może o nim jakieś opinie, wiadomości ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Tak, byłem kiedyś u niego. Byłem zainteresowany zakupem MP3. Sprzedawca nie ukrywa, że wszystko jest naprawiane u niego i sprzedawane po zrobieniu. Jak zależy Tobie na niegrzebanym sprzęcie to nie jest oferta dla Ciebie. Jak chcesz kupić sprzęt dobrze zrobiony i poskładany to można brać ofertę pod uwagę. Klient zna się na MP3 b. dobrze , składa z nowych części , czasem używanych, potem malowanie i emblematy. Skutery są sprawne technicznie i na moje oko powinny być OK. Jak masz czas to podjedź i sam zobacz co tam mają i jak zrobione. Ja ostatecznie spóźniłem się z zakupem z ofertą na 300 w dobrej cenie u niego. Ostatecznie kupiłem w Radomiu Quadro3.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak to w polskich ogłoszeniach "cena i przebieg do uzgodnienia" ? Jednak się nie skuszę. Wolę zapłacić więcej ,nawet sporo więcej za coś z 100% pewną historią. Muszę także popytać w salonie o możliwość dłuższej (znacznie dłuższej) jazdy próbnej. Jak jest taka opcja i jak będę 100% przekonany to może nowy...?

(Mp3 w takim np. Paryżu to bardzo popularny sprzęt. Sądzę, że takie ok 5 letnie (czyli już spłacone) z przebiegiem 50-70 tys km i po lekkim lub mocniejszym dzwonie handlarz kupuje z ubezpieczalni za jakieś 1000-1500 Euro. Potem licznik na 29372 km, malowanie plastików i 15 tys zł w ogłoszeniu)

Ps. Kiedyś jedno auto (fajne) kupiłem w dosyć dziwny sposób z salonu. Podjechałem pooglądać a nie byłem nawet w 80% przekonany. Ale sprzedawca był rozsądny i życiowy. Pogadaliśmy, popatrzył, że nie mam 18 lat i może mnie na to stać. Dał mi kluczyki i papiery i powiedział bym pojeździł. Zapytałem kiedy oddać? - a on na to: a kiedy Panu Pasuje ? Pojeździłem jeden dzień, pokazałem żonie, potestowałem i... kupiłem ? Dobry handlowiec to skarb.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Liberty Motors (jeszcze na Łopuszańskiej) podpytaj o wynajęcie testowozu MP3 - mają 500 w wersji sport i nową 300kę.

Wynajmują na testy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja zakupiłem nową 300kę właśnie w Liberty Motors , przejechałem narazie ok 1400 km i jestem zadowolony z jazdy tym sprzętem i z obsługi przy zakupie. Szukałem używki , ale za trochę większą sumę mam pewność nie bitego sprzętu  i 2 letnią gwarancję. Jeśli MP3 Tobie pasuje to polecam. Pozdrawiam  ?

Odnośnik do komentarza



Ja zakupiłem nową 300kę........


Andrzejku, czas najwyższy na zmianę nicku, obecny się zdezaktualizował
Gratuluję sprzetu, niech wozi bezpiecznie.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
41 minut temu, Vince napisał:


 

 


Andrzejku, czas najwyższy na zmianę nicku, obecny się zdezaktualizował emoji6.png
Gratuluję sprzetu, niech wozi bezpiecznie.

 

Już dawno chciałem Mu zmienić Nick na Diabeł.???

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Albo na Diabełek ? . Maniek, zmień mu - nie obrazi się ??

Odnośnik do komentarza
Dnia 24.05.2020 o 06:53, .maniek napisał:

Nie mam takich uprawnień?

Trzeba napisać prośbę do Adminów o zmianę nicka ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.05.2020 o 01:45, andrzejburg125 napisał:

Ja zakupiłem nową 300kę właśnie w Liberty Motors , przejechałem narazie ok 1400 km i jestem zadowolony z jazdy tym sprzętem i z obsługi przy zakupie. Szukałem używki , ale za trochę większą sumę mam pewność nie bitego sprzętu  i 2 letnią gwarancję. Jeśli MP3 Tobie pasuje to polecam. Pozdrawiam  ?

Chcę kupić używany by być na 100% pewnym, że mi to pasuje i że to jest To. Pojeżdżę jakiś czas i sprzedam z jakąś małą stratą. Wtedy już bez rozterek można kupić nowy, no i interesuje mnie tylko 500 (aktualnie nawet są z wstecznym biegiem 🙂 ) Mam aktualnie dwa do zbadania, w ciągu tygodnia powinno się udać zakupić (chyba, że ładne są tylko w ogłoszeniach..)

Co do Piaseczna - rozmawiałem. Ja podziękuję. To, że sprzęty były rozwalone to oczywiste. Tylko nie wiadomo jak i na jakich częściach zrobione. Ich przebiegi to fikcja. Żaden nie posiada dokumentacji francuskiej.

Odnośnik do komentarza

20200610_153458.jpg.47e539b589bb0253c912654d6a29f039.jpg 

Mój po drobnym szlifie wyglądał jak obrany ogórek ,  sam zaliczyłem glebę  i to nie wielką więc wiem co się nawyrabiało ! 

Cały poprzedni sezon nic a w tym gleba  

Po dzwonach jaką masz pewność  że rama jest prosta ?  

Kupuj nowy to co masz wpłać  a reszta na dogodne raty 

Już jest naprawiony i lata po mieście i trasach .20200611_204034.jpg.267544af6dbc03b8678650b6283f2916.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...