Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Filmiki


Gość kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie ma takiej mozliwosci, foto, filmiki, wrzucasz na swoj serwer, badz jakis darmowy i tu dajesz tylko link do tego.

Odnośnik do komentarza

a jak potrzebujesz jakis serwer, to na zdjecia dobrym i chyba popularnym serwerem jest imageshack.us, na filmy youtube.pl, a jak masz skrzynke na gmailu, to masz jeszcze wieksze pole do popisu :)

sciagasz na kompa program Picassa, ktorym zarzadasz filmami i zdjeciami na kompie i za pomoca tego softu mozesz multimedia wysylac na serwer googla i tworzyc dowolnie galerie :) masz 1 gb do dyspozycji, a na maila masz ok 2700mb :) sam korzystam i polecam !scooter troche info o picassie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mcbee, zarejestrowałe? się na Picassa (google)?

wiele osób korzysta ja też i to super działa.

Odnośnik do komentarza

wszystko niby jak należy, ale pewnie co? robię nie tak - po wklejeniu linku do zdjęcia z Picasa otrzymuję informację na serwisie burgmanii "dynamiczne strony w tagach nie s? dozwolone" ... !V

Linki biorę z zakładki "Link do tego zdjęcia" ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W picasaweb, kliknij na zdjęcie które chcesz wstawić u nas. Po prawej stronie kliknij

na "Link do tego zdjęcia". Pojawią Ci się 2 pola, pierwsze "link", drugie

"Umieść obraz na stronie". W tym drugim polu, masz "otagowany" adres właściwy

Twojego zdjęcia. Musisz tylko znaleźć ten fragment, który zawiera właściwy adres.

Jest to ciąg znaków znajdujący się po tagu "img source" i zaczynający się od

"http://" a kończący się ".jpg" albo ".jpeg", albo ".gif". Jak ten ciąg znajdziesz, musisz go skopiować i

na naszym forum wkleić do pola "wpisz url obrazka" po kliknięciu opcji "IMG".

Nie wiem czy jest to trudne...

Aha, pamiętaj, że u nas można wstawiać tylko obrazki o niedużej wielkości, więc

takie same wrzucaj na picasa.com.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A jak w adresie ... AAAAAAAAABY/g3ujrTgyfmg/s144/Pictur ... tam gdzie masz /s144/ zwiekszysz liczbe na /s600/ lub /s400/ to obrazek bedzie wiekszy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A jak w adresie ... AAAAAAAAABY/g3ujrTgyfmg/s144/Pictur ... tam gdzie masz /s144/ zwiekszysz liczbe na /s600/ lub /s400/ to obrazek bedzie wiekszy

Albo po prostu z listy poniżej "Umie?ć obraz na stronie", nazwanej "wybierz rozmiar", wybierasz interesuj?cy Ciebie, wtedy w linku samo się to podmieni !OKK

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a co je?li wyskakuje takie co?

dynamiczne strony w tagach nie s? dozwolone.

proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A jak w adresie ... AAAAAAAAABY/g3ujrTgyfmg/s144/Pictur ... tam gdzie masz /s144/ zwiekszysz liczbe na /s600/ lub /s400/ to obrazek bedzie wiekszy

Albo po prostu z listy poniżej "Umie?ć obraz na stronie", nazwanej "wybierz rozmiar", wybierasz interesuj?cy Ciebie, wtedy w linku samo się to podmieni :)

pzdr

Można też skopiować adres obrazka, po wej?ciu we wła?ciwo?ci. Rozmiar będzie identyczny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też nie wiedziałem, że z Picasa można wlejać fotki i spróbuję zgodnie z waszymi radami.

20090625_004.jpg

Faktycznie to działa, w tym przypadku wybrałem rozmiar mały - 288piks.

Dzięki za podpowiedĽ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To i ja spróbuje powklejać jakieś zdjęcia.

dscf0201er.jpg

teraz sam wklejam

dscf0210y.jpg

to samo zdjęcie ale w większym rozmiarze

dscf0210g.jpg

!NOT w końcu się udało :) Teraz pokombinuję z picasso.

Odnośnik do komentarza

To ja doloze swoje "3 grosze" :) . Pamietajcie, zeby fotka miala maksymalnie 800 pikseli szerokosci i nie "rozjezdzala" grafiki forum !NOT . Wszystkie inne zdjecia powyzej tej wartosci, beda sprowadzane przez nas do formy linkow :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
To ja doloze swoje "3 grosze" :) . Pamietajcie, zeby fotka miala maksymalnie 800 pikseli szerokosci i nie "rozjezdzala" grafiki forum !NOT . Wszystkie inne zdjecia powyzej tej wartosci, beda sprowadzane przez nas do formy linkow :) .

Ok.Na razie chyba wszystko jest w porządku?

Teraz próba z picasso.

Malbork nocą

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Te same zdjęcia.Nauka w toku.

klik

No niestety jest to zasługa tylko kolegi Klafa :)

I zaś w plecy kilka !NOT ale z wielką przyjemnością opróżnię z kolegą :)

Fotki sa mocno ok, ale z edycja cos kuleje :) . Posty lacze (po raz ostatni? :) ).

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sorki, człowiek z "głupiej pierdółki" cieszy się jak dziecko i troszkę się zakręciłem !scooter .

!scooter !scooter I znowu to samo zrobiłem !scooter .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...