Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III |widnicki Zlot Motocyklowy


Gość smuciu1

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot odbędzie się na terenie Basenu Miejskiego w |widnicy przy ulicy |l?skiej.

Do dyspozycji na basenie otwartym będ? oprócz pola namiotowego ( w cenie wstępu) pokoje 4 osobowe i najprawdopodobniej pole kempingowe (za dodatkow? opłat?).

Pod tym adresem będzie można indywidualnie rezerwować

Basen :

ul. |l?ska 35

58-100 |widnica

tel./fax 074 852-12-62

e-mail: sos@sosir.swidnica.pl

oraz

Hotel Sportowy

ul. |l?ska 31

58-100 |widnica |l?ska

tel.kom. 060677-96-56 [centrum info.]

STRONKA WWW

http://www.redrider.pl/imprezy.htm

Zapraszam wszystkich - zapewniam gor?c? atmosferę byłem w tamtym roku

Przyjeżdża tu ponad 600 motocykli różnej kategorii - Skutery , Chopper, Sportowe , Quady , i wiele innych

nie ten dział "ogólne", temat przenoszę do odpowiedniego "imprezy"

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że organizatorzy popełnili ten sam bl?d co rok temu... Organizuj? zlot w tym samym czasie co Winobraniowy Zlot Motocyklowy w Zielonej Górze o wiele dłuższym stażu i popularno?ci w?ród motocyklistów. W tym roku tak jak w ubiegłym na paradę do ZG wybiera się ekipa z KS Wrocław i mam nadzieję że również zaprzyjażnieni poznianiacy też tam się pokaż?... parada w 2006 była super.

Odnośnik do komentarza

ja będę na pewno, a kiedy? była taka sytuacja ,ze zapraszałem na zlot ale do Jaworzyny lecz wszystko miało wypalić ,ale wypadł mi wyjazd i napisałem, ze odwołałem, a oni przyjechali wiec jaki problem :blink:

Pozdrufka

jeżeli kto? będzie jechał z okolic to napiszcie zabierzemy sie razem

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich zainteresowanych tematem....:D Chcialem stwierdzic ze zlot w Zielonej Gorze sie nie odbedzie...!!!!!!! a tym samym parada..!!!!!!!!! A teraz powiem o co chodzi........ !OKK A wiec zlot winobranowy bedzi odbywal sie w Miejscowosci D?bie oddalonej jakies 25 km od Zielonej Gory na zachod.... <Droga z Zielonej do Gubina>, zas sama parada bedzie miala miejsce W Krosnie Odrzanskim , ktore jest na tej samej trasie i oddalone jest od Zielonki ok.30 km a od D?bia 5 km.

A teraz powiem dlaczego <a raczej sprobuje wyjasnic... :lol: Awiec tak:

Panowie z klubu Bachus niestety albo stety nie dogadali sie z władzami Zielonej Gory i nie dostali "miejsca" na organizacje zlotu...wiec wybrali akurat Krosno Odrzanskie ktore ponoc jest im przyjazne.... :D

a teraz powiem skad moja przekora do tej sytuacji...

a no stad ze ile razy bylem na zlocie Zielonogorskim tyle razy Panowie szanowni nie wpuscicli mnie ani innych <ponoc postronnych osob> na teren zlotu motywujac to koniecznoscia kupna biletu...Nawet bylu prezes i ponoc do dzis honorowy czlonek klubu nie byl wpuszczany bo liczyla sie tylko komercja....

Ktos powie ...no tak ham chce wejsc za free...Nic bardziej mylnego ten ham mieszka w zielonej i nie mam tu na mysli jednej osoby i chce on poprostu wejsc na godzinke lub dwie kupic znaczek koszulke napic sie piwka i moze cos zjesc <za to wszystko oczywisci zaplaci> wiec chyba wesprze klub swoim groszem i poprostu pojedzie do domu aby na drugi dzien byc moze z usmiechem i szacunkiem na twarzy zajechac z "rodzinka"..i odwiedzic milych ludzi.....

a tu niestety nigdy tak nie jest < jest tak np.w Lubsku< klub "boxer>jest tak np. w Berlinie > ale nie w Zielonej Gorze .... panowie czuja sie najwazniejsi i lepsi...

Pozdrawim wszystkich i zycze milej zabawy jesli bedzie to mozliwe na zlocie zielonogorskim jak i ?widnickim

SUZUKI

Odnośnik do komentarza

hej!

Nie znam szczegolow organizacji zlotu ale wiem, ze od jakiegos czasu skuterzysci z Wroclawia biora udzial w paradzie i zawsze wszystko bylo swietnie zorganizowane. Jesli chodzi o wstep na teren zlotu to wydaje mi sie to normalne ze aby wejsc trzeba zaplacic "wejsciowe".

Jesli chodzi o nas to wybieramy sie tylko na parade i ewentualanie zobaczymy jakie imprezy okolicznosciowe odbywaja sie w Zielonej Gorze z okazji winobrania. Na teren zlotu nie wybieramy sie.

Jesli bedziesz na paradzie to moze sie spotkamy?

pozdrawiam

Katty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...