Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Odwiedziny w Sławatyczach


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis narodzil sie pomysl aby odwiedzic Sławatycze i zapalic swieczke na grobie SP RICARDA.Pomysl podsycony przez Mariusza Burgiego polegalby na tym ze chcielibysmy rowniez wreczyc Ani Cieplej, Karte Honorowego Członka Klubu Burgmania jakim zostal nasz przyjacie SP Ricardo.

Propozycja jest nastepujaca spotykamy sie w Sławatyczach w godzinach przed poludniowych w sobote czyli 22 wrzesnia i zostajemy do niedzieli.

Korzystajac ze slynnej nadbuzanskiej goscinnosci zatrzymalibysmy sie na nocleg u Jozia na dzialce ktorego pewnie pamietacie z Parady dla Ricarda to dzieki jego uprzejmosci moglibysmy zrobic sobie wieczorne ognisko przy ktorym bedzie mozna spedzic milo czas.

Pytanie czy ktos bylby chetny na takie spotkanie??Pytanie kieruje do ludzi ktorzy znali Ricarda ale nie tylko...

Z racji tego ze miesc noclegowych jest niestety malo wiec prosba do tych ktorzy beda sie wybierac o zabranie karimatek i spiworow.W domku na dzialce sa trzy lozka po 2 osoby i kawal podlogi !guns za to mamy duza dzialke i mozliwosc rozbicia namiotow i ta opcja jest wskazana whist jezeli ktos bedzie chcetny to serdecznie zapraszam.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako współpomysłodawca w pełni akceptuje swoj? obecno?ć. Pamiętamy o dzieciach potrzebuj?cych, popieramy ważne akcje ale napewno nie możemy zapominać o tych, którzy byli z nami jednak z jaki? przyczyn musieli nas opu?cić.

Zapalimy ?wieczkę u Ricarda, odwiedzimy Anię z rodzin?, odwiedzimy Józia... no i będziemy mieli okazję znów się zobaczyć w rodzinnym gronie Klubowym.

Materacyk, ?piworek, pompka 12V już mam przygotowane a 22/ 23 wrze?nia zaznaczony w kalendarzu. whist

Zachęcam wszystkich czuj?cych podobnie do wyjazdu. Cel, okoliczno?ci, okolica !guns

Odnośnik do komentarza

Drodzy Klubowicze! !V

Chciałbym od?wierzyć ten w?tek. Bardzo proszę osoby, które chciałyby się wybrać do Sławatycz, o głos w tej sprawie. Jest okazja by się spotkać, uczić pamięć bliskiej nam osoby, a i na dobry uczynek też jest tutaj miejsce.

Pozdrawiamy Was serdecznie, Iro i Borówka !piwko

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywamy że ja i Smoczyca szykujemy się na to spotkanie więc prosił bym aby okre?liććć w który dzień planujecie spotkanie i o której godzinie. My planujemy dojazd w sobotę prosto z Warszawy a po spotkaniu powrót do Warszawy.W pi?tek chcemy dojechać do Starego Młyna je?li tylko bedzie możliwo?ć spotkania w szerszym gronie. W niedziele w naszych planach jest wyjazd do Radomia na SuperMoto gdzie o mistrzostwo polski walczy Piotrek syn Qwakiego.

Osobi?cie Ricarda nie znałem ale to chyba nie przeszkadza aby spotkać się nad grobem osoby któr? wy macie w pamięci.

Odnośnik do komentarza

Hello!

Więc ramowy plan wygl?da następuj?co:

1. Przyjazd w sobotę (pora - jak komu pasuje - my z Grzesiem będziemy od pi?tku i będziemy na Was oczekiwać).

2. Spotkanie towarzyskie przy ognisku na uroczej działce udostępnionej przez Józia. Tam też nocleg - o ?piworach itp. wynalazkach nie zapomnijcie.

3. W niedzielę msza za Rysia (prawdopodobnie o 9.00) i chwila zadumy nad miejscem wiecznego spoczynku naszego kolegi.

4. W zależno?ci od aury - przejażdżka po okolicach naburzańskich (wła?nie widzę prognozę na weekend - będzie dobrze!).

W zamy?le jest to spotkanie, które jest po?więcone pamięci naszego Kolegi, ale też i dla pokre?lenia pamięci o rodzinie. A i nam, burgmaniakom, przyda się spotkanie w pięknej okolicy i miłej atmosferze.

Pozdrawiamy, Iro i Borówka.

P.S. Pilot Smoczycy i Smoczyco !YES , oczywi?cie, że tak, zapraszamy!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W zasadzie i w ten weekend powinienem odpu?cić wycieczkę (podobnie jak w zeszły Bieszczady) ale tutaj cel i okoliczno?ć jest zupełnie inna.

Wstępnie my?lałem aby jechać skuterem do Sławatycz ale teraz zastanawiam się nad 4oo... Je?li druga opcja by wypaliła to mam trzy wolne miejsca+ kawałek bagażnika :D . No chyba, żebym jechał Mutlivanem to i 5 wolnych miejsc by się znalazło.

Wyjazd sobota w miarę możliwo?ci jak najwcze?niej rano (do ustalenia) choć bez przesady.

Szczegóły ustalimy dzi? w Starym Młynie.

Ps. A może jednak znajdzie się jeszcze kilka chętnych osób z Wawy i jednak ruszymy !scooter ??

Ps.2> Plan trasy z Wawy do Sławatycz>

Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn, Siedlce, Biała Podlaska a póĽniej w prawo na Dubów, Łomazy, Rossosz a Wisznicach w lewo na Sławatycze.

Odnośnik do komentarza

W sobotę niestety nie wygospodaruje czasu,

ale w niedzielę na mszę przyjadę.

Ruszam punktualnie o 6.45 ze stacji Orlen w Starej Miłosnej na przeciwko MD.

Odnośnik do komentarza

Melduję się już w domciu, dotarłem o 16:20 dzięki temu, że prze?liczna typowo motocyklowa pogoda i całkiem niezłe drogi sprzyjały poganianiu kucyków.

Polecam trasę z Kocka na Dęblin i dalej przez Kozienice, Białobrzegi do Inowłodza i Spały - PRZEPIĘKNA TRASA PEŁNA WINKIELKÓW :P:D

To tak, a propos samej jazdy.

Co do pobytu w Sławatyczach, na okoliczno?ć 2 rocznicy ?mierci Ryszarda (Ricarda)

to było mi niezmiernie miło zobaczyć się z Jego rodzin?, a szczególnie Żon? - Ani?.

Bardzo bym chciał, aby wiedziała, że gdy będzie taka potrzeba

TO MOŻE NA NAS LICZYĆ i my?lę że pozostałym uczestnikom spotkania również taka intencja przy?wiecała i skłoniła do odwiedzin Sławatycz, ANIU pamiętaj jeste?my do dyspozycji na KAŻDE WEZWANIE i proszę nie krępuj się B) !OK

Dziękuję za go?cinne przyjęcie przez Anię, która naszykowała pyszny bigosik i ciasto :D a także Józiowi wraz z małżonk? za udostępnienie działki :D

Kto nie był ten....(o nie nie będę cytował Pijama B) ) ten niech naprawdę żałuje bo było przesympatycznie, nieco wzruszaj?co i refleksyjnie, a przede wszystkim była bardzo piękna pogoda w równie pięknych okoliczno?ciach przyrody,

aż żal było wyjeżdżać B)B)

Dziękuję również Adze i Iro za zorganizowanie i dopięcie szczegółów spotkania szkoda że nie było nas więcej ?!

Pozdrawiam

RobB. B)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Od dłuższego czasu nie zagl?dałem na forum.

O tym w?tku i idei spotkania dowiedziałem się od Pavsona, od razu założyłem ze musze tam być. Wprawdzie udało mi się wyrwać tylko w niedziele, ale naprawdę było warto, był czas na refleksje i czas na relax na przepieknej działce u Józia.

Dziękuje za wszystko i pozdrawiam.

Ryszard.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziękuje wszystkim przybyłym :lol:

Naprawdę miło jest widzieć osoby, które pojawiaj? się w takich chwilach.

Druga rocznica ?mierci S.p. Ricarda przebiegła w miłej atmosferze. Spotkali?my się w gronie Klubowym ale najważniejsze, że mogli?my się spotkać z Ani? i pokazać, że nie zapomnieli?my o niej i tak jak napisał RobB, że może na nas liczyć.

Dziękuje Józiowi i jego małżonce za możliwo?ć przymknięcia oka... i mimo tego, że RobB (pozdrawiam i proszę w pokoju więcej nie chrapać B) ) nie mógł w nocy przytulić się do żadnego wchochatego zwierz?tka, choć bardzo na to liczył, to ja narzekać nie mogę... dawno się tak nie wyspałem :P

Dziękuje również Irowi, Borówce, Grzesiowi i jego pierwszej żonie B)

Miło mi było widzieć także Ryszarda z Lublina oraz Szuwarka :lol:

Szkoda, że nie było nas więcej... :ph34r: . Pogoda była piękna i aż żal było wyjeżdżać z tak uroczej okolicy. !YES

Pozdrowienia dla Ani i całej rodziny Ciepłych.

Trzymajcie się i do zobaczenia B)

Ps. Iro, podrzuć foto grupowe na forum.

Ps2. Szuwarek... ten Tir w drodze powrotnej to nie był dobry pomysł... :P

Odnośnik do komentarza

Niestety pomimo deklaracji i chęci nie mogłem dojechać do Sławatycz. Niedyspozycja Smoczycy ( zdrowotna ) wyeliminowała nas z udziału. Miałem dojechać z Warszawy sam na spotkanie ale nie otrzymałem informacji czy kto? jeszcze z Wa-wy jedzie w Sobote do Sławatycz i to zadecydowało do końca że nie dojechałem. Jeszcze ra z przepraszam wszystkich za moj? nie obecno?ć.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Józiowi i jego małżonce za możliwo?ć przymknięcia oka... i mimo tego, że RobB (pozdrawiam i proszę w pokoju więcej nie chrapać :lol: ) nie mógł w nocy przytulić się do żadnego wchochatego zwierz?tka, choć bardzo na to liczył, to ja narzekać nie mogę... dawno się tak nie wyspałem :D

Och Ty przewrotny...:ph34r:

Gwoli wyja?nienia, coby?cie sobie nie pomy?leli: to włochate zwierz?tko to nie to co Mariusz nie zdj?ł po...tylko łasica, której wizytę Józio zapowiadał.

A po drugie to chrapanie to Mariusz wytwarzał i słyszał przez sen, dobrze że miałem korki do uszu :o .

No resztę to już prawdę napisał !YES :rolleyes:

Pozdrawiam

RobB. :ph34r::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie dostałem kilka fotek od Ira, które zostały zrobione podczas odwiedzin w Sławatyczach...

Klimat, otoczenie i atmofera w Sławatyczach jest specyficzna... Stamt?d nie chce się wyjeżdżać...

pict4013rl9.jpg

RobB wyj?tkowo zadbał aby mięsko było dobrze doprawione...

pict3992gm1.jpg

Oczywi?cie Borówka mu w tym skrzętnie pomagała...

pict3991ru4.jpg

Fotka grupowa zrobiona w ostatniej chwili... Niestety nie załapali się na ni? RobB oraz Grze? z Nałęczowa ze swoj? pierwsz? żon?...

pict4020mt0.jpg

Raz jeszcze dziękuje wszystkim przybyłym do Sławatycz w drug? rocznicę ?mierci Ricarda.

Pozdrowienia dla Józia oraz Ani z rodzinami !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...