Skocz do zawartości
Forum Burgmania

serwis warszawa


Gość mzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiego? kontaktu z serwisem na włochach. Na pewno kto? słyszał. !scooter Byłam tam raz ale jak to blonynka, w życiu tam nie trafię, a i nr telefonu by sie przydał,żeby się wcze?niej umówić.

ze względu na regionalny charakter pytania, przenoszę do odpowiedniego działu

Artix

Odnośnik do komentarza

oh to będzie problem, bo z tego, co pamiętam to ta ulica, przy której jest ten serwis jest wyposażona w tzw leż?cych policjantów (kolor czerwony) i z tego, co mówił mechanik, non stop jakie? burgmany tam remontuj?. Pamiętam, że jad?c Alejami, skręcało się w <jak??> w prawo, ona prowadziła do chyba jakby rozwidlenia, na którym skręcało się ponownie w prawo a warsztat był po prawej stronie :D Blondynka być to na prawdę bardzo skomlikowana sprawa i kto wymy?lił topografię !!! to na pewno był jakis zło?liwy facet! :D

Odnośnik do komentarza

Nie ale już namierzyłam ulicę: to szczera, odchodzi od Bolka Chrobrego ale w lewo(lewa to ta z zegarkiem, prawa, ta z bransoletk?) jak by?cie panowie mieli problem to wyja?niam, że tekst w () to ?ci?gawka szybkiego użycia, jak mi kto? tłumaczy, w któr? stronę mam skręcić. Anyway, czy ma ktos jaki? kontakt telefoniczny do serwisu na ul. Szczerej na Włochach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...