Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Los Tratvos Kefiros 2007


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak co roku w okolicach Augustowa odbywa sie impreza pod kryptonimem "Los Tratvos Kefiros" Oto sms jakie dostalem od Mariusza, co by zalowali ci co nie pojechali :D

Burgmania w Rospudzie, atakujemy dzicz i płyniemy kanalem, niebo bez chmur, Mutek leje wlasnie z tratwy a wodka leje sie chałstami. Pozdrowienia dla tych co przed kompem.

Tra1.jpeg

sms 2

Zblizamy sie do jakiejs ?luzy, trudno wyczuc co to za ?luza, bo bo za duzo (przypisek moj - no wlasnie chyba zdecydowanie maja tam za wesolo). Przemo jest jedynym trzezwym sternikiem. Szuwarek w miare ogarnia. Totalny hard core ! Plyniemy 100 km/h Przynajmniej tak mi sie wydaje :) Wlasnie Mutek wciaga na tratwe jakas kajakowiczke !OKK nie mam juz sily sie smiac. Od teraz w informatorach beda wpisy: "uwaga na Kanalniaka Mutka grasujacego w kanale". Nie wiem o co chodzi ale Ssylwia wlasnie doszla :) haha, nie mam sily, koniec relacji bo padam :)

Tra2.jpeg

Koniec

No i teraz to juz im zazdroszcze ze nie moglem pojechac na tratwe :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak co roku

o tej samej porze

w le?nym borze

i mokrym jeziorze

grasuje : :)BURGMANIA !OKK

Słoneczka Wam zazdroszczę

i pięknych widoczków też/jeszcze je troszke pamiętam/

Bawcie się dobrze jak do tej pory :):D:)

Odnośnik do komentarza

Cholera a nas następny rok ni ma - najpierw jakie? wyjazdy abroad - a teraz młody jest za młody - ale co tam za rok to już będzie można szykować miejsce na 2 wózki (jeden mój) i krzynke %

Przemek jaki? ty zaro?nięty - zupełnie jak prawdziwy szczur kanałowo-?luzowy

Mam nadzieję że w tym roku tratwa się nie podtopi :)

pozdrawiamy Was serdecznie i miłej zabawy wychylcie za nasze zdrówko - w następnym roku tak łatwo nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję że w tym roku tratwa się nie podtopi  :)

O co Ci chodzi?!?!?!?!

Nie byłe?, nie widziałe? to nie gadaj :lol: .

No cóż. Wypada tylko żałować. Bawcie się dobrze.

Może za rok?

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę ... miłe towarzycho ,zabawa i do tego pogoda całkiem całkiem...

Pozdrawiam ... tylko się nie potopcie :lol:

Odnośnik do komentarza

Hej hej :-)

wła?nie siedzę przed kompem i cały czas uchachany po wyprawie na tratwe :)

było naprawdę ?wietnie B)

zwiedzanie jeziorka odbywało się wczoraj (niedziela) gdzie póĽniej w kanale odbijali?my się od brzegu do brzegu :lol::)

wracaj?c zgasł silnik i tak dryfowali?my jakie? poł godziny w totalnym leniuchu bo nikomu się nie chciało ręki podnie?ć do silnika

a jak zaczeło nas znosić w kierunku jedynego w okolicy baru z piwem to momentalnie nabrali?my sił aby odpalić silnik i kosztować się zimnymi napitkami :D:D

za to sobota obfitowała w atrakcje wspinaczkowe, !vampire ,rzut do celu (co ?rednio wychodziło), pokonywanie leków wysoko?ci ...

ale o tym już wkrótce :-) również w relacji zdjęciowej

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejny sms od wesolych amigos z Los Tratvos Kefiros:

Nigdzie nie ma takich zachodow jak nad jeziorem Studzienicznym. Kaczki kumkaja, zaby cwierkaja. Wheah...Cos pomylilem !vampire Łee znow za duzo balsamu pomorskiego :lol: Pozdrawiamy ekipe Burgmania.

ps.

Pleban zaluj ze cie tu nie ma!!!

Tra3.jpeg

No i to by bylo na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Pleban zaluj ze cie tu nie ma!!!

Płakać nam się chce jak to czytamy.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu że mnie nie ma tratwa nie zatoneła !vampire :lol::)

Pozdrawiamy Was mocno. Nie dajcie się %. B?dzcie mocniejsi!!

Odnośnik do komentarza

Ach ja.... faktycznie nigdzie nie ma takich zachodów słońca...

Widok nie zmienił się prawie przez 2 lata ... jezioro to samo, tratwa ta sama .. tylko ja w tym roku nie dałam rady dojechać ... !vampire nadrobimy

Powspominam poprzednie zachody słońca

dscf0011.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak znajdę chwile to wrzucę kilka wybranych, najciekawszych fotek bo ł?cznie wszystkich mam ok 400 <_<

Odnośnik do komentarza
Pozdrawiam

Odzwał się a gdzie relacja z Grotnik?? :) Ile to już czekamy <_<

No Artix widzisz ?? zaraz mnie zlinczuj? a to Ty przecie umknełe? do Skandynawi co by odwlec pisanie relacji z Grotnik.

A to Wy uciekli?cie Kefirowi z tej tratwy, że on nadal płynie wiosłuj?c sam pod pr?d ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...