Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pilnie potrzebna pomoc!!!


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam wszystkich.

Mam gor?c? pro?bę. Emiksikowi zdechł skuter :blink: na mie?cie i trzeba sprzęta ewakułować do warsztatu. Je?li kto? posiada odpowiedni pojazd, w którym można przewieĽć AN 400 lub przyczepkę proszony o kontakt z Emiksikiem nr. tel 501059015.

Z góry dziękuję :lol:

ORZECH

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dopiero teraz siadłem do netu, choc i tak nie bardzo bym mógl pomóc. mam nadzieję ze to nic poważnego i wzystko będzie dobrze. Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Serdecznie dziękuję kolegom którzy mnie wspierali: Worlan50, MarcinKlis, Szuwarek, BrodatyMike. Szczególne podziękowania należ? się Orzechowi. Stary zaje...y z ciebie kumpel! Takie zaangażowanie należy doceniać i podkre?lać - bo jest bardzo żadkie!

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Emiksik

p/s

Skooter już w serwisie i czeka na naprawę. W tygodniu będzie wiadomo co się stało że się zesr.ło.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
p/s

Skooter już w serwisie i czeka na naprawę. W tygodniu będzie wiadomo co się stało że się zesr.ło.

No i juz wszystko jasne,za cał? usterke winien poprostu przekaĽnik od alarmu.

przez jedno zamoczone gó...o tyle nerwówy <_<

Odnośnik do komentarza

orzech napisano 10-08-2007, 18:05 

  No to super. Szkoda tylko, że trwało to tydzień i musiałe? się turlać na Mamu?kowej K1  przez ten czas. 

Jaka tam ona moja jak nawet na niej nigdy nie siedziałam....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z jednej strony dobrze że błahostka, bo koszty niższe - z drugiej za? człowiek wkurzony bo tylko przekaĽnik <_<. Tak czy owak dobrze że pacjent wrócił do zdrowia.

narra

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No Emiksik, czyli twoje przypuszczenia były trafne. Trza było od razu do tego przekaĽnika a nie kombinować z serwisem. No chyba że, chciałe? po prostu K1 Mamu?ki po?migać ? <_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...