Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha Majesty 250


Gość radgda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam.

S?...

Na szybko do głowy przychodz? mi dwie osoby>

CittO (Silver Wing 600) i MirekBurgman (Burgman 400 K2).

Jest jeszcze Dee Jay (bez maxi :D )

Odnośnik do komentarza
Witam.

S?...

Na szybko do głowy przychodz? mi dwie osoby>

CittO (Silver Wing 600) i MirekBurgman (Burgman 400 K2).

Jest jeszcze Dee Jay (bez maxi :D )

co bez maxi .. co bez maxi ... ??

maxi .. tylko troche inne :D

Radgda - czy przypadkiem poruszasz sie wisniow? YPk? ... bo jeżeli tak, to 2 tygodnie temu (w srode o 18) nie zauważyles sporej grupy skuterowej na pasie startowym w gdansku ...

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak - wi?niowa YP.

Faktycznie w?rodę jeżdziłem w tych okolicach, nawet byłem nachwilkę na parkingu. Ale na pasie kurcze nikogo nie widziałem.

Ps. Jeste? bardzoo spostrzegawczy :D

W następn? ?rodę jak by mi się udało wyruszyć na przejażdzkę to włożę jakie? okulary :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

spostrzegawczy - poprostu YPka to moj najulubieńszy skuter ....

wejdz na forum na www.s3m.prv.pl tam sa wszystkie informacje o naszym rozpoczeciu sezonu i spotkaniach :-)

Odnośnik do komentarza

hej

czy czasami jezdzisz drog? A1 przez Gniew?

bo jeżeli tak, to swojego czasu widziałem Ciebie (z okna samochodu niestety) :D

więc nie byłby? znowu taki nieznany :D - YPek w kraju nie jest znowu tak duzo

ERMI

Odnośnik do komentarza

Rowniez Malossi oferuje kilka czesci tuningowych, ktore znacznie poprawiaja dynamike. Druga strona medalu jest jednak niezawodnosc, a z ta bywaja czesto klopoty po stuningowaniu YPki.

Odnośnik do komentarza
Gość andrew

Wła?nie zakładam do mojej Majesty kit Poliniego-287cm3,wcze?niej robiłem testy szybko?ci-czas uzyskania 30,50.70 i 100km/h,sam jestem ciekawy czy co? się zmieni na lepsze.Podzielę się uwagami za okoł 2 tygodnie,pozdrawiam-andrew.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja kiedys tez myslalem czy aby nie przerobic YPki na "Kefirowa" czyli wlasnie wszystkie mozliwe graty "by Malossi" i tak liczylem liczylem i najtanszym tuningiem wyszedl mi Burger. Ale jesli ktos chce sie bawic to czemu nie. Nie wiem jak Polini, ale z kitem Malossiego YPka gania 140, jest faktycznie zrywna i zostawia na starcie AN400 bo nawet ostatnio to sprawdzalismy z Krisem, ale przy predkosci okolo 100 km/h Burger AN400 dochodzi YPke i przegania ja. A co zmian na samym wario i sprezynkach to wlasnie sporo daja. Sam zalozylem wario Malossiego i sprezyny Malossi na sprzegle i centralna. Ruszal z wyzszych obrotow i byl bardziej dynamiczny w calym zakresie obrotowym. V-max wynosil 135 km/h zaraz po zalozeniu Wario. Wiec wychodzi ze sam cylinder daje tylko na V-maxie okolo 5 km/h wiecej. Tylko czy w skuterach chodzi o V-max ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wieksza pojemnosc wiekszy moment, czyli przyspieszenie tez musi byc lepsze.Rolki no nie wiem to jest "jechanie po przelozeniu" i zapewne "ciagniecie po obrotach"-katowanie maszyny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...