Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ŁAG_OFF 2020 II Ogólnopolski Zlot Słuchaczy Radia Mbox oraz Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2020. 16 - 18 Października


maroch75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
8 godzin temu, xmarcinx napisał:

Z dużym żalem muszę zrezygnować. Do następnego. Pozdrawiam.

Również żałuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 godzin temu, GPS napisał:

Witam

Czy nie zmieniono terminu zakończenia sezonu motocyklowego w Łagowie na 10.10.2020.

Taka informacja jest na stronie internetowej Łagowa.

Pozdrawiam 

Screenshot_2020-10-05-11-43-43-262.jpeg

To nie nasza impreza jak doskonale widać po logo klubu, który ją organizuje.
 

 

16 godzin temu, BUGI napisał:

A czy impreza jest w amfiteatrze???

 

Nasze spotkanie ma charakter imprezy zamkniętej a nie otwartej więc osoby z zewnątrz nie będą miały wstępu a jedynie te które się zapisały i opłaciły pobyt. Zgodnie z opisem w pierwszym poście tego wątku spotykamy się w OW Leśnik.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, maroch75 napisał:

 

Nasze spotkanie ma charakter imprezy zamkniętej a nie otwartej więc osoby z zewnątrz nie będą miały wstępu a jedynie te które się zapisały i opłaciły pobyt. Zgodnie z opisem w pierwszym poście tego wątku spotykamy się w OW Leśnik.

Maroch ja to wiem, moje pytanie było odpowiedzią 😉

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, BUGI napisał:

Maroch ja to wiem, moje pytanie było odpowiedzią 😉

 

BUGI 👌

W związku z wprowadzeniem od 10 października w całym kraju strefy żółtej informuję, że:

Wydarzenie się odbędzie na zasadach imprezy okolicznościowej.

- spotkanie zamknięte do 75 osób. 

- obowiązek zakrywania ust i nosa. 

Jeśli ktoś chce zrezygnować bo np. obawia się o swoje zdrowie to proszę o jak najszybszą informację. Zwrócę dokonaną wpłatę. 

121067261_10159117251859653_5079134738319317215_o.png

Potwierdzę to jeszcze ostatecznie po konsultacji z OW Leśnik w dniu jutrzejszym. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bomber i El Diablo niestety są zmuszeni do rezygnacji z imprezy. Szkoda ale co się odwlecze to nie uciecze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Bomber napisał:

Bomber i El Diablo niestety są zmuszeni do rezygnacji z imprezy. Szkoda ale co się odwlecze to nie uciecze.

Przelew zwrotny poszedł. Proszę o informację gdy dotrą na konta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po wielu przebojach w końcu jakaś informacja z ośrodka... 

"Dzień dobry

Informujemy o obowiązku noszenia masek ochronnych na terenie ośrodka także. Nie chcemy sytuacji w których uczestnicy będą przy zakwaterowaniu robili nam pogadanki o swoich poglądach i przekonaniach w tym zakresie.

Nie ma możliwości pobytu w ośrodku osób które nie chcą stosować się do aktualnych wytycznych GIS, oraz Regulaminu Ośrodka. 

Poniżej przesyłam wytyczne obowiązujące hotele, ośrodki wypoczynkowe i gości w nim przebywających od dnia 10.10.2020 r.

Gastronomia 

W strefie żółtej w lokalach i ogródkach obowiązuje ograniczenie jedna osoba na 4 mkw. Klienci muszą zakrywać usta i nos do czasu zajęcia miejsc, w których będą spożywali posiłki lub napoje. Natomiast obsługa ma obowiązek ciągłego zakrywania ust i nosa.

Dodatkowo w strefie czerwonej działalność gastronomiczną można prowadzić w godzinach 6:00-22:00. Tego ograniczenia nie stosuje się do usług polegających na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos lub jej przygotowywaniu i dostarczaniu.

Działalność hotelarska

Zarówno w strefie żółtej jak i czerwonej nadal można prowadzić działalność hotelarską, ale z wyłączeniem dyskotek i klubów nocnych oraz innych miejsc o zamkniętej przestrzeni, w których można byłoby tańczyć.

Obowiązują tutaj analogiczne przepisy do tych, które dotyczą kongresów, basenów, siłowni oraz działalności kulturalnej – jeśli taka jest świadczona w hotelu."

Jest uzgodnione, że impreza odbywa się na zasadach imprezy okolicznościowej czyli będą możliwe tańce podczas spotkania.

Grill ze względu na brak możliwości spełnienia wymogu sanitarnego 4 m2 na osobę  zostanie podany na sali konsumpcyjnej. 

Cyrk na kółkach ale mam nadzieję, że wszystko przebiegnie bezproblemowo. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wywiad w postaci naszego prezentera Adama jest już na miejscu 😎

IMG_20201014_170932.jpg

IMG_20201014_170845.jpg

Odbyło się również pierwsze moje podejście do pakowania i niestety dobrze żarło ale zdechło - za duże ryzyko aby przewrócić Burgmana przy transporcie a za małe parcie aby polatać na miejscu (spacery też są fajne a okolica piękna) 

IMG_20201014_175925.jpg

Odnośnik do komentarza

Połowa drogi już zrobiona a pogada nie rozpieszcza. Czekając na kolejnego twardziela Krzyśka8800 spijam ciepłą kawusię i delektuję się ciachem .daeb5e58bc26290463bda2c0131d6f74.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Patrząc na radar pogodowy to chyba się uda bez deszczu przykulać 042b665176e58d19ed941595406b8ec3.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...