Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na |RM


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jak w tytule.

Ponieważ wyszło na to, że jadę interesuje mnie jak wszyscy z wawy wyruszaj?. Z chęci? się podczepię pod jak?? ekipę :o

Kto jak jedzie??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wyjezdzamy z Wawy gdzies kolo 19 bo i dystans nie jest zbyt wielki wiec nie ma co przesadzac z wczesna pora wyjazdu, do tego niestety i tak pracuje w pt wiec wczesniej sie nie wyrwe.

Odnośnik do komentarza

Witam

z racji tego ze kilkanascie razy wmiesiacu pokonuje te trase mala uwaga jezeli chcecie uniknac korkow to poroponuje jechac przez Konskie choc droga waska ale mniejszy ruch i nie ma TRoW i ominiecie wieksza czesc robot drogowych.

Artixie a moze w watku o rajdzie umiescisz info jakie utrudnienia napotkaja nasi rajdowcy :o w rejonie Kielc na drogach krajowych?A jest tego troche jak w calym kraju.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Utrudnienia dla pojazdów 200 :o Przez Konskie Majon jest wieksze ryzyko bo jest czas żniw i jest teraz na drogach sporo kombajnów itp . A na 7 tego nie ma.

z Utrudnień : Roboty na obwodnicy Grojca, budowa dodatkowych 2 pasow miedzy Białobrzegami a Radomiem , budowa nowej jezdni w Suchedniowie - 6 km zfrezowanej jezdni , kawałek dalej przebudowa małego mostka ruchem kieruja ?wiatła.

ps. miłej zabawy u Majona

Odnośnik do komentarza

Poweim Ci mario ze jezdze prze Konskie dwa razy w tygodniu i nie trafilem na zaden kombajn, ciagnik zawsze mozna wyprzedzic bez problemu, a co do 7mki wspolczuje tym ktorzy stana w piatek przed Grojcem w kilku kilometrowym korku gdy"warszawiacy"rusza na weekend do domu lub bedzie trzeba przez kilka kilometrow wlec sie za buldozerem ktory bedzie jecha sie zatankowac :o lub jechac za ciezarowka ktora sypie zwirem po oczach i walczyc z piachem lub glina na asfalcie.

W suchedniowie gleboki frez wasko i duzy uskok na poboczu.

Kazdy wybierze droge taka jaka chce jechac, mario moze wybrac mniejsze zlo?

szerokosci

majon

Odnośnik do komentarza
Utrudnienia dla pojazdów 200 :P Przez Konskie Majon jest wieksze ryzyko bo jest czas żniw i jest teraz na drogach sporo kombajnów itp . A na 7 tego nie ma.

z Utrudnień : Roboty na obwodnicy Grojca, budowa dodatkowych 2 pasow miedzy Białobrzegami a Radomiem , budowa nowej jezdni w Suchedniowie - 6 km zfrezowanej jezdni , kawałek dalej przebudowa małego mostka ruchem kieruja ?wiatła.

ps. miłej zabawy u Majona

koledzy, kilka razy w tygodniu jeżdżę tras? z Kielc przez Końskie do Warszawy, czas 4oo do Grójca -2 godziny :o

droga super, czę?ciowo nowa nawierzchnia, brak kombajnów - tam s? sady :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Emiksik..... zaproponował jazdę do Kielc przez Kozienice. Trochę dalej, ale droga ładna, pusta. Może warto to rozważyć. Mam nadzieję, że na spotkaniu czwartkowym (nie koniecznie w Młynie, bo tam jaka? impra chyba :P ) podzielimy się na grupy czasowe i ustalimy któr? drog? pomykać na |RM. Chyba, że się wcze?niej :o , mam nadzieję, że będzie :o Ja będę gotowy od godziny 17 tej.

POZD

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Emiksik..... zaproponował jazdę do Kielc przez Kozienice. Trochę dalej, ale droga ładna, pusta. Może warto to rozważyć. Mam nadzieję, że na spotkaniu czwartkowym (nie koniecznie w Młynie, bo tam jaka? impra chyba :) ) podzielimy się na grupy czasowe i ustalimy któr? drog? pomykać na |RM. Chyba, że się wcze?niej :o , mam nadzieję, że będzie :P Ja będę gotowy od godziny 17 tej.

POZD

Grzesiek

a jak z Kozienic - przez Radom - fatalna droga

przez Ostrowiec |w. fajna, ale zatkana i w?ska

muszę kolegom z W-wy powiedzieć - przez Końskie super szybko i ładna trasa, a i jabłuszka można swieże kupić (oczywi?cie pokryte spalinami z dróżki, ale dla maxi to sam smak :o )

po drodze warto zwiedzić kilka miasteczek, ale to już na mapie zobaczycie, jest tam szlak staropolskiego przemysłu, tylko w Końskich trzeba na Barczę się kierować i wyjechać w Zagnańsku koło dębu Bartek :)

tam naprawdę jest co zwiedzać :P

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam ... tylko przez Końskie często tamtędy latam do Krakowa.... b.ładna droga nie dziurawa do?ć szeroka ogólnie polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja będę gotowy od godziny 17 tej.

Ta godzina mi również bardzo pasuje. Nie wiem czy będę w Młynie bo moja żona nerwowo tego nie wytrzyma :o więc dopisuje się w ciemno do ekipy około 17-tej.

Proszę po spotkaniu czwartkowym o info gdzie się umawiamy w pi?tek i o której.

Odnośnik do komentarza

My?lę że trasę to na spokojnie ustalimy w czwartek, godzinę też bo pewnie będziemy się (ze względu na Emiksika) nieco o ni? targować :o (coby może nieco póĽniej). Co do spotkania czwartkowego to mam pewnego pomysła ale muszę skonsultować to z mężem :o

Do napisania/przeczytania niebawem!

|ciskam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
Utrudnienia dla pojazdów 200  :huh:  Przez Konskie Majon jest wieksze ryzyko bo jest czas żniw i jest teraz na drogach sporo kombajnów itp . A na 7 tego nie ma.

z Utrudnień : Roboty na obwodnicy Grojca, budowa dodatkowych 2 pasow miedzy Białobrzegami a Radomiem , budowa nowej jezdni w Suchedniowie - 6 km zfrezowanej jezdni , kawałek dalej przebudowa małego mostka ruchem kieruja ?wiatła.

ps. miłej zabawy u Majona

koledzy, kilka razy w tygodniu jeżdżę tras? z Kielc przez Końskie do Warszawy, czas 4oo do Grójca -2 godziny !scooter

droga super, czę?ciowo nowa nawierzchnia, brak kombajnów - tam s? sady !OK

tak sie składa ze w ciagu ostatnich 2 tygodni jechałem na 200 kółkach ta i ta trasa wiec wiem co piszę. Jak kto? chce szybko dojechac i lubi extremalna jazde to 7. Jak sie zbierze wieksza grupa i chce lajtowa jechać miec wiecej zakretow to przez Konskie ( choć to tez trzeba sie przez remont w grojcu przebic)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na wstępie napiszę, że w tym tygodniu spotkania w Starym Młynie nie ma.

Link

Co do wyjazdu- przez ostatni miesi?c jechałem kilka razy drog? Radom- Wawa i powiem szczerze, że mam do?ć tej trasy głównie przez remonty i bardzo duże natężenie ruchu a dodatkowo pi?tek po południu ruch będzie tam na maxa wzmożony. Mogę jechać przez Radom ale w nocy!

W godzinach o których rozmawiamy jestem za tras? przez Końskie.

Proponuje godzine 17st? w Jankach na McDonaldzie obok Ikea (trasa wylotowa na Radom).

Odnośnik do komentarza
Proponuje godzine 17st? w Jankach na McDonaldzie obok Ikea (trasa wylotowa na Radom).

Może wersja dla pracuj?cych :

Miejsce - ok

godzina - 18.00

Będzie łatwiej - skończyć pracę, dojechać do domu, zabrać skuter i dojechać na miejsce spotkania

Pozdrawiam

Di...

Odnośnik do komentarza

Może wersja dla pracuj?cych :

Miejsce - ok

godzina - 18.00

My się piszemy za opcja dla pracuj?cych tj. godz. 18.

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam wszystkich :huh: Plebanku - o której masz zamiar wyjechać z 3-miasta ? ja wyruszam przed południem z okolic Torunia

pozdrawiam - robson

Odnośnik do komentarza
Plebanku - o której masz zamiar wyjechać z 3-miasta?

Będziemy od czwartku w Warszawie.

Z w-wy ruszamy w pi?tek przed południem.

W pi?tek rano w samotn? wędrówkę rusza z 3miasta Abach i chyba będzie jechał przez Toruń, no chyba że da się namówić na wspólny wyjazd przez stolicę.

Adam, Adam, Adam!!!!

Odnośnik do komentarza
W pi?tek rano w samotn? wędrówkę rusza z 3miasta Abach i chyba będzie jechał przez Toruń, no chyba że da się namówić na wspólny wyjazd przez stolicę.

Adam, Adam, Adam!!!!

Zgłaszam się :D

Rzeczywi?cie wybieram się z Gdańska w pi?tek rano ok godz 7.00 i mam zamiar dotrzeć do Kielc przed 15.

Najprawdopodobniej w Toruniu będę ok 9.30-10.00.

Mój tel 602701392

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A więc ustalone.

Wyruszamy o 18:00 z Janek.

Jak zwykle koło Donalda przy Ikea. Komu się nudzi może być już od 17:00 i towarzyszyć Ojcu Dyrektorowi w pałaszowaniu Hamburgeiros :D

Tankujcie przed przyjazdem ofcors :D

Odnośnik do komentarza

info z wczoraj:

jechałem tras? z w-wy do kielc przez konskie

brak korków, brak robót drogowych, brak kombajnów :D

2/3 trasy super nowa nawierzchnia, 1/3 trochę pofałdowana !OK

trasę pokonałem w 2,5 godziny licz?c z mokotowa

szeroko?ci kolegom z w-wy :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A ja cos slyszalem o 18:30  oczywiscie bede zatankowany

Nie rób scen. O 18:30 to nawet ?ladu po nas nie będzie w Jankach :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...