Skocz do zawartości
Forum Burgmania

rozpoczynamy |RM już od Katowic


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przyszedł już czas zrobić plany wyjazdowe na zbliżaj?c? się dużymi krokami imprezę, na której trzeba być, czyli |RM'2007.

Mam nadzieję, że kilka osób z naszego regionu planuje wyjazd i pojedziemy większ? grup?. Wstępnie s? już dwie osoby (dwa skutery) ja i Wiesiek na KYMCO XCITING (był również na Burgmanii). :huh::angry:

Aby rajd ?więtokrzyski dobrze rozpocz?ć i nie przyjechać za wcze?nie do Hotelu Maraton zdecydowali?my, że jedziemy dłuższ? drog?. Po drodze zbieramy Brzozę do którego wpraszamy się na kawę lub inne napoje.

Zamiast zrobić 153km zrobimy 220km, jak rajd to rajd.

Planowany wyjazd 27.07.07r. 12:15 ze stacji benzynowej Shell (Katowice al. Rozdzieńskiego 210b)

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=ka...&type=2&scale=2

N = 50°16'17,2''

= 50,27145°

E = 19°03'57,8''

= 19,06607°

Jedziemy przez Częstochowę do Radomska (Brzoza stawia kawę) i dalej kierujemy się na Kielce. W Kielcach zjawimy się po godz. 15:00 - wszystko zależy od wielko?ci i ilo?ci kawy. :P

Zapraszam do grupowego wyjazdu do Kielc z naszego regionu i zgłaszania chęci przył?czenia się do wyjazdu. Może macie inne propozycje np. zwiedzanie po drodze "ciekawych" miejsc takich jak dworzec kolejowy Włoszczowa Centralna :P !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Patryk jak się dogadasz z ekipa ze swgo regionu - napisz o której mniej więcej planujecie być w Radomsku i dokładne namiary tej kawy.... Być może się doł?czę..

Odnośnik do komentarza

Witam,

ja ruszam z Kub? około godz. 17 z Tarnowskich Gór, jedziemy przez Zawiercie , jeżeli jest kto? chętny , zapraszamy. !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja też około 17.00 ale jadę przez Ogrodzieniec i Pradła. Tam możemy się spotkać około 17.50-18.00 jeżeli oczywi?cie kolegom ?cigowcom chce się wlec temepem skuterowym. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe...

Rafałek...

My z Maćkiem ruszamy o 17. z Tarnowskich Gór(jak już Maciek napisał) i lecimy tras? przez Zawiercie na Kielce.

Prędko?ć będzie dostosowana do możliwo?ci maszyn Nam towarzysz?cych...

Jesli chodzi o spotkanie na trasie, to ciężka sprawa, bo ciężko będzie wyliczyć ile Nam zajmie dojazd do KTÓREGO| tam miejsca...

Dlatego punkt zborny to Tarnowskie Góry(ew. z Tob? możemy się na trasie spotkać w wyznaczonym miejscu bo tarn.góry masz nie po drodze) i jedziemy dalej prosto do kielc, bez żadnego zwiedzania...

Pozdrowiaski, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

W Jędrzejowie doł?czy do nas Trebor.

Ja też około 17.00 ale jadę przez Ogrodzieniec i Pradła. Tam możemy się spotkać około 17.50-18.00 jeżeli oczywi?cie kolegom ?cigowcom chce się wlec temepem skuterowym. wink.gif

Rafałek, my naprawdę zamierzamy jechać z Kub? tempem spacerowym :D

Może w Szczekocinach ?

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję Pradła to dokładnie na kieleckiej trasie za Zawierciem. Kiedy? już jechali?myy tm zjazdem więc powiniene? wiedzieć gdzie to jest. Spotkanie w granicach 17.50.

Może być?

beztytuu1dd7.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...