Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycja zlotu


Gość ravw

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka miejscowo?ć koło konina, nazywa sie ona Mikorzyn, jest w niej taki o?rodek w którym moja firma robi różnego rodzaju imprezy. Pomy?lałem sobie wczoraj że możnaby było zrobić tam zlot - duży zlot. S? tam domki i w każdym domku mamy 2 pokoje 2 osobowe i jeden 1 osobowy. Cały domek kosztuje (narazie) 250 zł.

Ja mogę zaj?ć się organizacj? takiego wypadu tzn zarezerwować miejsca, wynegocjować dobre stawki itd. Proszę o info z terminem których większo?ć by zadowoliła. I czy w ogóle będzie jakie? zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

obecnie jedyne co Ci pozostaje to wypełnić luke po Firleju - czyli wrzesien, i to druga połowa wrze?nia.

pozdrawiam i nastepnym razem radze zacz?ć już w marcu !sciana

Odnośnik do komentarza

tylko by?cie imprezowali :D

a trasa rajdu :D

główna przyjemno?ć to JAZDA !sciana a nie chlanie piwska :D

Odnośnik do komentarza

Tomku sa rozne formy spedzania czasu zloty,rajdy itd kazdy organizujacy impreze wybiera taka forme jaka mu pasuje i przyjedzaja na nia ludzie ktorym taka forma odpowiada, wiec nie ma sensu krytykowac spolecznosci forumowej,

tym bardziej ze nie byles na zadnej z imprez a jest w tym sezonie masa i mozena cos dla siebie wybrac. :angry:

A koledze hmm powodzenia w organizacji !sciana

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

to nie krytyka, tylko mała uwaga, że po prostu wolę od siedzenia za stołem jazdę w?ród pięknych krajobrazów :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

Kolego tomkumajesty musisz zaliczyć kilka imprez wyjazdowych wtedy kapniesz o co chodzi w tych spotkaniach .Zawsze jest czas na jazde i zabawę.

Ja nie pije bo jestem za mały ale zabawić i najeżdzić się zawsze dam radę.

ps.sorry że odbiegłem od tematu .

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza

Ja nie pije bo jestem za mały

Dobre... Pawełku mój kolega starszy ode mnie z 8 lat i maj?cy koło 165cm wzrostu jest po alkoholu do?ć zaczepny a ponieważ jego postura nie poraża potencjalnych przeciwników to zawsze krzyczy " Co my?lisz?! Jestem mały ale k... skoczny" :angry:

Może też powiniene? tak??

Pozdr

Odnośnik do komentarza

Maj - zawsze jaki? rajd szlakiem ....

Czerwiec - Burgmania,Grotniki

Lipiec - Rajd |więtokrzyski

Sierpień - Stegna

Wrzesień - Qwaki nie powiedział ostatecznie NIE!!!

Więc faktycznie obłożenie imprezowe do?ć duże a dochodz? jeszcze takie impry jak Latarnie,Żaglówki itd. w tak zwanym międzyczasie.

A co do Picia Tomkumajesty ..... czyżby? nie lubił :angry: piwka i/lub czego? mocniejszego ?????

Przecież to jeden z ważniejszch powodów dla jakiego się spotykamy na zlotach i "spontanach".

Pozdrawiam.

PS. jeżeli my?lisz o zrobieniu takiego zlotu zacznij przygotowania już dzi?..... a może się wyrobisz ze wszystkim na czas :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już sam dojazd na w/w imprezy przez Pablosa (wszędzie mam kilkaset kilometrów) jest dla mnie ogromn? frajd? - o powrocie nie wspomnę bo ostatnio gdzie? zwykle bł?dzę :D Tak więc prawie każdy z nas pojawiaj?c sie na zlocie ma niezł? traskę zaliczona tak więc trudno mówić "o siedzeniu za stołem" Zapraszam do wspólnej zabawy cytuj?c Pawła883 "...musisz zaliczyć kilka imprez wyjazdowych wtedy kapniesz o co chodzi w tych spotkaniach .Zawsze jest czas na jazde i zabawę."

:angry: Kocham bzykać... :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...