Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman z Anglii


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bede miał okazje aby znajomy wracaj?c z pracy przywiózł mi jaki? większy skuter a Anglii.

Z tego co wiem ceny s? tam całkiem przyjemne.

Nie ukrywam, że będe szukał co? ?wieżego po małym szlifie.

Zna kto? jakie? strony z ogłoszeniami.

Transport do Polski licze na około 500-1000 pln

Opłaty chyba takie jak w przypadku sprowadzania z innych krajów UE.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza

Bardzo słuszna uwaga, co prawda kierownica będzie nadal po ?rodku za to reflektory zamiast o?wietlać prawe pobocze będ? ?wiecić jad?cym z naprzeciwka prosto w oczy :D

Możesz się już rozgl?dać za nowym reflektorem ;) .

pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokladnie, nie wiem czy zauwazyles ze np w Majesty czy T-maxie pali sie jedno swiatlo. I ono pali sie z okreslonej strony. Swiatla sa przystosowane do oswietlania prawego pobocza i pasa przed pojazdem. W przypadku kiedy ruch jest lewostronny tudziez lewy B) oswietlane jest rowniez pobocze z tym ze u nas bedzie to srodek jezdni a nie pobocze, a pobocze pozostanie slabiej oswietlone. Przy 1-szej rejestracji jesli tego nikt nie zauwazy to jakos to bedzie natomiast jesli zauwaza to nie przejedzie badan technicznych. A jesli ktos bedzie odrobine myslacy i "luknie" w papiery skad jest pojazd to sie przyczepi na 100 %. Jak wiec widzisz mozna sie smiac z kierownicy w motocyklu po prawej stronie ale juz ze swiatal to niestety nie jest to juz tak smieszne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

to fakt, masz racje Artix

Ponawiam jednak pytanko czy ma kto? linka do strony z oferatmi komisowymi w Anglii ??

Paweł

Odnośnik do komentarza

Witam,

Może trochę OT

W kwestii reflektorów - jeĽdziłem Majesty 250 w wersji japońskiej (również inny reflektor). Mimo, że przeszła I badanie techniczne, to ?wiatło ?wieciło bardzo nietypowo i próby regulacji niewiele pomogły - w nocy było kiepsko widać i pewnie trochę o?lepiało innych B)

Wydaje mi się, że na Targowej jest zakład, gdzie przerabiaj? takie rzeczy (na pewno przerabiaj? amerykańskie ?wiatła).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...