Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- wsza rocznica Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Słuchajcie... My tu gadu, gadu o skuterach a w tym miesi?cu mija nam rok od kiedy wystartowali?my. Pierwsze próby z uruchomieniem strony miały miejsce już pod koniec lutego, jednak oficjalnie ruszyli?my dokładnie 1 marca, kiedy to został napisany pierwszy news na stronie głównej i na forum.

Aktualnie mamy blisko 70 osób w klubie (posiadaczy Burgmanów) i 205 userów na forum. Ilo?ć napisanych postów to 3308 w?tków.

My?le, że pierwszy rok był dla nas bardzo cenny i pokazał, że jeste?my potrzebni. Ilo?ć maxi- skuterów ro?nie sukcesywnie z miesi?ca na miesi?c. Jeszcze trzy lata temu duże rollery były czym? dziwacznym i mało popularnym. Dzi? maxi skuter jest zdecydowanie bardziej rozpoznawalny a podjeżdżaj?c np. pod Kolumnę Zygmunta w Warszawie często słyszymy: "Ty.. zobacz to ten Burgman, T-max czy Silver" :lol: a pomy?leć, ze jeszcze pare lat temu wygl?dali?my jak osoby wyj?tkowo ekscentryczne a ludzie zastanawiali się co to w ogóle jest za jedno?lad???

To wła?nie dzięki Wam wszystkim nasze hobby stało się bliższe dla wielu osób a duże skutery zaczynaj? być czym? normalnym a wrecz poż?danym. Ruch skuterowy rozwija się nadal a my wszyscy razem i każdy z osobna, mamy w tym swój wkład.

Chciałem w tym miejscu wszystkim serdecznie podziękować za to, że jeste?cie z nami. Podziękować także za pomoc, ciepłe słowa i wkład jaki włożyli?cie w Burgmanie... Strona nie miała by racji bytu bez Was.

Do zobaczenia na szlakach i zlotach.

Odnośnik do komentarza

I oby tak dalej :lol:

w chwili obecnej wszedłem w posiadanie troche innego "maxi", mimo to jednak mam zamiar sie pokazywac z naszywk? Burgmani.

rzeczywiscie ta strona i ci ludzie byli potrzebni i bardzo wiele wnie?li do naszego życia - nie tylko skuterowego :D

mam nadzieje ze ta dzialalnosc bedzie zauwazalna przez dlugie dlugie lata ;)

Odnośnik do komentarza

No to stuknał nam roczek ;)

Mariusz chciałem Ci podziękować za to że forum stoi na dobrym poziomie, nikt nie ogranicza naszych wypowiedzi, uszczegli?my się jak narazie oszołomów ;)

No i moderatorzy się za bardzo nie czepiaj? :lol:

Bardzo mnie cieszy to że pomimo nie posiadania burgmana czuję się tutaj bardzo dobrze :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Noooo pięknie, pięknie...

Tutaj rocznica minęła a My nic ;) . Gratulacje dla Nas wszytskich, Burgmaniaków, MaxiSkuterzystów i wspaniałych ludzi, którzy tworz? to forum i którzy STWORZYLI to forum i klub od podstaw, nalezy się wam wielki Respect i my?lę, że wszyscy darz? Was nim...

Co do samych maxi, to rzeczywi?cie z biegiem zcasu Nasza społeczno?ć się rozrasta, ludzie dorastaj? do maxi, czasem po prostu zdobywaj? większ? kasę, dzięki której kupuj? swoje maxi... Widać z roku na rok tendencję ZWYŻKOWˇ, co jest bardzo podnosz?ce na duchu, że nie jeste?my jakimi? "odludkami" na drodze i ze teraz jednak coraz czę?ciej spotykamy jakiego? Maxi na trasie...

Uważam także, iż na zlotach widać to NAJLEPIEJ... |ledziłęm zdjęcia ze zlotów na których wczesniej nie mogłem bywać i tam można było na palcach obu r?k(a zcasem jednej) zliczyć wszytskie maxi... teraz w tym roku ciężko będzie na zlotach powiedzieć czy więcje przyjechało 50'tek czy maxi...

Uważam, ze taki obrazek jest PIĘKNY i godny przyjechania na zlocik :lol: .

Dobra rozpisałem się troszeczkę, a chciałem napisac krótko, więc kończę...

Życzę sobie, Wam i Naszym skuterom aby?my byli w stanie jeĽdzić jak najdłużej, zeby nie zabrakło nam funduszy na uprawianie tego HOBBY, no i żeby TA stronka istniała przez niezliczone POKOLENIA...

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

Gratulacje

Chciałem zauważyć, że Burgmania stała sie nie tylko "klubem" czy forum dla wypowiedzi ale również i miejscem, które ze znajomych zrobiło przyjaciół!! ;)

Zatem oby tak dalej bo posiadaj?c inny skuter niż jedynie słuszny- nie czuję się "napiętnowanym burgmaniakiem" :lol: choć może powinienem?? :D

ERMI

Odnośnik do komentarza

Roczek ;) Cudnie ;)

Dla mnie roczek z Burgmani? jest równy roczkowi ze skuterem :lol: . Ciesze się,że w nowy rok Burgmanowy , będe mogła wjechać z Wasz? pomoc? na MAXI :D

Muszę także przyznać rację słowom Ermiego :

,,Chciałem zauważyć, że Burgmania stała sie nie tylko "klubem" czy forum dla wypowiedzi ale również i miejscem, które ze znajomych zrobiło przyjaciół!! ''

Z okazji urodzin - pozdrawiam więc wszystkich Przyjaciół

Odnośnik do komentarza

Powiem tak...

..bardzo się cieszę ,że akurat teraz przytrafiła mi się nowa pasja i zbiegło się to praktycznie z powstaniem Burgmanii...

..i jeszcze..

..gdy podczas sobotniej przejażdżki z pasażerem stan?ł obok nas go?ć na ?cigaczu..i zapytał czy jeste?my z Burgmanii od Mariusza..zrobiło się jako? fajnie...

..pozdrawiam zatem wszystkich Was na...nowe lata... :lol:

Wentyl

Odnośnik do komentarza

Hej

To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Jestem tu od paru dni, a czuję jakby miesi?ce.

I chociaż nieznam jeszcze Was ani wy mnie to można wyczuć klimat jaki tu panuje. Profesjonalnie a jednocze?nie luĽno i spontanicznie czyli podobnie do Waszych i mojego charakteru. Te cechy nie zawsze można poł?czyć co zreszt? widać na innych wortalach, forach ( z całym szacunkiem dla innych )- tam dominuj? często wygłupy, opisy jak to Katan? czy Aeroxem popisywał się kto? przed kim? itd. itd...

Tu jest inaczej. Tu misię podoba. Tu zostanę. Z Wami

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Faktycznie Burgmania skonczyla roczek :lol:

Czas szybko leci, ciesze sie ze moglem od samego poczatku istnienia tego klubu i forum czynnie uczestniczyc i dokladac cegielka po celgiece do rozbudowy klubu. To naprawde mile ze moge widziec jak od narodzin rozwija sie forum. Przez ten rok przybylo nam wielu klubowiczow i to zupelnie nowych osob ktorzy wczesniej nie uczestniczyli w zyciu skuterowym. No coz moge chyba zyczyc oby Nasza Strona i Nasz Klub rozwijal sie w takim tempie jak dotychczas, a co za tym idzie nasza spolecznosc Maxi Skuterowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć 100 LAT , 100 LAT , 100 LAT , WYTRWAŁO|CI , CIERPLIWO|CI , SIŁY I CHĘCI ( choć o to chyba nie trzeba sie martwić ) .

POzdrawiam cał? ekipę Burgmani

B)

Odnośnik do komentarza

Także ja chciałem życzyć wszystkim nam, aby ta strona, a przede wszystkim ludzie skupieni wokół niej zawsze trzymali się razem i by?my stanowili zgran? ekipę :)

Chciałbym również zwrócić uwagę na jedn? kwestię, a mianowicie bardzo podziękować wszystkim Wam współtworz?cym tę stronę za to, jacy jeste?cie. Dzięki Wam jestem pewien, dok?d i z kim jeĽdzić na zloty, a przede wszystkim czym. Bo mimo, że fundusze nie pozwalaj? mi na razie na wej?cie w posiadanie "jedynego słusznego" b?dĽ innego maxi, to zrozumiałem, że to wła?nie maxi, i wła?nie ten rodzaj motocykli jest moj? przyszło?ci?. |wietnie się tu czuję i bardzo cieszę się, że w Ryni(i) będę mógł Was poznać.

Dzięki i do zobaczenia na zlocie. B)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...