Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bawaria (na płd od Monachium)


Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
w czerwcu planuję posiedzieć turystycznie na Bawarii ze dwa dni. Moją bazą noclegową będzie miasteczko na południe od Monachium. Co w okolicy polecacie zobaczyć oprócz obowiązkowego: Neuschwanstein, Hohenschwangau, Linderhof i Garmisch-Partenkirchen?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kamilku, tak może lekko Off-Topem, ale to teraz chyba już dotyczy każdej planowanej podróży... Trzeba teraz obserwować czujnie, co się dzieje na świecie z Korono Virusem, bo pomijając już planowanie trasy itp, to trzeba też zapewne bliżej terminów wyjazdowych uwzględnić ewentualne strefy zamknięte (kwarantanny) i gdzie to cholerstwo się dalej rozpleni na ludzkość... Przerażony jestem Włochami Północnymi mimo, że oficjalnie (przed Gośką) nie planowałem w tym roku tak dalekiego wypadu, ale gdzieś po głowie mi jednak przeszło skoczyć w Dolomity... Teraz już wirus jest w Austrii (rejony Bawarii też zagrożone), więc skończę chyba w tym roku jednak w Bieszczadach/Słowacji (jak to się dalej nie rozpleni i dożyję urlopu w czerwcu)... Swoją drogą ciekawe, czy to będzie miało wpływ na naszą Burgmanię?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

Przerażony jestem Włochami Północnymi 

Mam nadzieję, że do maja temat się rozmyje/wyjaśni, bo mnie niezmiennie ten kierunek interesuje.

 

Godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

Swoją drogą ciekawe, czy to będzie miało wpływ na naszą Burgmanię?

Może to być pierwszy w historii zlot on line... na czacie. Kamerka, szklaneczka whisky itp ?  Taaak, oczywiście, że żartuję ?

 

Kamil, rzuć okiem na to -> KLIK

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedzi i fajną mapkę.

A co do COVID-19 to mam świadomość, że moje plany mogą się skończyć się nad Zegrzem. Jeśli tak się skończy to będzie mi strasznie przykro tym bardziej, że od zawsze chciałem tam pojechać, mam zielone światło od Blondi, mam rozplanowaną trasę, mam już część noclegów opłaconych (na szczęście jest możliwość rezygnacji)...

Odnośnik do komentarza

Kamil,
Głowa do góry,
Nad Zegrze również przyjdzie,
Także patrząc przez ten pryzmat to nie ma wielkiej różnicy czy pojedziesz czy nie.

Odnośnik do komentarza

Masakra z tym wirusem. Plany trzeba będzie weryfikować na bieżąco .Miejmy nadzieję że do czerwca ustąpi. Na mapie widać jakby zmniejszyła się ilość zachorowań w Chinach. Na statku wycieczkowym Diamond Princess   mają przerąbane 705 zarażonych i zero wyleczonych. https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...