Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świętokrzyski Rajd Maxi 2007


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to trzeba powiedzieć... Personel |RM pod kierownictwem SzCzApY był prawdziwie profesjonalny i z wielkim po?więceniem grillował, poił, rozlewał, wydawał, dokarmiał, częstował, donosił i ratował przed ulewami.

Wielkie dzięki dziewczyny i chlopaki za t? cieżk? robotę

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    7

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • orzech

    6

  • tomekmajesty

    6

Brzoza na miejscu . Było miluchno i fajńuchno Wielkie podziękowania za trud dla Majona , Banata i całej ich ekipy , jeszcze raz wielkie dzięki !tut

Odnośnik do komentarza
Gość Black Jack

Bardzo dziękuję wszystkim organizatorom za trud włożony w przygotowanie tej wspaniałej imprezy oraz wszystkim przybyłym za wspaniał? atmosferę:)

Było mi niezmiernie miło Was wszystkich poznać !OKK

To moje pierwsze uczestnictwo w |RM ale już wiem że będę się tu meldował co rok !tut

Serdeczne pozdrowienia z Wrocka :)

Odnośnik do komentarza

Słowa uznania dla Organizatorów, sponsorów i wszystkich tych którzy przyczynili się do stworzenia wspaniałej imprezy oraz atmosfery panuj?cej podczas zlotu.

Mam nadzieje że - Do Zobaczenia.

!tut

Odnośnik do komentarza

Jeste?my w domu po SRM który to zadziwił nas juz po raz drugi.

Dziękujemy Majonowi i Maji która go wspierała jak tylko mogła ,Banatowi ,Szczapie i wszystkim którzy się przyczynili do jego organizacji.

Dziękujemy wszystkim bior?cym udział w rajdzie za towarzystwo do póĽnej nocy w biesiadce zakrapianej tak mocno ze mglisto?ć zapanowała w mojej pamięci (tu przepraszam je?li kogo? uraziłem).

Szczególnie cieszymy się z poznania wła?cicieli ,,Królowej garażu”, czyli Morleya i Estellki która to okazała się prawdziwym kopciuszkiem (tego dowiedziałem się po powrocie do domu jak otworzyłem galerię photo) - do teraz zbieramy z Pysi? szczeny z podłogi –RESPEKT, bo czujemy te same klimaty foto.

Dziękujemy oczywi?cie Dadzi za jazdę próbn? Atlant? (nasz typ na MAXI).

Rafałkowi i Goni za wyprowadzenie nas na drogę do domu po bardzo malowniczym fragmencie Górnego |l?ska z mnóstwem zakrętów.

Markizowi i Black Jackowi za towarzystwo podczas podróży i na SRM.

Robix i Pysia.

Odnośnik do komentarza

No i w domu... w końcu. Szkoda że to już dzi? musiało się stać bo jeszcze bym w Scyzorni posiedział.

Rajd Jak zwykle full profesional. Nic dodać nic uj?ć.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy (nie wymieniam, bo nie chcę nikogo pomin?ć)

Tiramisu Tairamisu Tiramisu...

Robix cieszę się, że Wam się podobała trasa przez Jurę Krakowsko Częstochowsk? i |l?sk.

Podrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Uff... Estellka melduje się na forum.

Na liczniku 582 km.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że |RM 2007 był tak fantastycznym przeżyciem, które jeszcze dłuuuugo, dłuuugo będę wspominać.

Wielkie dzięki dla Organizatorów!!!

Rewelacyjna organizacja na najwyższym poziomie, jeste?my z Morley'em pełni podziwu. RESPECT! [bez wazeliny :)]

Wielkie dzięki również dla wszystkich pozostałych uczestników zlotu, którzy stworzyli tak niesamowit?, ciepł? atmosferę, i aż żal serce ?ciska, że Rajd trwał tylko 3 dni, bo my?lę, że i tygodnia byłoby mi mało :). Po prostu gigant-pozytywne wrażenia!

Od dzi? zaczynam przygotowania do nastęnego |RM !tut :) !OKK

PS. Dzięki Robix :), nam również było zaje-fajnie Was poznać, a na przyszły rok może co? wymy?lę, żeby zatrzeć kopciuszkowe wrażenia :):):)

Odnośnik do komentarza

Estellka>>> Ten ,,kopciuszek,, to oczywi?cie taki żarcik z mojej strony bo moje oko widzi wszystko -swój swego znajdzie !

PS. Czekamy z Pysi? na spotkanie z Wami gdzie? na zlocie a może nie tylko? reszta na priv.

Odnośnik do komentarza

Scottie dopiero teraz wrócił do domku !tut

Byłem jezcze po drodze w Rabce, potem w Jabłonce :D i pod Babi? Gór? a potem w knajpie na meczu Cracovia - Legia !OKK

Dziękuję za udan? imprezę, bez żadnych zastrzeżeń czekamy na next year Edition :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielki podziękowanie dla organizatorów, którym się po prostu chciało i to bardzo. Czujne Majonkowe oko pilnowało aby wszystko było tak jak było planowane i co najważniejsze tak jak chcieli uczestnicy |RM-u.

Nie tylko Majon, ale każdy członek grupy organizacyjnej wiedział co i jak robić - oczywi?cie dobrze dla ogólnego zadowolenia zlotowiczów.

Dzięki Wam za to wszystkim: tym widocznym i ukrytym, tym małym i dużym, płci pięknej i kudłatym................ !tut

Impreza super.

Do następnego tak udanego spotkania, w tak miłym gronie ludzi, których ł?czy chęć spotkania się, wspólnej jazdy i biesiadowania w radosnej atmosferze.

Jak tylko będę miał chwilkę to przygotuję zdjęcia (a jest ich sporo) i przedstawię na forum.

zdj2.jpg

Odnośnik do komentarza

Cóż... nie powinno i zabrakn?ć i mojego wpisu...

Impreza na dosyć niskim poziomie... ale czego innego można było się spodziewać po Majonie no i oczywi?cie Banacie...

W drodze do Kielc złapał mnie deszcz, potem stałem w korkach bo akurat zachciało im się remontować akurat t? drogę, potem deszcz podczas biesiady pi?tkowo sobotniej...Nie wspomnę o żółtej kamizelce... LIPA!!! A organizatorzy tylko rozkł?dali ręce... Skandal!!!

Ale żeby nie było, że tylko narzekam to były też plusy...

Cała impreza zajefajna :D , uczestnicy zajefajni x 2 !tut , organizatorzy cool... :ph34r:, "klimat i atmosfera" bezcenna... Wróciłem u?miechnięty... !OKK

Nie pozostaje mi nic innego jak napisać: do zobaczenia na |RM 2008...

Przepraszam wszystkich, że odjechałem tak "po cichu" z Bałtowa... tak bez pożegnania... mam trochę "problemów osobistych" i generalnie cały mój wyjazd stał pod znakiem zapytania...

Dziękuję bardzo Mariuszowi G. zwanemu Burgim za pomoc i zaangażowanie w pozyskanie pojazdu zastępczego dla mnie (AN 400 K7) w przypadku gdyby mój AN 650 nie był w stanie opu?cić ASO Suzuki - Sokoła gdzie była wymieniana skrzynia biegów itd... Dziękuję Majonowi za przyprowadzenie AN 400 do Kielc i odprowadzenie do W-wy po rajdzie |RM... ja niestety nie wyrobił bym się z tym wszystkim

Dziękuję również załodze LCM Sokół (przede wszystkim Jackowi) za maksymalnie szybkie doprowadzenie mojego AN-a do "ładu i składu"... a uwierzcie, nie było to proste...

Do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza

Ja krotko :ph34r:

Bardzo fajnie jezdzi mi się na skuterze. Jak dojechalismy do warszawy wcale nie mialam ochoty wracac do domu. Dziekuje kudlatemu majonowi za wszystko i kazdemu za opieke nademna kiedy tata gdzies latal. Zlot byl super tylko myslalam ze te dinozaury bede wieksze i ze beda sie ruszaly. Dziekuje tacie ze mnie zabral!

Za rok jestem w Kielcach a zaraz w Stegnie.

Czesc

Odnośnik do komentarza

Impreza SUPER... jak co roku :ph34r:

Nikt chyba nie jest zdziwiony, bo jak zwykle oraganizacja na wysokim poziomie.

I dinozaury też byly fajne !OKK

Wielkie podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich zlotowiczów za miłe spotkanie, Banatowi za pyszne ciacha i "kudłatemu" Majonowi za vega-żarcie.

Sorki Robix, że tak się wyżyłam w os?dzie Helixa, ale naprawdę nie miałam nic złego na my?łi :D

Po prostu jest brzydki i tyle. Nie oszukujmy się. Prawd? jest natomiast, ze nigdy nie miałam okazji się nim ( ni?) przejechać i nie wiem jaki jest wygodny.

Dzięki za odlotowy powrót po zlocie. Zawsze przyjemniej wracać w grupie.

Pozdrówka dla wszystkich i niech żałuj? Ci, których w Kielcach zabrakło.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W wielkim skrócie:

Impreza rewelka :D

My?lę, że Majonowi i Banatowi należ? się słowa uznania za trud i czas jaki po?więcili aby ekipa maxi- maniaków mogła się bawić !OKK

Pozdrowienia dla całej ekipy |RM 2007 i do zobaczenia w Stegnie :ph34r:

Jedna z ciekawszych fotek:

img0146ge1.jpg

Ps. Dragon> w drodze powrotnej z Bałtowa wpadli?my na taki sklep:

img0147gp6.jpg

Poprosimy o jakie? wyja?nienie bo wszyscy zrobili?my tam zakupy ale nikt o Tobie nie słyszał !scooter !piwko

Odnośnik do komentarza
MariuszBurgi napisano 30-07-2007, 11:40 

Poprosimy o jakie? wyja?nienie bo wszyscy zrobili?my tam zakupy ale nikt o Tobie nie słyszał  

Mariusz... grunt to dobrze dobrany personel... tak mieli mówić... :ph34r::D

Morley napisano 30-07-2007, 11:57 

  Dodam tylko, że z Estelk? odkryli?my w Opatowie identyczny sklep Dragona. Sprawa wygl?da coraz powazniej 

Cholera... przed Wami nic się nie da ukryć!!!! Muszę pozmieniać nazwy sklepów...

Odnośnik do komentarza

ja miejscowy a tutaj taki wstyd !piwko

niestety w pi?tek w 7 letnim domu pęła mi rureczka od ciepłej wody, zalało mi cały dom, skuli?my dwie łazienki :lol:

i..........................remoncik

więc niestety byłem tylko na paradzie i fragmencie trasy !scooter

ale było super :D ten widok maszyn na drodze :P

mam nadzieję na kolejne rajdy przybyć normalnie ;)

pozdrawiam wszystkich którzy przyjechali !OKK

Odnośnik do komentarza

Ci co nie byli zazdroszcz? i DOMAGAJˇ SIĘ ZDJĘĆ!!!!!

Podzielcie się wrażeniami również wizualnymi nie b?dĽcie tacy :lol:

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kubu? za odst?pienia miejsca na swoim "RUMAKU" :lol::P

Wielkie "DZIĘKUJĘ " organizatorom za zorganizowanie tak zacnej imprezy :D !OKK

Banaciku Twoje wypieki s? poprostu supeeeeeeeeerrrrrrrrrrr !scooter !piwko

Dziękuję również uczestnikom za super atmosferę jak? stworzyli na |RM :P;):P

Odnośnik do komentarza

Czę?ć zdjęć już udostępniłam. Kolejne sukcesywnie doł?czam. Trochę to trwa bo wyszło tych zdjęć ponad 600. Uprzedzam przy okazji że nie robiłam cenzury ani korekty... Linki s? dostępne pod moim postem po rajdowym na stronie 10tej.

Miłego ogl?dania! :lol:

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

WITAM!

Dopiero dzis moge napisac że wczoraj bez żadnych problemów wróciłem do domu (internet mi padł) - ostatnie 20 km w deszczu ale to betka po opowie?ci Dragona.....

Impreza super - podziekowania dla organizatorów Majona, Banata, Szczapy i pozostałej ekipy - dbali o moje gardło i żoładek lepiej niż mama....

Po raz pierwszy dane mi było robić na rajdzie za ochroniarza...

Maju - jeden sms i jestem pół metra od Ciebie... Chociaż na niektórych fotkach byłem bliżej :lol:

I znów trzeba czeka cały rok by pojechać na kolejny rajd do Kielc...

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za wspóln? zabawę.

A jeszcze dwie rzeczy mi się spodobały - jeden bardzo długi palec no i niklowane żeberka na atlancie. Morley dzieki za ... wiesz co !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...