Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bemowo 2005...


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak już większo?ć z nas wie, w dniach 23 kwietnia na warszawskim Bemowie będzie odbywać się coroczna impreza (lub jak kto woli bajzlowisko ;) ) oficjalnego, ogólnego otwarcia sezonu motocyklowego.

W tym miejscu chciałbym zaproponować plan dnia dla użytkowników Burgmanii

Spotykamy się w sobotę przed wjazdem na Bemowo pod Route 66 o godzinie 10- ej. Dla przyjezdnych i tych, którzy tam jeszcze nie byli napiszę, że knajpka znajduje się przy głównej arterii Warszawy lub jak kto woli obwodnicy miasta. Al. Prymasa 1000- lecia jest przedłużeniem Trasy Toruńskiej i bezpo?redni? drog? wjazdow? na most Grota Roweckiego.

Dla przyjezdnych z np. trasy gdańskiej: Wjeżdżamy na pierwszy most w prawo i lecimy w strone Centrum. Mijamy jeden wiadukt, potem dwa ostre zakręty i po 500 m. po lewej stronie macie Route 66.

logo%20ROUT66.JPG

O godzinie 10. 30 po skompletowaniu grupy ruszamy w zwartym szyku na oddalone 3- 4 km od Route 66 Bemowo i miejsce docelowej imprezy. Na miejscu proponowałbym trzymać się razem aby unikn?ć póĽniejszych poszukiwań i dzwonienia gdzie kto jest.

O godzinie 13. 30 wszyscy będ? się zbierać i ustawiać do wyjazdu. O 14 stej rusza parada.

Teraz tak... Tylko od nas zależy czy będziemy robić cał? objazdówkę po Warszawie czy też odpu?cimy sobie. To okaże się po tym jak będzie wygl?dać docelowo sama parada i jej organizacja.

Je?li poraz kolejny okaże się że parada jest jednym wielkim bałaganem proponuje ruszyć ze wszystkimi i na wysoko?ci obwodnicy odbić w lewo w strone trasy wylotowej na Białystok w strone Wisły.

W dniach kiedy będzie Bemowo mamy jeszcze jedn? impreze która jest już raczej stricte skuterowa. Jak dowiedziałem się od wła?ciciela Skuterlandu na ulicy Modlińskiej w siedzibie firmy i sklepie "Skuterland" będzie odbywać się impreza i otwarcie sezonu skuterowego. Będzie pewnie jak co roku grill, konkursy itp. My?lę, że warto tam wpa?ć.

Je?li będzie nam mało proponuje wyjazd ze Skuterlandu i przeniesienie się do grilo- restauracji motocyklowej o nazwie "DZIKI" oddalonej nieopodal od Skuterlandu. Byli?my tam cał? ekip? skuterow? w zeszłym roku po Bemowie i było naprawde miło.

Co póĽniej będziemy robić ustalimy w Dziku. Wydaje mi się, ze zejdzie się do wieczora :) .

Takie s? propozycje.

Teraz czekamy na wpisy, pomysły, propozycje i pytania.

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak dla mnie Bomba. Zastanawiam sie jeszcze nad jedna rzecza, a mianowicie czy zabrac ze soba PMR. Co prawda ja wiem gdzie co jest, ale np w zeszlym roku troche pogubilismy sie z grupa Lublin i trzeba bylo dzwonic i sie szukac, a tak obylo by sie bez dzwonienia i szukania, poprostu kanal 2 w PMR (jakos tak sie przyjelo ze jest to kanal z ktorego korzysta Burgmania podczas wyjazdow). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Chetnie wpadne(50%) ale na bemowo nie jade spotkamy sie pewnie w skuterlandzie ;) .Nie chce sie stresowac :) .Potwierdze obecnosc blizej imprezy rozumiecie robota i jeszcze raz robota.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza

Wpadnę...

Nie wiem czy na cały dzień ale prawie na pewno...

I tu pro?ba do Mariusza: wrzuć proszę do kufra nalkejki , naszywki i co tam jeszcze mamy klubowego to się naznaczę wrszcie..;)

Wentyl

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
I tu pro?ba do Mariusza: wrzuć proszę do kufra nalkejki , naszywki i co tam jeszcze mamy klubowego to się naznaczę wrszcie..:)

Wentyl

Oczywi?cie... kufry mam pojemne więc naklejki, naszywki będę miał ze sob? ;)

Co do pomysłu Artixa... my?lę, że ten kto posiada PMR warto, żeby zabrał je ze sob?.

Nawet na samym Bemowie napewno się przydadz?... KANAŁ 2 i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza

Proponuje tez odwiedzić Uhme , zakupimy jak zwykle letnie rekawiczki hurtowo i troszkę wedlinki podjemy . Maja dni otwarte. Moze po paradzie , co wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Mario jak zwykle jeste? pragmatyczny :D

szkoda że wyjazd do rodziny nie pozwoli mi na przyjazd do Was bo też bym sobie rękawiczki kupił i wędlinki pojadł :P , a tak tylko serek :P .

Życzę udanej zabawy i moc wrażeń.

Pozdrawiam

RobB. :P

Odnośnik do komentarza

Ja będę na 80% bo jutro cos może mi się przydarzyć co może spowodować że nie dam rady prowadzić swojego sprzęta B) .

Przemo bedzie na 100%, bo on napalony na maxa :D . Nio chyba ze snieg zacznie padac :D ...co jest mozliwe buahaha.

Jesli chodzi o tego Dzika to chyba bedziemy zmuszeni siedziec w srodku :D bo jest tak zimno :D .

Pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...