Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy kto? w swięta sie gdzie? wybiera????


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie odpalam Burga, jest slonce i 15°C. Jade nad morze, przez swieta zrobie jakies 1000km, jesli dopisze pogoda i technika Burgolota ;) . Zycze wszystkim udanych, milych i spokojnych Swiat. Niekoniecznie na skuterze...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moj Burger od soboty do wtorku ma wolne, zasluzyl sobie na swiateczny odpoczynek ;) Jeszcze sie najezdzi wiec moze te kilka dni odpoczac sobie. Pozdrawiam i rowniez zycze mokrego jajka i suchych drog bez dziur, a takze wielu kilometrow dobrych autostrad i drog expresowych. :)

Odnośnik do komentarza

Ja moj? zielon? przyjaciółkę budzę z zimowania tuż po ?więtach, ale mam nadzieję, że ten sezon dopisze zarówno temperaturami jak i bezchmurnym niebem... :)

Życzę wszystkim Burgmaniakom spokojnych |wi?t (choć wiem, że będziecie już my?leć, jakby się tu gdzie? przejechać) oraz aby?my mieli jak najwięcej okazji do spotkań w tym roku! ;)

Odnośnik do komentarza

A jednak sie ktos ruszyl :) W Kazimierzu stawili sie;Ricardo z Ania na Helixie,Iro na Burgmanie i tu pelen podziw za dystans jaki pokanal :) bo temperaturke mielismy nie zaciekawa,Lukasz na T-Maxie,no i Ja z Dadzia.Grzes(Helix) tym razem bez Helixa bo cos tam z oponki wyciagnal i mu sie zrobilo psssssssssss :)

Uwaga na panow policjantow bo wyganiaja z rynku.Pan burmistrz wypowiedzial nam wojne.Hm ciekawe co te kundelki zrobia jak nas tam bedzie np 50-ciu hm.hehehehe na jednosladach.Radiowoz kolami do gory ciekawa perspektywa ;)

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Majon w takim razie GRATULACJE za fajne spędzenie wolnego czasu...

Rzeczywi?cie najlepsze, że Iro do Was doł?czył... RESPEKT...

Może opiszesz co porabiali?cie i wogóle cał? trasę przejazdu, jakie? extrasy, ciekawe opowiastki z wyjazdu w innym w?tku, lub tu ;) ??

Pozdrowionka, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...