Skocz do zawartości
Forum Burgmania

folia 3m


sam41

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Proponuję spróbować samemu. Nożyk, suszarka do włosów, rakla i dużo samozaparcia. Nie ma się co spinać, najwyżej nie wyjdzie, folię zawsze można zerwać a jak wyjdzie....to jest satysfakcja. Ja okleiłem 3 skuty, za każdym razem wychodzą coraz lepiej. Powodzenia. Na fotce moje wypociny tej zimy.

IMG_20200215_150345.jpg

Odnośnik do komentarza

Cris a jakiej foli używasz, ja zacząłem chyba od foli chińskiej i powiedziałem że już tej próby nie powtórzę.Okazalo się że ta folia dupa powinna być powlekana 1080 3m i chyba jeszcze raz spróbuje.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, sam41 napisał:

Cris a jakiej foli używasz, ja zacząłem chyba od foli chińskiej i powiedziałem że już tej próby nie powtórzę.Okazalo się że ta folia dupa powinna być powlekana 1080 3m i chyba jeszcze raz spróbuje.

Wcześniej mój Tmax oklejony był szczotkowanym aluminium i niestety w miejscach gdzie folia była napięta, pod wpływem niskiej temperatury, skurczyła się odspajając od plastików  ale ogólny efekt był rewela.

Teraz na allegro pojawiła się folia satyna i tą polecam. Jej jakość jest zdecydowanie lepsza ale nie wybacza błędów jak w przypadku folii z wzorem np carbon lub efekt szczotkowania ,ukrywają niedoskonałości. Folia gładka wymaga idealnej powierzchni, żadnych paproszków ani włosków ale jej aplikacja jest rewelacyjna, naciąganie na wyoblonych powierzchniach nie powoduje że wzór np. carbon, rozjeżdża się. W trakcie aplikacji najlepiej wykorzystać ststyw do suszarki do włosów lub pomoc kogoś cierpliwego, folię cały czas ogrzewamy ale delikatnie. Lepiej nie urzywać opalarki, jest za agresywna. Powierzcnie płaskie tylko rakla, wyoblone lub wklęsłe to zabawa paluchami żeby równomiernie wypychać powietrze.

Odnośnik do komentarza
Dnia 16.02.2020 o 00:07, cris76 napisał:

Hejka. Proponuję spróbować samemu. Nożyk, suszarka do włosów, rakla i dużo samozaparcia. Nie ma się co spinać, najwyżej nie wyjdzie, folię zawsze można zerwać a jak wyjdzie....to jest satysfakcja. Ja okleiłem 3 skuty, za każdym razem wychodzą coraz lepiej. Powodzenia. Na fotce moje wypociny tej zimy.

IMG_20200215_150345.jpg

Co sądzisz o oklejeniu owiewki folią bezbarwna tą zabezpieczajacą lakier  na samochodach. Po polerce zrobila sie bardzo miekka i sie szybko rysuje

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.05.2020 o 20:43, Niki1961 napisał:

Co sądzisz o oklejeniu owiewki folią bezbarwna tą zabezpieczajacą lakier  na samochodach. Po polerce zrobila sie bardzo miekka i sie szybko rysuje

Jest to jakieś rozwiązanie. Nie spodziewaj sie po folii twardości lakeru, tak to nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...