Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piwo w Lublinie


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie! :D

Jako że prawdopodobnie pojawię się w Lublinie już we wtorek 3 lipca przed ?rodowym przegl?dem w "Sokole", to rzucam propozycję, aby wybrać się na piwo :P i przy okazji opowiedzieć mi trochę o Lublinie i nie tylko (zwiedzać nie muszę :D ). Je?li kto? może to będę wdzięczna za ujawnienie się w tym w?tku. Je?li wszyscy będ? akurat zajęci to trudno - najwyżej poczytam ksi?żkę :o

Aha - i jeszcze jedna - chyba najważniejsza dla mnie sprawa: czy znacie jakie? miejsce w Lublinie, gdzie można bezpiecznie przenocować za przyzwoite pieni?dze (żeby się nie okazało póĽniej, że nie mam czym za przegl?d zapłacić... :D ). Niestety mimo niewielkich gabarytów do schowka pod siedzeniem mojego UHatka się nie mieszczę, a poza tym mogli by mnie stamt?d ukra?ć !YES .

Czekam na odzew i pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość decapitated

Cze?c Karolinko!!

Je?li szukasz bezpiecznego noclegu niedaleko Lublina to zapraszam do mojego rodzinnego domu.. Tanio bezpiecznie i bedzie gdzie burgiego zostawic. Jeste?my w podobnym wieku obie studiujemy weterynarie tyle, że ja w Lublinie to sie napewno jako? dogadamy !scooter . Ja mam przeglad w Sokole 3-go lipca i to jest wtorek ;] hehe, ale może udaloby sie go przełoży na ?rode i wybrałyby?my sie razem. W miedzy czasie z przyjemno?cia pokaże Ci Lublin i nawet o ile jeste? zainteresowana Wydział Weta w Lublinie. Je?li chciałaby? się ze mn? skontaktowac to zapraszam na moje gg. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ooo! Bardzo mi miło! !OKK Nie spodziewałam się aż tak miłego odzewu... !scooter Chętnie skorzystam ze wszystkich propozycji. :lol:

Datę już poprawiłam... !OKK Co do szczegółów to niebawem się dogadamy... !OKK

I oczywi?cie chętnie posłucham co tam w Lublinie na wydziale wetu... !OKK

Pozdrawiam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za rozwi?zanie problemu noclegu i wolnego czasu w Lublinie! :lol:

Do usłyszenia i zobaczenia! :lol:

Odnośnik do komentarza

Witaj Karo !OKK

Je?li siła wyższa na drodze nie stanie, to bardzo radzi z Morley'em będziemy wyskoczyć na browca w Twoim towarzystwie ;)

I może wreszcie, korzystaj?c z okazji spotka się wreszcie skuterowa brać lubelska w innym miejscu niż Montażowa ;);):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będzie mi bardzo miło Was poznać :)

Jakby co to ustalimy jak?? godzinę do spotkania i kto będzie mógł to serdecznie zapraszamy! :)

No ja będę na pewno... :)

Odnośnik do komentarza

No 3 lipca to jak Bóg, Włosi, miły pan z Siedlec i cała rzesza urzędników pozwoli to będziemy mogli z Estellk? powiedzieć o sobie "wreszcie wła?ciciel ciężkiego sqt i 50-tki na dokładkę" :):)

Ale generalnie to myslę, zę spoko się zobaczymy. Co do opowiastek o Lublinie to nieskromnie się zaproponuję... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No 3 lipca to jak Bóg, Włosi, miły pan z Siedlec i cała rzesza urzędników pozwoli to będziemy mogli z Estellk? powiedzieć o sobie "wreszcie wła?ciciel ciężkiego sqt i 50-tki na dokładkę"  :)  :)

Czyżby jaka? "demonstracja" się szykowała? :):)

Co do opowiastek o Lublinie to nieskromnie się zaproponuję... :)

He,he...trzymam Cię za słowo! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Estelle

Hm, póki co demnstracji nie będzie :D, Apka musi jeszcze troszkę pogarażować z powodów natury formalnej, niemniej jednak na !OKK chętnie się wybierzemy...

Tylko szczegóły moje drogie Panie i Panowie :D, czy miejscówka już wybrana ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...