Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>BURGMANIA 2020<<>>16 Zlot Maxi Skuterów 5-7.06.2020<<


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Dnia 17.02.2020 o 14:24, Aga napisał:

Proszę o wykreślenie z listy uczestników nr: 249, 250, 251 ?

Usunięci ? 

Dnia 17.02.2020 o 23:01, oloburg1 napisał:

Proszę o dopisanie mojej żony! Wariant 1,damska L, rajd Joanna Frelich

Dopisana pod pozycją 307

11 godzin temu, krzysztof8800 napisał:

krzysztof8800 wariant 2 koszulka XXL RAJD

Dopisany pozycja 249

7 godzin temu, hoss-3 napisał:

hoss-3  + Ela (pasażer),  wariant nr.1

koszulka męska XXL

koszulka damska M

Dopisani pod pozycjami 250 i 251

 

Godzinę temu, Jaki 40 napisał:

Jeśli można to proszę o wpisanie na RAJD

Iza pozycja 64

Jaki 40 pozycja 65

Dodano opcję RAJD

Odnośnik do komentarza

Sorry! Proszę wykreśl moją żonę Joanna Frelich (307) bo dziś mi powiedziała, że nie jedzie, bo idzie do koleżanki na urodziny! Za kobietą nie nadążysz! Olo

Proszę wstrzymaj się z wypisywaniem! Potwierdzę wieczorem! Napisała, że zdecyduje popołudniu, po pracy! Olo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, oloburg1 napisał:

Sorry! Proszę wykreśl moją żonę Joanna Frelich (307) bo dziś mi powiedziała, że nie jedzie, bo idzie do koleżanki na urodziny! Za kobietą nie nadążysz! Olo

Proszę wstrzymaj się z wypisywaniem! Potwierdzę wieczorem! Napisała, że zdecyduje popołudniu, po pracy! Olo

Krótka piłka. Wracasz do domku 19A. Koniec zmian

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
38 minut temu, wiolinsi napisał:

Prośba o dopisanie do listy

wiolinsi , wariant 2/damska M/ RAJD 

 

 

Zrobione pod nr 307

307.wiolinsi......./namiot/ damska M/RAJD/ 

Odnośnik do komentarza

Witamy Serdecznie

Proszę o dopisanie do listy:

Ania-   domek ,wariant 1, od czwartku,rajd, koszulka damska  L

ciemka - domek ,wariant 1, od czwartku,rajd, koszulka męska  L

Dziękujemy i do Zobaczenia ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, niestety muszę zrezygnować z dalekich wyjazdów na wspólne spotkania z Wami , a spowowodowane jest to żałobą po zmarłej mojej Kochanej Mamusi ... ;( bardzo  powoli dochodzę do lepszej formy, wielu z Was Ją poznało ... ;( , Mamusię zżał rak ... 5 lutego odeszła na drugą stronę ...  ;;( ;( ;( pozdrawiam Was Kochani i życzę szybkiego nastania sezonu motocyklowego i bezpieczeństwa na drogach oraz wielu powodów do radości i zadowolenia z pokonanych kilometrów, wdzięczny Wam  Doktorek roku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Doktorek napisał:

5 lutego odeszła na drugą stronę ... 

Doktorku, jesteśmy z Tobą... Na pewno gdzieś jeszcze spotkamy się na szlaku...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Doktorek napisał:

muszę zrezygnować z dalekich wyjazdów na wspólne spotkania z Wami

Trzymaj się ,jakbyś miał zmienić decyzję nawet w ostatnim momencie -daj znać .Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia ‎2020‎-‎02‎-‎27 o 13:18, Doktorek napisał:

Witajcie, niestety muszę zrezygnować z dalekich wyjazdów na wspólne spotkania z Wami , a spowowodowane jest to żałobą po zmarłej mojej Kochanej Mamusi ... ;( bardzo  powoli dochodzę do lepszej formy, wielu z Was Ją poznało ... ;( , Mamusię zżrał rak ... 5 lutego odeszła na drugą stronę ...  ;;( ;( ;( pozdrawiam Was Kochani i życzę szybkiego nastania sezonu motocyklowego i bezpieczeństwa na drogach oraz wielu powodów do radości i zadowolenia z pokonanych kilometrów, wdzięczny Wam  Doktorek

P. S. Dziękuję Wam za wyrazy współczucia, miło mi, ciężko mi ,,teraz jest na duchu`` trudno, że tak się stało ... ;( . ( ;( ale muszę z z tym pogodzić, ... ;( ;( ;( . Jeszcze raz Was pozdrawiam Przemek Doktorek

 

Odnośnik do komentarza

       Przemku każdy z nas przeżywa żałobę na swój sposób. W każdym razie sól mięsiwo kupuj trunki, bo ja ( a myślę, że parę innych osób też, tak łatwo Ci nie popuścimy ) na pewno przy okazji lipcowego bluesa najadę Cię w Mrągowie, wstyd powiedzieć - nie byłem to tej pory.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powoli zastanawiam nad moją obecnością w Ślesinie  na Zlocie i jednak decyduję się na spotkanie z Wami proszę o zakwaterowanie mnie w domku blisko różnych konkurencji, które będą odbywać się podczas Zlotu Przemek Doktorek 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Doktorek napisał:

jednak decyduję się na spotkanie z Wami

Cały czas jesteś na liście ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 26.02.2020 o 19:24, ciemka napisał:

Witamy Serdecznie

Proszę o dopisanie do listy:

Ania-   domek ,wariant 1, od czwartku,rajd, koszulka damska  L

ciemka - domek ,wariant 1, od czwartku,rajd, koszulka męska  L

Dziękujemy i do Zobaczenia ?

 

Witam Serdecznie 

Proszę o wykreślenie z listy pozycja :

309- Ania

310-ciemka

z przyczyn niezaleznych od nas niestety nie nie mozemy wziąć udziału  w tegorocznej Burgmani,

Przepraszamy za kłopot i życzymy Wszystkim wspaniałej zabawy i wiele radości ?

Pozdrawiamy 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Drodzy Forumowicze , Burgmaniacy !

 

W historii naszego klubu nie było dotychczas takiej sytuacji, żeby nasza cykliczna czerwcowa impreza była w jakimkolwiek stopniu zagrożona. Zawsze sprzyjała nam aura, zawsze było nam na nią „po drodze”, zawsze dobrze się bawiliśmy i czekaliśmy z utęsknieniem na kolejną edycję. Zawsze …., bo taka jest nasza tradycja pielęgnowana od lat.

Niestety życie jest nieprzewidywalne i nikt z nas nie był w stanie przewidzieć, że wydarzy się to co się aktualnie dzieje, nie tylko w Polsce. Jako organizatorzy jesteśmy zobowiązani dbać przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo, a w zaistniałej sytuacji niestety nikt nie jest w stanie tego zapewnić na naszej imprezie.

Wspólnie z zarządem Burgmanii podjęliśmy decyzję (jakże przykrą) o przeniesieniu daty XVI Zlotu Burgmanii na Czerwiec 2021. Oczywiście jako Grupa Wielkopolska będziemy kontynuować temat  i do końca z wielką przyjemnością  pozostaniemy na stanowisku Organizatora.

Mamy ogromną nadzieję, że sprawdzi się w tym przypadku znane i jakże często powtarzane: „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, a przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

Wszystkie wpłaty, których dokonaliście będą sukcesywnie zwracane na Wasze konta. Dajcie nam dosłownie kilka dni na logistyczne ogarnięcie kwestii przelewów, bo z taką sytuacją mamy do czynienia po raz pierwszy. Już teraz dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Jest nam bardzo przykro, że zamiast kolejnych newsów na temat zlotu musimy przekazać taką informację – zakładaliśmy przecież zupełnie inny scenariusz, ale cóż. Stało się. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich jest w tej chwili priorytetem.

Z tego miejsca jako autor tego wpisu chciałbym bardzo podziękować wszystkim moim Kolegom z Grupy Wielkopolskiej, którzy brali udział w organizacji tego przedsięwzięcia – za wkład i zaangażowanie.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić serdecznie wszystkich w imieniu Grupy Wielkopolskiej na XVI Burgmanię 2021 do Wielkopolski !

I pamiętajcie : „Nie bójcie się. Życie jest nieprzewidywalne. Za chwilę może zdarzyć się coś, co całkowicie rozwiąże wasze problemy…” – ks. Jan Kaczkowski

Odnośnik do komentarza
  • temat został zablokowany
  • temat został odpięty
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...