Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

lluuttyy.jpg.79e8412fbe1268c9375674bf5ee767f4.jpg

Goniąc za …

A po styczniu nastał luty … zwykle ostry, lodem skuty,

Zwykle zimnym wiatrem dmucha i możliwa zawierucha.

Zwykle kra po rzekach płynie, i zalega śnieg w dolinie

A na drzewach czapy śniegu …Ty … gotowy bądź do biegu

Gdyż z ekranu tivizora ładna pani zapowiada

Że niebawem się ociepli i że śnieg już nie popada.

No a dzień jest coraz dłuższy, słońce co raz wcześniej wstaje,

Świeci także co  raz wyżej więc … więc do wiosny co raz bliżej.

 

Myślę, że jak to w każdym lutym, pora już zajrzeć do garażu … wiem, wiem, co niektórzy w ogóle z niego nie wychodzili … No a jak już tam zajrzymy, to myślę że jest to doskonały czas na dokonanie wszelkich czynności serwisowych przy naszych koniach ?. Wiecie sami co im potrzeba … doładowanie baterii, wymiana płynów ustrojowych, opon, klocków … no i oczywiście pucowanie … I gwarantuję Wam, że czas spędzony przy skutach popłynie znacznie szybciej i nawet się nie obejrzycie gdy w kalendarzu  zmieni się miesiąc … ?

By nie przedłużać najkrótszego miesiąca w roku, pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie … LwG … aby do wiosny …

Miesiąc luty uważam za otwarty … ?

Odnośnik do komentarza

Dzięki Mirku za wstęp. Fajnie, że podtrzymujesz tradycję. Udanego miesiąca dla wszystkich.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zuchy! Rzelu też jeździ. Ja tylko zrobiłem obracanie mechanizmów. Na więcej nie było czasu...

image.thumb.png.b5a0fdeffbef63756f02ce24381062ae.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A dzisiaj też była polatanka w innej części Świnoujścia i też było fajowo. 

 

IMG_20200209_133923.jpg

IMG_20200209_141852.jpg

Odnośnik do komentarza

U nas polatanki ciąg dalszy. Wczoraj stówka kilometrów i dzisiaj stówka. Potem kawa i powrót do domu. ?  Mam nadzieje że jakoś się zgramy i niedługo polatamy razem. Robsson informuje że Hektor po naprawie przedniego zawieszenia w skuterze zaczął jeździć bardzo dynamicznie.

Resized_20200209_125827.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No może jakoś uda się razem polatać. Na razie to widzę, że nic się nie zmieniło. Ja z Kubą (bo łatwo się zgrać), Marek sam i Wasza 3(4).

Pewnie jak się cieplej zrobi to może o planowanych polatankach będziemy pisać na czwartkowych w Świnoujściu. 

Mamy jeszcze dwóch Kolegów w Międzyzdrojach, może też dołączą. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Robsson napisał:

No może jakoś uda się razem polatać. Na razie to widzę, że nic się nie zmieniło. Ja z Kubą (bo łatwo się zgrać), Marek sam i Wasza 3(4).

Pewnie jak się cieplej zrobi to może o planowanych polatankach będziemy pisać na czwartkowych w Świnoujściu. 

Mamy jeszcze dwóch Kolegów w Międzyzdrojach, może też dołączą. 

No fajnie by było spotykać się jak dawniej w szerszym gronie. Wiadomo teraz są to nagłe spontaniczne wyjazdy mocno zależne od pogody. Ale za jakiś czas pewnie będzie łatwiej skrzyknąć większą grupę i sobie trochę pokulać. Pozdrowienia i do zobaczenia. ?

Odnośnik do komentarza

A z boku na grillu smażą się kiełbaski. Mój MAXIO wraca do służby. Nawinęliśmy z Asią dzisiaj ponad 150 km- jalieś wariactwo, jest połowa lutego!!! 

IMG_20200215_150345.jpg

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Elvis napisał:

No weź Roger powiedz coś więcej ...

No Ci powiem Elvis że tu byś miał mega pewniaka. Sprzęt od Rogierra to jest to! Kto kupi, będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...