Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mam juz swoje Suzuki


-=Dee Jay=-

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie .. w koncu zmienilem kategorie pojazdu z 50'tki ... i kupiłem sobie (po wielu trudach i bólach) Suzuki ...

zaraz pewnie wszyscy mnie zaatakuj? .. ponieważ jest to Suzuki gsx 600 f ... czyli .. NIE SKUTER

chociaz większo?ć się ucieszy .. ponieważ bedziecie pewnie chcieli go spalic razem z GPZ't? Rybki na zlocie Burgmani ... ;)

w kazdym wypadku .. bez zagłębiania sie w szczegóły z pewnych powodów nie kupiłem Burgmana... lecz tym którzy mi pomagali i towarzyszli w kupowaniu... tym którym trułem przez pare dni d*** DZIĘKUJE BARDZO :P !!!!!!!!

moja Suza (1)

moja Suza (2)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Czytaj?c sam TEMAT byłem na 100% pewny, ze Burg jest twój, tym bardziej że co? nieco? wiedziałem... jednak okazało się iż zmieniłe? obiekt poż?dania o 180 stopni... Z Maxi na |ciga, lecz jesli Suzuka przypadła Ci do gustu, to ponownie GRATULUJĘ i do zobaczenia na zlocie...

Pozdrowionka, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No gratuluje zakupu tej padaki ;) ehh Ciesze sie ze wreszcie cos znalazles i szkoda ze jednak to nie skuter, no ale mlody wiek czasem potrzebuje innych wrazen niz skuter. Tak czy inaczej zycze ci szerokiej drogi i czekam az dorosniesz do maxi skutera :P Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza

Dee

Wprawdzie gratulowałam już wczoraj, lecz teraz oficjalnie Gratulacje , jak wiesz ja nie przepadam za scigaczami , ale.... kolorek ma ładny ;)

Do szybkiego :P zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego na nowych dwoch kolkach. Zawsze mozesz przeciez pogadac o tym modelu z pewnym "skuterzysta bez skutera" :P:):) . I to na forum skuterowym ;) . Szkoda ze jednak nie skut, ale kazdy musi przejsc swoja droge :) , zanim w koncu nie wyladuje na jakims dwucylindrowym pierdofonie :P .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wydaje Mi się, iż chodzi o pewnego MODELA, który niedawno na zcacie reklamowany był na kurtce (Retbike??), który BARDZO przypadł do gustu Bigowi :):):) .

De zaczynasz sobie przypominać??:> nawet jego moto nazywa się tak samo jak twoje B)B) ...

Pozdrowionka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

No coz, mowi sie A, a inni dopowiedza B... Ja tam nic nie wiem i nie bede tu tego roztrzasal...

A wracajac do tematu, motocykl bardzo fajny i nawet nie slyszalem o jakis wielkich problemach w eksploatacji. W momencie wejscia na rynek niemiecki, reklamowany byl slowami: "Najtansze 200 km/h" B)

Odnośnik do komentarza

Heh

Dee no to oficjalnie pogratuluję Ci zakupu.

Mimo że to nie skuter to i tak gratulacje no i bezproblemowej jazdy Ci życzę B)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

aaaaaaaaaa ... juz wiem ..

co do motocykla .. to rzeczywiscie ma ten sam (teoretycznie) model ... tylko w starej budzie B) ...

eksploatacja - motocykl prosty jak budowa cepa ... czesci dostepne i niedrogie... za wyj?tkiem jednej rzeczy ... ?wiece do tego cholerstwa kosztuj? 40zł/szt ... a takich ?wiec potrzebnych jest 4 sztuki ... B)

dobrze przynajmniej ze nie wpadłem na kupno Kawasaki Zephyr 1100 ... bo ten skolei potrzebuje 8 takich ?wieczek ... wtedy to :)

z owym "modelowym" skuterzyst? raczej nie pogadam ... nie raczył sie zatrzymac koło mnie nawet zeby czesc powiedziec ... to co tu mowic o rozmowie :):):):)

Odnośnik do komentarza

hej

GRATULACJE

oczywi?cie Dee, że wszyscy się cieszymy ze kupiłe? 2 kółka.

Moja rado?ć sięga zenitu jak pomy?le że na 1 zlocie skuterów, komisyjnie i w?ród "literackiego" towarzystwa zostanie ów niebieskie ?cigaństwo powieszone na drzewie i spalone!! B)

ale nie martw się - wisieć bedzie w dobrym towarzystwie ghmm.... B)

ERMI

Odnośnik do komentarza

o barku prosze nawet nie wspominac ... bo czekam mnie kolejna operacja na ktor? wcale nie mam ochoty ... ;)

ostatnio zrobili mi USG i mowia ze jest słabo ... :D

ale dziekuje wszystkim :lol:

Odnośnik do komentarza

UUU DJ.

Jestem szczeze zdziwiony ze to nie burg...choc bylem przekonany ze bedzie to sqt ale coz taa Suza jest pikna....moj ojciec na nia tez choruje :D no i prawdopodobnie niedlugo tez cos bedzie ...

Szczere GRATULACJE z mojej strony.

PS. ... hehe przewieziesz mnie ??? ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Gratuluję Dee!! JeĽdziłem kiedy? na takim GSXf, tyle że to było 750ccm(starsze roczniki miały 750) i żółte;) Jak na ?cigacza, jest bardzo wygodny, tylko cholernie ciężki ;) Ale maszyna super, jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...