Skocz do zawartości
Forum Burgmania

rajd ?więtokrzyski


tomekmajesty

Rekomendowane odpowiedzi

koleżanki i koledzy - mała propozycja, może jutro albo w innym terminie objedziemy trasę, znalazłem fajny fragment przez brody, super widoki, Majon wie o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza

Majon daj posta z 1 zdaniem z terminem zeby ludzie zaklepali sobie w kalendarzach, bo to nieelegancko tak wspominać juz pare razy. Data przeciez ustalona. ( pozniej dopiszesz szczegóły) I pamietajcie o nowej tradycji. Biegowcy nie mog? pić wódki ani jechac w rajdzie tylko siedzieć na bazie ;)

Odnośnik do komentarza

i bardzo dobrze, bo Kielce to drugi rzym ;)

i to jest zlot sluterów ;)

a nie jaki? przecinaków ;)

oczywi?cie żarty - rajdem rz?dzi Majon i on ustala zasady :lol:

a jakby co to jest w Kielcach furmanka Zieleni Miejskiej ze słynnym koniem, chętnie chłopaki przyjad? !OK

ogólnie zdrajcy do IPN-u :lol: pobrać teczki :lol:

Odnośnik do komentarza

Majon...

Prawd? jest to co napisała Mario... Nieeleganckie jest Twoje postępowanie w tym zakresie...

Wszyscy rozumiemy, ze się zakochałe? ale Maja napewno też chciała by być na Twoim zlocie razem z nami...

Odnośnik do komentarza
Majon...

Prawd? jest to co napisała Mario... Nieeleganckie jest Twoje postępowanie w tym zakresie...

Wszyscy rozumiemy, ze się zakochałe? ale Maja napewno też chciała by być na Twoim zlocie razem z nami...

Dragonasie jak to nieeleganckie termin rajdu byl podany juz dawno w kalendarium Burgmaniakow wiec nie bardzo rozumiem o co chodzi, Mario sie goraczkuje a i tak jak w poprzednich latach na impreze nie przyjedzie bo chyba zal mu 30 zeta ;) !OK :lol::lol: .

Plan rajdu nie jest w tej chwili nikomu potrzebny do tego by rezerwowac sobie miejsce w kalendarzu bez przesady Panowie.Cierpliwosci

Pozdrawiam

i calusy dla moje kochanej Majuni

Odnośnik do komentarza

Wszyscy rozumiemy, ze się zakochałe? ale Maja napewno też chciała by być na Twoim zlocie razem z nami...

...ależ drogi Dragonie zgadzam się z Tob? w 100%. Chcę uczestniczyć w tak zacnym przedsięwzięciu dusz? i ciałem.

Co do zastanowienia się, to klamka zapadła i Majonka nie opuszczę...bo tego skurczybyka NIKOMU nie oddam :lol:

Ps. jak będzie z Nim problem to mogę poprosić o Twoj? pomoc ? ;)

Odnośnik do komentarza

Wszyscy rozumiemy, ze się zakochałe? ale Maja napewno też chciała by być na Twoim zlocie razem z nami...

...ależ drogi Dragonie zgadzam się z Tob? w 100%. Chcę uczestniczyć w tak zacnym przedsięwzięciu dusz? i ciałem.

Co do zastanowienia się, to klamka zapadła i Majonka nie opuszczę...bo tego skurczybyka NIKOMU nie oddam !OK

Ps. jak będzie z Nim problem to mogę poprosić o Twoj? pomoc ? ;)

Maju.

Oczywi?cie, że Ci pomogę... ;) zawsze jak będziesz chciała nabić tego "rumburaka" ;) t? "bambaryłę" :lol: możesz na mnie liczyć... :lol: zawsze przyjadę go nabić... !OK lepsze bite niż proszone... :lol:

Odnośnik do komentarza

tylko czy dacie radę :)

Majon jest OK bo nie ogl?da teletubisiów !OK

ale opłata jest super nie? :lol: nie wiem czy wszystkich będzie stać :lol:

a oprócz tego wchodzimy podobno do parku jurajskiego, jak kto? będzie pachniał krwi? to jaki? dinozaur może mu odgryĽć... :)

Odnośnik do komentarza
Zaraz zaraz co za OT koledzy cza Was czasem nie.....co to za temat?

Prosze adminow o zmiane nazwy tematu np.na; jak dokopac majonowi i przeniesienie go do zamknietego dzialu(pampersow) :):)

No dobra wracamy do tematu :lol:

Czy noclegi przewidziane s? w Kielczy czy też pod ni? :lol:

Odnośnik do komentarza
Zaraz zaraz co za OT koledzy cza Was czasem nie.....co to za temat?

Prosze adminow o zmiane nazwy tematu np.na; jak dokopac majonowi i przeniesienie go do zamknietego dzialu(pampersow) :lol:  !piwko

No dobra wracamy do tematu :lol:

Czy noclegi przewidziane s? w Kielczy czy też pod ni? :)

Plebanku baze wypadowa chcemy zrobic w tym samym hotelu czyli w Maratonie tak jak w ubieglym roku.

Co do opolaty rajdowej nie wiem jeszcze w jakiej wysokosci bedzie wiec nie ma sensu o tym pisac.

Kochani jeszcze nie opadl kurz po Burgmani, tuz tuz Grotniki po ktorych mozecie miec juz dosc imprez :) Zolza juz Wam tam da wycisk.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Majon, jemy ciacho w czwartek a póĽniej gdzie? ruszamy, czy tylko pasienie brzucha? !piwko

a może spotkanie trochę wcze?niej?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kuba i Rajd |więtokrzyski to 2 nierozł?czne słowa...

Także wpadam Majonku napewno, nawet(tfutfu) jakbym miał wtedy jaki? exam ;) .

O?rodek w tamtym roku był rewelka, więc BARDZO sie ciesze, ze w tym roku powtórka...

Tak jak Scottie, niezależnie od opłaty zlotowej przyjeżdżam :lol: .

Z racji, że jeszcze SPORO czasu, to czekamy spokojnie na info dot. wpłat zaliczek i rezerwacji...

Pozdrówki, Kuba <_< !piwko

Odnośnik do komentarza

uwaga

w niedzielę 10 czrewca robimy objazd trasy rajdu, chętni proszeni na punkt zborny:

godz. 9.00 - 9.15 parking pod barem McDonalds aleja Solidarno?ci - naprzeciwko akademików, trasa około 100-150 km, planowany powrót godz. 14.00

wstępna marszruta - Kielce-Nowa Słupia-Lechów-Brody Iłżeckie (jecioro)-Dinozaury-Iłża-W?chock-Suchedniów-Kielce

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy...

Z tego co wiem to Majon jest organizatorem |RM... Dlaczego Majon nic nie pisze tylko Ty Tomku????

Chyba, że będ? dwa zloty o tej samej nazwie...???? - bo to zmienia postać rzeczy...

Majon - o co chodzi????? Według mnie wprowadza to delikatnie mówi?c zamęt... Proszę o informację!!!!

Ja w każdym razie przestałem rozumieć co się dzieje...

Odnośnik do komentarza

Witam

Dragon oczywiscie masz racje wprowadza to zamieszanie.Tomku bardzo prosze o nie zakladanie temtow zwiazanych z organizacja SRM.

Prosze adminow o przeniesienie tego tematu do dzialu regionalnego a najlepiej zamkniecie go bo moim zdanie to jest wielki OTT.

Juz nie dlugo ukaze sie temat zwiazany z ta impreza tak jak w ubieglym roku.

Tomek co do wyjazdu w niedziel powinienes wpisac go do dzialu spotkania kieleckie i umowic sie z kolegami na przejazdzke.

Oficjalnie mowie ze organizatorami rajdu jestem Ja i Banat.Szkoda tylko ze uprzedzasz fakty i wprowadzasz zamieszanie.

uprasza sie adminow o zamkniecie tego tematu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...