Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Idzie wiosna...


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu mamy juz wiosne, dzisiaj naprawde zalowalem ze pojechalem samochodem. W dzien bylo 19- 20°C i przeswiecalo slonce. Od przyszlego tygodnia ma byc dosyc stala sloneczna pogoda w okolicach 20°C. Nareszcie ;) !!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz mam nadzieje ze "Bura Suka Zima" juz nie wroci, choc w Wawie wiosna tego bym nie nazwal, 7 C i opady deszczu na razie nie zachecaja mnie do wyjazdu na 2 kolach. Do tego z prognoz wynika ze i tak jeszcze nocami bedzie temp do -5 C. Ehhh no moze sie wreszcie doczekam. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe, a ja Wam koleżanki i koledzy powiem, że u mnie w dzien temperaturka nie spada poniżej 10 stopni i to w CIENIU... w poniedziałek i wtorek było u mnie PIEKNIE, czyste niebo, słoneczko grzało, ?nieżek się topił, a temperaturka rosła...

Jednak od ?rody przyszły chmurki, lecz nie pada i nic z TYCH rzeczy, po prostu słoneczko jest zakryte, ale jest CIEPŁO, a ja tylko się wqrzam żem jest chory i skuter jeszcze niestety nie zrobiony...

Powiem Wam na dodatek, że w nocy temperatura spada jedynie do 3-5 stopni, więc jest SUPER... Dodatkowo ?nieg u mnie na ogrodzie prawie stopniał, a to od zawsze jest znak, ze więcej nie będzie padało...

Znajomi już jeżdż? i tylko się rozpisuj? jak jest fajnie... Jedno jest pewne, NIE WIERZCIE POGODZIE, bo jak wiemy, to oni zawsze kłami?, najlepiej jest wyjżeć przez okno i wyczuć sytuację zachmurzeniow? i wyczuć czy będzie padało czy nie i jak co? JECHAĆ przed sie...

Dobra to byłoby na tyle, a ja być może sprawię Burgaskowi co? fajnego na dobre rozpoczęcie sezonu, zeby był ł?dniejszy, jak się uda, to od razu zarzuce zdjęcia...

Pozdrowionko, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Dzi? było piękne słońce - choć do?ć mroĽno ( brrr... B) )

Jak jezdziłam po mie?cie, widziałam 3 skutery, heh to jak jaskółki wiosny

Ypka dzisiaj została poskładana w jedn? cało?ć = dziękuje Art i Kris ( Rav i Lamus, jako kibice też byli?cie wspaniali )

Więc teraz - byle do WIOSNY !

Odnośnik do komentarza

Witam

A u mnie ( w Przemy?lu ) dzisiaj padał znowu ?nieg . A juz odpalałem Tmaxa , chociaż jeszcze nie jeĽdziłem , za duża chlapa . Tak czy tak wiosna juz pachnie i mam nadzieje , że jajka pojedziemy po?więcic na skuterze - czego oczywi?cie Wam życzę .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze na swieta bede mogl wyskoczyc nad morze skuterem B) . Po tak dlugiej przerwie bylby to mily wypadzik. Jak na razie jest sucho, ale temperatury cofnely sie znowu do jakis 4- 5°C w dzien, zas dzisiaj w nocy bylo znowu -4°C B) .

Odnośnik do komentarza

hej

A ja juz nie wytrzymałem i po poskładaniu Ypki do kupy wsiadłem na ni? w celu przymierzenia się, czy jest tak samo wygodna jak przed zim?, póĽniej jako? tak wyszło, że j? odpaliłem, iiiiiiii......

jednym ci?giem zrobiłem 20km.:)))

taki byłem chciwy jazdy ze nie ubrałem na siebie nic co "mało rozgarnięty" motocyklista zazwyczaj bierze. (ale kask miałem!!)

Więc po przejechaniu 10km przy temp. 0 st.C. palce dłoni powiedziały do?ć i przestały się zginać B)

Dobra Rada - można zgrabiałe z zimna paluszki podgrzac w strumieniu cieplutkich gazów wydechowych B)

pomaga.

pozdrawiam jako podsycony jazd?

ERMI

Odnośnik do komentarza
Gość duopiotr

Hej!!

Ja też dzi? jeĽdziem swoim Silverkiem, a powodów miałem aż dwa. Ładna pogoda w Płocku no i montaż centralnego GIVI kuferka!! Ależ skuter jest teraz duuuuży i piękny, jak się prowadzi i w ogóle nie zamieniłbym go na nic. Pozdrawiam wszystkich!!! Chyba dzi? nie zasnę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...