Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

To już tylko lub aż dwa dni do Burgmanii 2007.

Wstępne ustalenia dotycz?ce dojazdu do Rynii dla południa można znale?ć na forum regionalnym małopolski.

Z naszego regionu zgłaszał wyjazd Rafałek z Plecaczkami (Plecaczkami) !happybth i ja. !wchair !guns

Wyjazd z Czeladzi 9:00 (chyba że wcze?niejszy wyjazd i spotkanie zaplanuje Kraków, jutro się wyja?ni).

Tym razem mam nadzieję że nie będ? musieli na nas czekać. !happybth

Czy s? może (jeszcze) w?ród naszych ?l?skich Burgmaniaków chętni na wspóln? podróż?

Odnośnik do komentarza
To już tylko lub aż dwa dni do Burgmanii 2007.

Wstępne ustalenia dotycz?ce dojazdu do Rynii dla południa można znale?ć na forum regionalnym małopolski.

Z naszego regionu zgłaszał wyjazd Rafałek z Plecaczkami (Plecaczkami) !happybth i ja. !wchair !guns

Wyjazd z Czeladzi 9:00 (chyba że wcze?niejszy wyjazd i spotkanie zaplanuje Kraków, jutro się wyja?ni).

Tym razem mam nadzieję że nie będ? musieli na nas czekać. !happybth

Czy s? może (jeszcze) w?ród naszych ?l?skich Burgmaniaków chętni na wspóln? podróż?

Tak zgłosili się do mnie czyli bedzie 9 pojazdów czekam na dalsze zgłoszenia !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

żeby wszystko było jasne. !YES

1) wyjazd z Krakowa planowany jest w pi?tek 1.06.2007 okolo godz.8:00 z stacji Orlenu przy Rondzie Kraka w kierunku na Olkusz.

2) spotkanie z grup? ze |l?ska odbębzie się przed Siewierzem miejscowo?ć Podwarpie  około godziny 9:00 wyjazd z parkingu godz. 9:10.

(http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,42844&ec=19,21523&n=50,42844&e=19,21522&z=0&t=WYBRANY%20PUNKT)

3) Częstochowa koło Mc donalds w strone Warszawy spotkanie 9:50 i wyjazd 9:55

4) Zajazd Góralski za Piotrkowem Trybunalskim przy trasie 1 spotkanie o godzinie 11:10 wyjazd 11:40

5)  Janki Mc donalds przy trasie z Krakowa  spotkanie 13:00  wyjazd z Janek 13:20  (może nas kto? powita z Warszawy)

Planowany przyjazd do Ryni godzina 14:20

Ewentualne uwagi proszę na PM lub telefon 600021421.

Prosił bym też o potwierdzanie wyjazdu gdyż będzie wiadomo czy ktos ma jeszcze dojechać do grupy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...