Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakopane , Tatrzańska Łomnica Suzuki Burgman 650


ik26

Rekomendowane odpowiedzi

Barwy jesieni .Niedzielny wypad w polskie i słowackie Tatry . Tu nie ważne były góry ale barwy jesieni. Mam to szczęście że mieszkam w pięknych zakątkach naszego kraju ( Pogórze Ciężkowicko -. Rożnowskie ).Zresztą zobaczcie na samym początku filmu.  Mijam się z ludźmi  jadącymi na mszę do kościoła w Jamnej .http://bacowkajamna.pl/

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękne klimaty... Dróżki zachęcają do majestatycznych polatanek z kiwaniem na boki, choć z perspektywy kamery, są przeraźliwie wąskie ? Ja osobiście preferuję w wypadach boczne drogi, dlatego dla mnie bomba ? Zaraz po Burgmanii wybieram się w Bieszczady, ale kto wie, może w drodze powrotnej zawitam w Twoje okolice, bo tam jeszcze mnie nie było...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

Piękne klimaty... Dróżki zachęcają do majestatycznych polatanek z kiwaniem na boki, choć z perspektywy kamery, są przeraźliwie wąskie ? Ja osobiście preferuję w wypadach boczne drogi, dlatego dla mnie bomba ? Zaraz po Burgmanii wybieram się w Bieszczady, ale kto wie, może w drodze powrotnej zawitam w Twoje okolice, bo tam jeszcze mnie nie było...

Zapraszam. U nas jest dużo takich gminnych dróg .A tereny naprawdę są piękne. 

Odnośnik do komentarza

 

3 godziny temu, Majeranek napisał:

Ojojoj bardzo wąsko..no chyba że jechałeś pod prąd ? ale widoki super... zazdroszczę i pozdrawiam.

Kwestia przyzwyczajenia. Nie wolno wymiękać

 Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić mówiła ryba smażąc się na patelni . Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 5.01.2020 o 23:26, ik26 napisał:

Mijam się z ludźmi  jadącymi na mszę do kościoła w Jamnej

@ik26, swego czasu Jamna to był jeden ze stałych punktów sezonu, gdzie co roku jeździliśmy bandą. Baza noclegowa, Uroczysko - Jastrzębia. W tym rejonie są piękne trasy do polatanek :scooter:

Tu jeden z filmików z Jamnej i okolic kręcony 2014 r.

 

A tu inny, m.in także z tych okolic, kręcony 2013 r.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MariuszBurgi napisał:

@ik26, swego czasu Jamna to był jeden ze stałych punktów sezonu, gdzie co roku jeździliśmy bandą. Baza noclegowa, Uroczysko - Jastrzębia. W tym rejonie są piękne trasy do polatanek :scooter:

Tu jeden z filmików z Jamnej i okolic kręcony 2014 r.

 

A tu inny, m.in także z tych okolic, kręcony 2013 r.

 

 

 Świat jest mały.Moje tereny. Jechałeś dolinami .Szkoda że nie śmigałeś po górkach ,widoki są fajne.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To przykładowe filmiki. Lataliśmy i po wyżynach, widoki faktycznie cudne :scooter:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...