Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gdzie zapisać się na kurs A?


mak

Rekomendowane odpowiedzi

Może poradzicie mi do jakiej warszawskiej szkoły się zapisać, żeby zrobić kurs na prawo jazdy kat. A? Jak się domy?lam, poziom szkolenia jest różny, a więc wybór dobrej szkoły zapewne ma znaczenie. Mieszkam na Tarchominie, więc byłoby super gdyby szkoła też była w okolicy... choć je?li warto pojechać gdzie? dalej, to pojadę. Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza

Hej moim zdaniem pro-motor to naj szkoła jazdy w Wawie.

Chłopaki robi? to z pasj? i s? w stanie wszystkiego nauczyć, jeżeli będziesz sam tego chciał.

Ps. naj jazda po muldach i sypkim piachu ( SUZUKI DR125) Szkoda, że tylko 2h :D

!YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po kursie przychodzi czas na egzamin a w warszawie lipa.

Dzisiaj pojechałem do Radomia zapisać się na egzamin pratyczny i termin mam 11.06 czyli 2 dni robocze.

W wawie min 30 dni.

Pozdrawiam ORZECH

Odnośnik do komentarza

Orzech a nie jest przypadkiem tak, ze w Radomiu bardziej sie czepiaja ludzi z Wawy?? Podobna sytuacja jest miedzy Lodzia a Skierniewicami i slyszalem o paru przypadkach, gdzie egzaminator w skierniewicach sie "ostro czepial"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No tego niestety nie wiem ale się dowiem już w poniedziałek. Mam nadzieję, że nie będ? się czepiać na wyrost. Oczywi?cie jak popełnie bł?d to mnie oblej? ale tutaj to już ja muszę się wykazać. <_<

Edit:

Misiek nie zauważyłem dyskryminacji Wawy w Radomiu, wręcz przeciwnie. Bardzo miły egzaminator - wynik egzaminu pozytywny :D

Odnośnik do komentarza

Mnie się nie spieszy - na razie mam 50cc i pewnie nie kupię w tym roku większej maszyny. Będę kupował raczej zim?... Zreszt? dopiero we wtorek mam pierwsze jazdy, więc i tak przy dobrych wiatrach przede mn? 5 tygodni jeżdżenia...

Gratuluję zdanego egzaminu! :rolleyes: !scooter

Odnośnik do komentarza
Osobi?cie przetrenowałem Imolę i nie jestem pewien, czy można się tam czego? praktycznego nauczyć...

Ale to moje zdanie...

Jestem dopiero po pierwszel lekcji, ale chyba podzialem Twoj? opinię - niestety :blink:.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...