Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Baza danych


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem z profilów ciężko wyczesać s?siadów poruszaj?cych się MaxiS'ami.

Zapraszam do przedstawienia się w tym temacie mieszkańców zachodniopomorskiego.

Mieszkam w Darłówku, od roku przemierzam drogi naszego województwa (i nie tylko) na YPce - Yamaha Majesty 250, rocznik 2004 - w kolorze chyba najbardziej zbliżonym do fioletu. W okolicy nie zaobserwowałem posiadaczy maxiskuterów - tym chętniej dowiem się, że gdzie? niedaleko spotkam "bratni? duszę".

Oczywi?cie zapraszam do Darłówka na dobr? kawę je?li tylko kto? będzie tędy przejeżdżał. A i umówić się uprzednio możemy nie czekaj?c na okazję lub przypadek - priv, GG, mail... Trafić nie jest trudno:

N 54°26'20''

E 16°22'45''

je?li wierzyć AutoMapie: -3 m.n.p.m. :(

Zatem do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

I ...stawiam się do apelu.

Dobry pomysł – kto? w końcu musiał dać hasło jako ten pierwszy.

I oczywi?cie również proszę nie wahać się przed kontaktem/wizyt? w przypadku odwiedzania Szczecina.

Jaki? 'wyrachowany' spocik, to rownież dobra idea. Poczekajmy, az zamelduj? się kolejni.

A w Darłówku, to nawet byłem – i to nie dawno, na pocz?tku maja, gdy na krótko doł?czałem do słynnego już przedsięwzięcia M@rkiz’a.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Więc i ja się przywitam ;)

Miejsce parkowania Burgmana 400 którego jestem wła?cicielem to Połczyn Zdrój,ot takie małe senne uzdrowiskowe miasteczko,w którym niestety rożnych 2oo jest sporo lecz maxi skuterów niet :)

Serdecznie zapraszam do odwiedzin,jeżeli tylko będę na miejscu to nie widzę problema żeby spikn?ć się na jakiego? dobrego :)

Kiedy? Połczyn słyn?ł z produkcji pifka o nazwie Furman ale czy to jeszcze kto? pamięta? :lol:

Także do spotkania !tut

Odnośnik do komentarza

Prawie sie nadaje !tut . Jestem dosyc czesto w Szczecinie i nad morzem.

@eMKa: sorry, ale Twoj post "zaginal w akcji" !scooter ... Jakis rozkojarzony dzisiaj jestem :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...