Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuterzy?ci na Wirażowej wczoraj


Gość voitus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - czy może kto? z grupowiczów przemieszczał się wczoraj na ul. Wirażowej w Warszawie? Min?łem się z koleżeństwem na zakręcie.

Tak z ciekawo?ci !tut

Wojtek

Przeniesione z "serdeczno?ci" do "mazowieckie"

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

|migali?my wczoraj w tamtych okolicach we trzy !tut (Ja, Artix, Maja, Majon) bo kręcili?my tam klip, robili?my fotki do testu oraz pomiary drogowe Piaggio MP3 !tut

Odnośnik do komentarza

Oooo! - pierwszy raz w takim razie zobaczyłem na własne oczy Burgmaniaków !tut .

Wirażowa jest chyba popularnym miejscem testów bo ja również sprawdzałem swój nowy pojazd !tut .

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach.

Wojtek

P.S. Już teraz będę wiedział gdzie umieszczać posty regionalne.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam bylismy, widzielismy, krecilismy, jezdzilismy.Bylo calkiem sympatycznie teraz tylko zmontowac filmik jakby nie byl zupelnie amatorski.Musze Wam powiedziec ze fajnie jest poczytac testy ale dopiero teraz gdy zobaczylem jak to wyglada od kuchni to zrozumielm ze jest to naprawde ciezka praca.Jestem pelen podziwu dla Mariusza, Artixa i innych ktorzy przeprowadzaja dla nas testy maxi skuterow.

Kawal dobrej roboty !tut

pozdr

majon

PS miejsce calkiem fajne bo maly ruch a mimo to Mariusz o malo nie zaliczyl czlowki z pania ktora zgupiala widzac trzykolowego dziwolaga i postanowila mu sie przyjzec blizej !tut ah te kobiet za kolkiem !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...