Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skutery elektryczne dolny śląsk


ZywOo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, poszukuję dobrego sklepu ze skuterami elektrycznymi najlepiej na terenie dolnego śląska. Planuję przesiadkę ze skutera spalinowego na elektryczny do poruszania się po mieście. Jestem totalnie świeży w temacie i chciałem zapytać się was o jakieś opinie. dziękuje za każdą odpowiedź

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Myślę, że warto zainteresować się ofertą NIU. Rozsądne ceny za dobrą jakość. Na Śląsku kilku dealerów, we Wrocławiu też ktoś jest -> MAPKA KLIK

 

Odnośnik do komentarza

NIU NGT, jeździłem i nawet zastanawiałem się nad zakupem... W mieście i w okolicach miasta spokojnie.  Naprawdę nie ma strachu jechać te 70 km/h.

I nie sugeruj się tym, że w profilu mam wpisaną Vespę PX?.

Odnośnik do komentarza

Z czegoś tańszego polecam skuter Eagle, niewymagający, prosty, w sam raz żeby dojechać do pracy lub uczelni. Dane mi było na nim jeździć jakiś czas temu przez spory okres czasu i sprawował się ideolo. Na terenie dolnego sląska: polecam sklep IML. i am electric

Odnośnik do komentarza

Ten NIU NGT to potężny skurczybyk, na początek chciałbym cos tańszego. Patrzę na inne ich skutery, ale ten eagle też wydaje się ciekawy. Jakie prędkości on osiąga? Nie oczekuję nie wiadomo czego, ale żeby chociaż te 40 km max jechał

Odnośnik do komentarza

Na papierze 45 km/h.  Zasięg takiego skutera to realnie jakieś 50 km, kiedy ja go używałem nie było to problemem. Cena 3 700 w sklepie który ci poleciłem wyżej, tam masz całą specyfikacje na stronie i opis.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie kupiłem :( Niby miałem odłożone pieniądze ale musiałem je wydać na coś innego. Z zakupem skutera wstrzymam się do sezonu wiosennego, ale na pewno kupię. Wtedy dam znać co i jak.

Odnośnik do komentarza

po roku użytkowania pierwsza usterka, a raczej myślałem, że usterka. wyświetlacz źle pokazywał stan naładowania baterii, dziwna sprawa. po paru dniach się naprawił sam z siebie, tak jak sam z siebie się zepsuł. tak w ogóle to po takim czasie już nie wyobrażam sobie wrócić do spalinowego. baterie zazwyczaj ładuję w pracy na "koszt" firmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...