Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania 2020


tomekstw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Tomek.  Burgmania jak co roku jest u nas w planach.  Ale zawsze z zapisem czekam do terminu wpłat i rezerwacji miejsc.  

Ja tam wolę zapisać się później, ale wziąć udział ? a nie zapisywać się na listę 6 grudnia w maju się wycofać ?   u mnie ciężko zaplanować terminy z tak dużym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza

My zapisaliśmy się już teraz, żeby nic innego w tym terminie nie planować. Tzw. klamka zapadła.

A co dotyczy samej imprezy fajnie by było zebrać sporą ekipę.

Odnośnik do komentarza

Pewnie że fajnie by było ?  tym bardziej że będzie Rajd - może znowu wspólnymi siłami jakiś puchar wyjeździmy :scooter: ?

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, EndriuBis napisał:

Pewnie że fajnie by było ?  tym bardziej że będzie Rajd - może znowu wspólnymi siłami jakiś puchar wyjeździmy :scooter: ?

formuła może być podobna jak na "Babie Jadze"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
9 minut temu, Saper napisał:

ale dowiedziałem się o tym z naszego forum.

...  dzień przed ogłoszeniem na innych kanałach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oczywiście. Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi, że fakty ważne dla naszej społeczności najpierw trafiają na nasze forum a ewentualnie później na inne kanały.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Oczywiście. Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi, że fakty ważne dla naszej społeczności najpierw trafiają na nasze forum a ewentualnie później na inne kanały.

Mam taki okres w robocie, że nie mam jak zajrzeć na forum, inne kanały same dadzą znać. A wpis bardziej na pobudzenie dyskusji, w jakim to pójdzie kierunku.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tomekstw napisał:

 A wpis bardziej na pobudzenie dyskusji, w jakim to pójdzie kierunku.

Ale jest o czym. Zlot wiadomo, ze względu na ilość uczestników musiał być odwołany. Ja nie o nim.  Ciekawi mnie jak rozwinie się temat i czy za dwa trzy miesiące będzie możliwość swobodnego przemieszczania się. Pogoda znów się popsuła, u nas regularna śnieżyca świata nie widać, a to nie sprzyja poprawie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
46 minut temu, tomekstw napisał:

Ciekawi mnie jak rozwinie się temat i czy za dwa trzy miesiące będzie możliwość swobodnego przemieszczania się

Za 2 to raczej nie ale za 3-4 prawdopodobnie. 

Odnośnik do komentarza

Na razie trzeba spokojnie obserwować rozwój sytuacji.  Na dzień dzisiejszy zawalił się plan naszego ministra od zdrowia.

Do dzisiaj miało być ponad 1000 zdiagnozowanych, a jest trochę ponad 500 ?  ale nie zapeszajmy, bo w każdej chwili może się zes..ć ? 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, EndriuBis napisał:

... a jest trochę ponad 500 ?  ale nie zapeszajmy, bo w każdej chwili może się zes..ć ? 

Jest już 627, więc niestety rośnie, trochę wolniej od prognoz ministra, ale nie zmienia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, EndriuBis napisał:

Na razie trzeba spokojnie obserwować rozwój sytuacji.  Na dzień dzisiejszy zawalił się plan naszego ministra od zdrowia.

Do dzisiaj miało być ponad 1000 zdiagnozowanych, a jest trochę ponad 500 ?  ale nie zapeszajmy, bo w każdej chwili może się zes..ć ? 

Bo to Endriu tak wygląda

IMG-20200321-WA0024.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurcze, Nazir ?  nie musiałeś tego pisać.  Biorę to - niestety - pod uwagę. ?   ale jakoś tak lepiej się człowiek czuje jak słyszy optymistyczne liczby ? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, EndriuBis napisał:

Kurcze, Nazir ?  nie musiałeś tego pisać.  Biorę to - niestety - pod uwagę. ?   ale jakoś tak lepiej się człowiek czuje jak słyszy optymistyczne liczby ? 

Z tego co wiem jest coraz lepiej - nowi forumowicze się dopisują i ?chyba tylko jeden jest w kwarantannie administracyjnej?

Duuużo zdrowia dla Wszystkich.

PS

W wakacje na pewno będziemy latać 2oo:scooter: i roznosić dobre informacje?. Większość z nas już poodwoływała wyjazdy wakacyjne - więc spodziewam się oblężenia dróg. Dobrze, że my szuterki i boczne preferujemy?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Nazir napisał:

.....Większość z nas już po odwoływała wyjazdy wakacyjne - więc spodziewam się oblężenia dróg. Dobrze, że my szuterki i boczne preferujemy?

no właśnie ?  i połowa z Was zjedzie mi się tu w Bieszczady ?  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

no właśnie ?  i połowa z Was zjedzie mi się tu w Bieszczady ?  

Bieszczady miałem zaplanowane w tym roku 3 razy. Dwa już odpadły ( no może jeden uda się przenieść) . Tak czy siak będę w Bieszczadach przynajmniej raz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...