Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dziecięca Burgmania 2007


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy s? osoby, które na Burgmanię wybieraj? się rodzinnie z dziećmi ?

Mam taki pomysł, aby stworzyć z mojego auta (7miejsc) taki mały autobusik na czas parady do Radzymina. Załatwię jakie? fajne napisy i nasze dzieciaki też się przejad?.

Czy oprócz planowanej dwójki z Poznania będzie jeszcze kto? chętny?

ps.

nie bardzo wiedziałem jaki dział więc niech się dzieje wola admina... !sciana

Odnośnik do komentarza

ja będę z żon? i synkiem 10 miesięcznym , ale będziemy mieli swój samochód więc jeżeli chodzi o miejsce to nie ma problemu

Odnośnik do komentarza

Moja skończy na burgmanii 2,5 miesi?ca więc będziemy rodzinnie !sciana .

Pozdrawiam.

A tak Ps. czy organizator przewiduje jakie? gry i zabawy dla klubu BabyBurgmania ??? ew. choć jakie? testy zabawek ???? itp.

Odnośnik do komentarza

Wow!!

Widzę, że dzieciaczków będzie sporo.

Z Poznania wybiera się 10 miesięczny Maurycy z o parę miesięcy starsz? koleżank? Maj? !sciana

Tak sobie pomy?lałem, że w aucie pojad? maluch z opiekunem (podczas parady) i zrobię jakie? fajne naklejki na auto ? co wy na to ?

pozdro,

Cappo

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że moja żona nie może jechać... ale za to córka "pcha" mi się na plecaka whist

Ma 14 lat i sam nie wiem czy to dobry pomysł... :D

Odnośnik do komentarza

Ja ze sob? mam zamiar wzi??ć wszystkie jamochłony czyli 13 ,14.,17 19,20 latków.

Tylko zobaczę jak zorganizuje im dojazd na Zlot Burgmani.

Odnośnik do komentarza
Ja ze sob? mam zamiar wzi??ć wszystkie jamochłony czyli 13 ,14.,17 19,20 latków.

Tylko zobaczę jak zorganizuje im dojazd na Zlot Burgmani.

Do Wawy sznelcugiem (będ? w 2,5 godzinki) a dalej na plecaczka z kim się da :D

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Do Wawy sznelcugiem (będ? w 2,5 godzinki) a dalej na plecaczka z kim się da !tut

Pozdrówka

:D Kuba trzymam Cię za słowo jako pierwszy zgłosiłe? się na ochotnika wiec jedziemy razem dworzec odebrać moje jamochłony. :P:P

Odnośnik do komentarza

pilot napisano 17-05-2007, 19:08 

  Ja ze sob? mam zamiar wzi??ć wszystkie jamochłony czyli 13 ,14.,17 19,20 latków.

Tylko zobaczę jak zorganizuje im dojazd na Zlot Burgmani. 

Drogi Pilocie, wszystko jest do załatwienia. Daj cynk (PM, mail, GG) o której będziecie w pi?tek. Transport dla szanownej rodziny tak szacownego obywatela się zorganizuje.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

No ja planuje sie wbić na burgmanie :P Tylko nie wiem do jakiej grupy mnie i Kicie dacie? Bo my takie większe dzieci jeste?my. Kicia co? buntuje się, obraził sie czy co na ten zlot, no cóż będę musiała popracować co? nad moim braciszkiem :P Ja szukam kogos chętnego,żeby mnie wzi?ł na plecaczek :P czekam na jakis odzew :)

Ps> a dostaniemy baloniki??? !YES

Odnośnik do komentarza

Ja też bym chętnie zabrał córkę (11 lat).

Może pomyslimy nad jakim? kompleksowym transportem z południa, bo poci?giem samej jej na pewno nie wy?lę...

Może by jakiego? busa wynaj?ć?

Ja mogę się popytać o ile s? jeszcze jacy? chętni.

Odnośnik do komentarza

Witam,

My z Sylwi? zabieramy Ciachonia (Olafka) !w00t

Ciachn jest młodszy o jakie? 45 min od Pablosowej Nicoli.

także jeste?my za takim mini autobusikiem... Tylko nie wiem czy Sylwia bedzie chciała sie z Małym rozdzielić

Odnośnik do komentarza
Ja  szukam kogos chętnego,żeby mnie wzi?ł na plecaczek !scooter  czekam na jakis odzew :lol:

Krzyżówka nic się nie martw ja wezmę Ciebie na plecaka i Abacha córka będzie zadowolona że j? Adam zabierze na Zlot .Nie jest to chyba dla Ciebie istotne czy będziesz jechała z południa na Zlot czy z północy przy okazji zobaczysz Bałtyk no i Gdańsk.

Pisz do mnie na PM Moja Córka jedzie na swoim Skuterku. !scooter

Odnośnik do komentarza

No obawiam sie ze zrobi mi to różnice jak pojadę z południa czy północy :lol: jakby nie było to jest trochę różnicy !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...