Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mała wyprawka w górki...


Gość Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, około godziny 13.00 nawi?załem łaczno?ć telefoniczn? z Pilotem czego efektem była wspólna wyprawa do Zakopanego - na obiadek z kafk?

Jechałem z nim pierwszy raz (nie liczę odcinka Rajdu Markizowego) a jechało (przynajmniej) mi się bardzo dobrze. Tempo mocno dopasowane do mocy naszych wozidełek !piwko...

W Krakowie była dzisiaj piękna słoneczna pogoda... temp. około 28*C... Dojechali?my do Zakopanego, siedli?my w knajpie, zamówili?my "paszę" i wiecie co się stało? - zacz?ł padać deszcz... I przypomniały mi się relacje z Rajdu Markiza gdzie pisali o " nieustaj?cych" deszczach... Teraz już wiem... to wszystko wina PILOTA... to on jest sprawc? niepowodzeń meteorologicznych...

Gdy przyjdzie Wam kiedykolwiek wybrać się z Pilotem na wycieczkę pamiętajcie o zabraniu ubrania ptrzeciwdeszczowgo...

Wracali?my z Zakopanego w strugach ulewnego deszczu gdzie odcinkami prędko?ć 40 km/h była nielada wyczynem... temperatura spadła do 12*C... Był natomiast jeden plus... wszystkie owady i inne insekty odmokły zarówno z motorka jak i z kasku... !OKK

Pilot. Musisz obiecać poprawę... !NOT

Odnośnik do komentarza

Dragon je?li bedziesz pisał o takich rzeczach to nikt ze mn? nie bedzie chciał jeĽdzić !OKK. A co do dzisiejszego wypadu to naprawde było sztuk? jechać bo lało strasznie czego dowodem były wypadki jakie po drodze mijali?my. Pomimo że przemokłem nie żałuje tego wypadu . Dragon dziękuje za wycieczkę i mam nadzieję że godnie reprezentowałem południe Polski. !NOT !piwko

PS. Poprawie się jak bedzie miło padac nie jadę

Odnośnik do komentarza
Dragon je?li bedziesz pisał o takich rzeczach to nikt ze mn? nie bedzie chciał jeĽdzić !NOT. A co do dzisiejszego wypadu to naprawde było sztuk? jechać bo lało strasznie czego dowodem były wypadki jakie po drodze mijali?my. Pomimo że przemokłem nie żałuje tego wypadu . Dragon dziękuje za wycieczkę i mam nadzieję że godnie reprezentowałem południe Polski. :angry: !piwko

Masz jak w banku !OKK

Odnośnik do komentarza

Spalanie pytasz... kupiłem wczoraj paczkę i dzisiaj mam jeszcze 6 sztuk...

Prawdę pisz?c i nie kłami?c o nie wiem bo nie skasowałem licznika... ale i tak pewnie większe niż u Ciebie...

Twój AN jest narkomanem... w?cha a nie pije...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sorki, że "od?wieżam" temat.

Był Pilot na zlocie (szacuneczek, spoko go?ć) i było również troszkę "dżdżysto"... !TAZ !YES !V !holiday

A Ty Dragonie żałuj... z dużym akcentem na "ż" ! :lol:

pzdr

BTW:

Marcin, a może nie żałuj... zdrowie to w końcu ważna rzecz, a ja

dzisiaj jaki? taki słabiutki... :D !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...