Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazdy na imprezy


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W zwiasku z tym ze czerwiec obrodzil az w trzy imprezy na ktorych warto byc mam pytanie:

kto i kiedy wybiera sie na najblizsze imprezy?

chodzi o Burgmanie ,Grotniki i ta trzecia impreze chyba najwazniejsza !OK

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam.

Wybieram się na Burgmanie w pi?tek-godzina do uzgodnienia. !happybth

Pozdrawiam Trebor. !happybth

Odnośnik do komentarza

Czy kto? regionu |więtokrzyskiego jest chętny do doł?czenia się do grupy z południa w trakcie wyjazdu na Zlot Burgmani. My?lę że było by miło aby?my razem dojechali do Ryni.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Czy kto? regionu |więtokrzyskiego jest chętny do doł?czenia się do grupy z południa w trakcie wyjazdu na Zlot Burgmani. My?lę że było by miło aby?my razem dojechali do Ryni.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Pilot bardzo chetnie ale moze najpierw zajzysz na spotkanie do kielcowa? !tut

Odnośnik do komentarza

Pilot bardzo chetnie ale moze najpierw zajzysz na spotkanie do kielcowa?  :ph34r:

Chetnie bym przyjechał jak tylko czas na to pozwoli ale mam obawy czy przed Burgmani? będzie na to czas bo ochota jest. Wiem że spotykacie sie w czwartki a wtedy za bardzo nie moge. Jedynie zostala sobota lub niedziela jak nie pojade na Austrie. Pozdrawiam wszystkich ze |więtokrzyskiego i jak tylko znajde czas to przyjade na dobr? kawe u Banata.

PS.Majon chyba że jest to ofcjalne zaproszenie to postaram się zabrac jeszcze kogo? na wypad i zagladniemy do was.

Z ostatniej chwili: Prawdopodobnie w czzwartek kolo godziny 18 odwiedzimy was w Kielcach. Ostateczna decyzja zapadnie jutro popołudniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...