Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ilu nas jest w małopolsce i okręgu południowym


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Pro?ba do wszystkich Burgmaniaków bed?cych z południa o wpisywanie się do tego w?tku celem okre?lenia jak? wielk? społeczno?ć Burgmani stanowimy. Pomoże nam to w organizowaniu spotkań oraz ustaleniu gdzie możemy sie spotykać. Jak wszystkim wiadomo każdy region ma swoje miejsce w którym sie spotykaj? . Ja osobi?cie byłem już w Warszawie, Łodzi i wybieram się do Kielc. Mam nadzieję że więcej osób pojechało by z wizyt?. Czytałem też że ?l?sk też chce znale?ć miejsce na spotkania tylko nie mog? się zdecydować.

My?lę że po ustaleniu ilu nas jest my też takie miejsce będziemy mogli zorganizować i zapraszać inne regiony i okręgi.

Czekam na odzew małopolski i południa. :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam serdecznie pilota. Ja jestem z Krakowa jak narazie, i nie ukrywam ze jestem chetny na uczestnictwo w spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam...

Informuję, że spotkania CK Skutery odbywaj? się we Czwartki parkingu przy ul. Focha(okolice Błoni). Stamt?d przenosimy się zazwyczaj do Osady2000.

Godzina spotkania 18-18.30 a zakończenie to różnie...

Narazie spotkania leż?, bo pogoda jeszcze nie taka, jak? by?my sobie wymażyli...

Ale napewno niedługo się reaktywuj? jak co roku...

Bez sensu wymy?lać nowe miejsce, dzień i godzine spotkania...

Czwartkowe spotkania na Focha s? już od kilku DOBRYCH lat i się przyjęły.

Ja napewno będe na Focha jeĽdził...

A jak będzie KILKA spotkań w tygodniu(bo sobie 'wymy?limy' inne) to już nie zagwarantuje, że będę wpadał, bo za dużo byłoby wyjazdów w tygodniu...

Także róbcie co chcecie... :) B?dĽ co b?dĽ 'Przedstawiciel' Burgmanii o. Południe ma w tym temacie najważniejszy głos nie? :)

Pozdrowiaski, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Niom dokładnie jak pisze Kubo...

Spotkania skuterzystów na Focha to już tradycja...nawet jak nie miałem skutera to oni już tam sie spotykali pare lat...

czyli mozna by smiało zaryzykować ze niedlugo jakies 10lecie będzie :) hehe

W każdym razie mnie tam widuj? od 4 lat napewno...

Odnośnik do komentarza
Witam...

Informuję, że spotkania CK Skutery odbywaj? się we Czwartki parkingu przy ul. Focha(okolice Błoni). Stamt?d przenosimy się zazwyczaj do Osady2000.

Godzina spotkania 18-18.30 a zakończenie to różnie...

Narazie spotkania leż?, bo pogoda jeszcze nie taka, jak? by?my sobie wymażyli...

Ale napewno niedługo się reaktywuj? jak co roku...

Także róbcie co chcecie... !holiday B?dĽ co b?dĽ 'Przedstawiciel' Burgmanii o. Południe ma w tym temacie najważniejszy głos nie? !piwko

Pozdrowiaski, Kuba ;)

Co do spotkań nie mam nic i nic nie mam zamiaru zmieniać skoro to tradycja CK Skutery. Mam tylko pytanie czy to s? wszystkie pojazdy czy to s? spotkania Maxiskuterowe. Mi bardzieej chodzi o spotkania na ktore przyjedzie i bedzie mialo możliwo?ć przyjechać cale poludnie.

Kubo co do tej ważnosci to nie przesadzaj bo dla mnie jest ważne ogólne zadowolenie i zdanie.

Sam chetnie przyjade na spotkanie na Focha jak tylko ustalicie kiedy beda sie odbywac.

Pozdrawiam Pilot

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pilocie!

Zgłaszam swoj? obecno?ć na południu.

Czy pozostałe osoby z południa zagl?dn? do działu małopolskiego??? !happybth

Odnośnik do komentarza
Czy pozostałe osoby z południa zagl?dn? do działu małopolskiego??? !happybth

Mam nadzieje ze czytaja regionalne i zglosza sie jak cos to pozniej oglosze na poszczegolnych regionach.

Odnośnik do komentarza

Matador- Lubliniec ( południowa Burgmania)

Na DK 1 w Kozichgłowach buduje się zajazd góralski , ma już nazwę - Stary Młyn !happybth , czynny ma być od Lipca , my?lę że to będzie fajne miejsce spotkań grupy Południe od Katowic. Blisko st?d na ?miganie po Jurze i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Je?li takie spotkanie "Południa" miałoby się odbyć w który? weekend - to być może będę wtedy w Krakowie. !happybth

P.S. My?lę że CK to inny klub i inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Pro?ba do wszystkich Burgmaniaków bed?cych z południa o wpisywanie się do tego w?tku celem okre?lenia jak? wielk? społeczno?ć Burgmani stanowimy. Pomoże nam to w organizowaniu spotkań oraz ustaleniu gdzie możemy sie spotykać. Jak wszystkim wiadomo każdy region ma swoje miejsce w którym sie spotykaj? . Ja osobi?cie byłem już w Warszawie, Łodzi i wybieram się do Kielc. Mam nadzieję że więcej osób pojechało by z wizyt?. Czytałem też że ?l?sk też chce znale?ć miejsce na spotkania tylko nie mog? się zdecydować.

My?lę że po ustaleniu ilu nas jest my też takie miejsce będziemy mogli zorganizować i zapraszać inne regiony i okręgi.

Czekam na odzew małopolski i południa. !happybth  :P  :P

Pilot do Kielc powiadasz, super tym bardziej ze Kielce sa u Was prawie co tydzien i jakos nigdy nie mozna nikogo spotkac ;) ...

A tak calkiem serio to dajcie znac kiedy do nas wpadniecie????

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...