Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ESKAPADA DO GRECJI?-CZY JEST KTO| CHĘTNY?


Gość Ger i Max

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ger i Max

Witam serdecznie,

Czy jest kto? chętny na objazdówkę 2-3 tygodniow? po Grecji i/lub po terenach południowych Włoch?.

Ja chciałbym się tam wybrać na pocz?tku czerwca, ale mogę się dostosować i może być to również pocz?tek wakacji. Je?li masz pogodny charakter :D i my?lałe? o jakim? dalszym wyjeĽdzie !OKK to daj znać! - ustalimy szczegóły takiej wyprawy.

GG:9600806

temat przenoszę do odpowiedniego działu

Artix

Odnośnik do komentarza
Gość Ger i Max

Witam Artix, podziel się więc je?li możesz swoim do?wiadczeniem na tym forum.

Ja w Grecji jescze nigdy nie byłem i st?d ten wybór, ale chętnie (ja i chyba również inni zainteresowani) chętnie posłuchamy jakie s? twoje wrażenia z tej wycieczki. Pozdrawiam, GM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Gdyby ten post pojawil sie przed 27 stycznia.... to pewnie nie pojechalabym ani do Rynii ani do Grotnik.... Grecja...milosc mojego zycia ;) Ale slowo sie rzeklo i raz kolcusie zbieraj tylek !scooter

Zycze wspanialej przygody i jesli pojedziesz to KONIECZNIE napisz jak bylo i zrob duzo duzo zdjec i podziel sie nimi z kolcusiami ;)

Pozdrowionka

P.S. Naprawde serce mi sie kraje...

Odnośnik do komentarza
Gość Ger i Max

Hej Witam Burgmaniacy,

Jaki? czas temu poddałem temat na forum odno?nie dłuższej w czasie i dalszej wycieczki na skuterach. Zaproponowałem Grecję, ale spotkała się ta propozycja jak widzę z niewielkim odzewem z Waszej strony.

A lato się zbliża.... Może więc kto? z Was zaproponuję jakie? inne, może bliższe miejsce wyjazdu???.

Czekam więc na Wasze oferty.

pozdrawiam,

Gerard

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Odnosnie Grecji wyslalam Ci maila !scooter

Widze, ze masz spore parcie na wyprawe, wiec moge Ci zaproponowac 17 czerwca... wyjazd w moje rejony. Mieszkam w bardzo "zmotocyklowanych" lasach. Tak konkretnie to za siedmioma gorami i to nie jest zart :) Z okien mojego mieszkania widze gory, ktore sie nazywaja Siedmiogorze - tutaj bracia Grimm pisali swoje bajki :) Jest u nas sporo tras motocyklowych, duzo knajp dla fanow dwoch kolek - czesc tych knajp proponuje pola namiotowe, wiec mozna sie gdzies miedzy dwoma gorami ulokowac i robic wypady, a wypadac jest gdzie - Luxemburg, Holandia, Belgia, Francja... wszedzie stad blizej niz do Polski !yawn Najdalej z atrakcyjnych miejsc to chyba do Paryza, bo jakies 5-6 godzinek by zeszlo :)

Urlopu co prawda juz wiecej nie dostane ale mam jakies trzy dni (weekend i poniedzialek) w tygodniu wolne i bardzo chetnie je wykorzystam na "latanie" :P

To taka moja propozycja - pomysl sobie o niej i pogadamy w Rynii o szczegolach :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Gość Ger i Max

Witam Kolcusiu Cię serdecznie,

Maila oczywi?cie otrzymałem i jak wiesz odpisałem. Ale jest jeden problem-nieporozumienie. Ja wybieram sie w najbliższy pi?tek do Grotnik k. Łodzi, a nie do Ryni, bo nie dam rady obskoczyć obu imprez. Twoja propozycja jest interesuj?ca, zwłaszcza w sytuacji, że z mojej chyba "nici". Chętnie omówię z Tob? szczegóły osobi?cie, ale w Grotnikach - Będziesz??? !winkiss

Odnośnik do komentarza

Gerardzie, Kolce_De, będzie z nami w Grotnikach tyle, że nie w najbliższy pi?tek 1.VI, a za tydzień czyli 8.VI.

Z chęci? doł?czę się do rozmowy :lol:

Pozdrawiam

RobB.

Odnośnik do komentarza
Gość Ger i Max

No tak tak, już mnie Kolcu? na GG u?wiadomił :P. Ja będę na pewno w Grotnikach od pi?tku. Co do Ryni to jeszcze sie waham - nie chce mi się jechać na :D , chyba że jak się zdecyduję to przyjadę na dwa dni czterokołowcem.

Oczywi?cie chętnie powitamy nowego uczestnika rozmowy :P .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...