Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja mogę troszkę drewna przywieźć. Mam chyba jeszcze jakieś kikuty choinek sprzed lat. Oraz normalne fajne klocki drewna. Takze jak jeszcze paru z nas przywiezie, to będzie dużo. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, Rogierro napisał:

Trochę słabo się pogoda zapowiada, od połowy tygodnia ma padać cały czas. Ale trzeba mieć nadzieję, że coś się jeszcze zmieni.

Roger, a my to na plażę potrzebujemy słońca? spoko damy radę drewno też suche przywieziemy. Na Głębokim jest zadaszenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja ogłaszam, że wreszcie wróciłem na dwa kółka (wcześnie, nie???)... Dziś pierwsza przejażdżka od czerwca, zrobiony przegląd techniczny i nawet trzy stopnie temperatury mnie nie odstraszyły od jazdy... Na razie jeszcze mam lęki przed rondami, ale ponoć z czasem to minie ?  Banan na twarzy i szkoda jeszcze sprzęt odstawiać na zimę...

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, SlawoyAMD napisał:

A ja ogłaszam, że wreszcie wróciłem na dwa kółka (wcześnie, nie???)... ,,,,,,,,,,, i nawet trzy stopnie temperatury mnie nie odstraszyły od jazdy... Na razie jeszcze mam lęki przed rondami, ale ponoć z czasem to minie ?  ............

 no panie Sławku pięknie ?  a co do lęku przed rondami, to wydaje mi się że przy 3 stopniach to większość z nas ma coś takiego ?  ale wiem o czym piszesz.  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, ArtCho napisał:

Dla mnie 18 Ok. I jak pisałem - przywiozę kilka kawałków drewna.?

Ok, ja też drewno, postaram się przywieść kije do kiełbasy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, ArtCho napisał:

Ty trochę, ja trochę i będzie git!

Tylko pogoda...

5BF80839-ED79-43FF-A9B6-CCAD303800E5.thumb.jpeg.746d11f40fb879fe36319eae317cac1d.jpeg

Widzę słońce, e i tak nie będzie potrzebne wieczorem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, bilety napisał:

Widzę słońce, e i tak nie będzie potrzebne wieczorem

Tajest! Wygląda na to, że będziemy w czwórkę: Ty z Zosią, Krisso może Roger, może Kamil i ja. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, ArtCho napisał:

Tajest! Wygląda na to, że będziemy w czwórkę: Ty z Zosią, Krisso może Roger, może Kamil i ja. 

He he, dopisz jeszcze Adama i Piotra do listy.

Odnośnik do komentarza

Oooo, zacne grono się zebrało, ja mocno zalatany jestem ostatnio, problemy zdrowotne się nawarstwiają ale postaram się chociaż na chwilę podjechać przywitać się i zamienić kilka słów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...