Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólny dojazd na Burgmanie 2007


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkimi krokami zbliża się Burgmania 2007 więc mam propozycje która padła z podkarpacia aby całe południe spotkało sie w okolicach Kielc i już duż? grup? pojechało do Ryni my?lę że byłby to wspaniły pocz?teg Burgmani 2007 i pokażanie reszcie regionów że południe jest siln? grup? Maxi skuterzystów :lol: . Co do dokładnego miejsca spotkania pozostawiam grupie z Kielc ale sugeruje miejsce przy wyjeĽdzie w stronę Warszawy. Czekam na propozycje i ewentualne uwagi co do wsólnego wyjazdu.!OKK

Pozdrawiam wszystkie regiony z Południa.

pilot

Odnośnik do komentarza

A może będ? tacy , co się zdecyduj? jechać DK1 ,do Wawy cały czas na dwóch pasach . A i grup? łatwiej . !OKK

Odnośnik do komentarza
Hm z Wrocławia przez Kielce do Ryni? !OKK

No chyba że Wrocław to nie połódnie, hehe

PZDR Elastyczny :D

Mile widziani sa wszyscy jad?cy do Ryni nawet Ci z zachodu bo Dolno?l?skie według ustaleń tam podlega ale zapraszamy bo wszyscy jeste?my Maxiskuterowcami i nie ważne gdzie mieszkamy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

Do wyjazdu jeszcze trochę czasu,dla mnie ważna jest godzina i miejsce spotkania ,

reszte dopasuje sam.

do zobaczenia pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może wybierzemy jaki? "punkt zborny" dla jad?cych z południa.

Patrz?c na mapę, chyba jad?cym na Burgmanię mniniej lub bardziej odpowiadać będzie punkt za Piotrkowem Trybunalskim (droga nr 8).

Np. spotkanie poł?czone z przerw? na "małe co nieco". W tym rejonie jest kilka fajnych zajazdów.

A tak na pocz?tek, to o której planujecie wyjazd lub może o której w Rynii?

:D:D:)B):D:D !scooter

(może wkleję kopię tego postu do innych regionów południa)

Odnośnik do komentarza

Proponuję , na małe , co nie co zajazd Krywań położony między zjazdem na Radomsko , a Kamieńskiem ,w miejscowo?ci Słostowice . Oczywi?cie przy trasie |l?sk -Wawa :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Jako, że do wyjazdu jeszcze niecały miesi?c, to jeszcze wiele może się zmienić...

Jak narazie Krakowska ekipa CK Skutery ( !scooter ) w składzie:

1)Kubo (SV650S)

2)Scottie (Bandit 650SA)

3)Legut (CBR 600 FSport)

4)Wojtek (JoyRide 200)

5)Damles (GSX-f 600)

(CK Skutery jak się patrzy :D )

Godzina wyjazdu itp. jeszcze nie ustalone... Trasa(Kielecka czy Katowicka) także nie obgadana...

Mamy jeszcze troszkę czasu... Tak na serio, to dopiero tak za 2 tygodnie będzie się rozmawiało...

Co do jazdy w większej grupie, to podchodzę do tego tematu do?ć sceptycznie... Jazda w grupie jest fajna na paradzie, albo przy jeĽdzie niedalekiej...

Wyjazd do Ryni to troszkę więcej kilometrów, więc niewiem czy przyjemnie jechałoby się w grupie >10osób.

To tylko taka moja podpowiedĽ.

Jednak powiedzmy, że punkt zborny gdzie? przed Warszaw? i z Niego jazda już razem do samej Ryni to juz konkrecik, który nie powiem, że Mnie interesuje poważniej.

Pogadajmy na spokojnie po 15'stym Maja. Wtedy będziemy mieli mniej więcej pogl?d na wolny czas itp.

Ja mówi?c szczerze chciałbym być w Ryni wcze?niej(tj. koło 12-13).

A wiadomo, że z godzin? wyjazdu-czy spotkania na trasie- także musimy się zgrać(nie każdemu wszystko pasuje).

Pozdrówki dla Was... Kuba :D

P.S. Ja jeszcze rozważam wyjazd we Czwartek, w celu odwiedzenia takiej pewnej 'Rudej' Piękno?ci :D .(zobaczymy co czas pokaże :D )

Odnośnik do komentarza
Proponuję , na małe , co nie co zajazd Krywań położony między zjazdem na Radomsko , a Kamieńskiem ,w miejscowo?ci Słostowice . Oczywi?cie przy trasie |l?sk -Wawa :D

Ja dałem tylko propozycje wiec gdzie sie spotkamy mnie wsiorawno bo moge przejechac te 50 km wiecej tylko mam pytanko do innych czy chca jechac razem bo fajnie by bylo pokazac wszystkim nasze zjednoczenie w Burgmani. Jesli tylko sa chetni to zapraszam do spontanicznego zjazdu a potem wszyscy bedziemy nacierac na Rynie. Co do godziny to trzeba ustalic na ktora godzine chcemy byc w Ryni i do tego dopasujemy godzine spotkania i miejsca. :D:D

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Oj Kubo jeden skuter jest :D mało ci?? :D

Nie odwiedzaj nikogo, pojedĽ jak człowiek z reszt? grupy !scooter

Choć może nie? kto wie... byle? znowu nie wyprzedzał na wszystkich ci?głych liniach to będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
1)Kubo (SV650S)

2)Scottie (Bandit 650SA)

3)Legut (CBR 600 FSport)

4)Wojtek (JoyRide 200)

5)Damles (GSX-f 600)

(CK Skutery jak się patrzy !tut )

Panowie... zaczynacie mnie przerażać !tut

Gdzie Wasz duch skuteryzmu?? !OK

S?dzę, że "CK Skutery" brzmi w Waszym przypadku conajmniej niedorzecznie :P

Już ja z Wami zatańcze w Ryni... !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Jezeli mala Suzi Wam nie przeszkadza, to chetnie sie podlacze. Lece ze Zgorzelca. Ustalcie miejsce i godzine - postaram sie dojechac i nie zostawac w tyle !w00t

Pozdrowionka

Dopisano:

kolcusie podziekowali, bo sie "podpinaja" gdzie indziej !tut

Do zobaczenia na miejscu !tut

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Zostały ustalone wstepne zarysy dojazdu na Burgmanie więc wszystkich zainteresowanych wspólnym dojazdem informujemy, że :

1) wyjazd z Krakowa planowany jest w pi?tek 1.06.2007 okolo godz.8:00 z stacji Orlenu przy Rondzie Kraka w kierunku na Olkusz.

2) spotkanie z grup? ze |l?ska odbębzie się przed Siewierzem miejscowo?ć Podwarpie około godziny 9:00 wyjazd z parkingu godz. 9:10.

(http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,42844&ec=19,21523&n=50,42844&e=19,21522&z=0&t=WYBRANY%20PUNKT)

3) Częstochowa koło Mc donalds w strone Warszawy spotkanie 9:50 i wyjazd 9:55

4) Zajazd Góralski za Piotrkowem Trybunalskim przy trasie 1 spotkanie o godzinie 11:10 wyjazd 11:40

5) Janki Mc donalds przy trasie z Krakowa spotkanie 13:00 wyjazd z Janek 13:20 (może nas kto? powita z Warszawy)

Planowany przyjazd do Ryni godzina 14:20

Informacje bed? na bież?co uaktualniane.

Ewentualne uwagi proszę na PM lub telefon 600021421.

Prosił bym też o potwierdzanie wyjazdu gdyż będzie wiadomo czy ktos ma jeszcze dojechać do grupy.

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem już pilotowi na pm z chęci? bym się z wasz? grup? poł?czył przed w-w? bo zawsze to raĽniej przez stolicę przejechać niż samemu !zorro

czyżbym był sam z podkarpacia? :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

|ledzę w?tek ale nic na 100%nie piszę odno?nie godziny wyjazdu.

W pi?tkowy ranek mam jeszcze troche roboty ale postaram się szybko uwin?ć .

Dla mnie idealna byłaby 11-12 w Siewierzu

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zostały ustalone wstepne zarysy dojazdu na Burgmanie więc wszystkich zainteresowanych wspólnym dojazdem informujemy, że :

1) wyjazd z Krakowa planowany jest w pi?tek 1.06.2007 okolo godz. 8:30 z stacji Orlenu przy Rondzie Kraka w kierunku na Olkusz.

(http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,0891&ec=19,89274&n=50,08909&e=19,89274&z=0&t=WYBRANY%20PUNKT

2) spotkanie z grup? ze |l?ska odbębzie się przed Siewierzem miejscowo?ć Podwarpie  około godziny  9:30 wyjazd z parkingu godz. 9:50.

(http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,42844&ec=19,21523&n=50,42844&e=19,21522&z=0&t=WYBRANY%20PUNKT)

3)  w trakcie ustalania (czekamy na propozcje przy trasie gierkowskiej)

Od?wieżaj?c temat.

Proszę o zabranie (kto ma) PMR w celu kontaktu osób (w grupie) jad?cych do Rynii.

Umożliwi to dopasowanie tempa jazdy szczególnie w końcowym odcinku.

Proponuję kanał 3 (3 / 00) jako kanał wspólny dla wszystkich udaj?cych się do Rynii.

Odnośnik do komentarza

Ustalono miejsca spotkań z osobami jadacymi z południa zapraszam do pocz?tku w?tku. Dokładne godziny zostan? podane w czwartek wieczorem.

Odnośnik do komentarza

1) wyjazd z Krakowa planowany jest w pi?tek 1.06.2007 okolo godz.8:00 z stacji Orlenu przy Rondzie Kraka w kierunku na Olkusz.

2) spotkanie z grup? ze |l?ska odbębzie się przed Siewierzem miejscowo?ć Podwarpie około godziny 9:00 wyjazd z parkingu godz. 9:10.

(http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,42844&ec=19,21523&n=50,42844&e=19,21522&z=0&t=WYBRANY%20PUNKT)

3) Częstochowa koło Mc donalds w strone Warszawy spotkanie 9:50 i wyjazd 9:55

4) Zajazd Góralski za Piotrkowem Trybunalskim przy trasie 1 spotkanie o godzinie 11:10 wyjazd 11:40

5) Janki Mc donalds przy trasie z Krakowa spotkanie 13:00 wyjazd z Janek 13:20 (może nas kto? powita z Warszawy)

Planowany przyjazd do Ryni godzina 14:20

Ewentualne uwagi proszę na PM lub telefon 600021421.

Prosił bym też o potwierdzanie wyjazdu gdyż będzie wiadomo czy ktos ma jeszcze dojechać do grupy.

Wszystko zamknięte co do wyjazdu do Ryni czekam na zgłoszenia. Telefon 600021421 lub PM do godziny 24:00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...