Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS 2019


Marcin 78

Rekomendowane odpowiedzi

W ankiecie "Planowanie OZS 2019" najwięcej osób wskazało  datę 6.10 ,pogoda ma być znośna słonecznie bez deszczu ,a więc

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Ogniskowe Zakończenie Sezonu na biwak leśny w miejscowości Hutki-Kanki

Biwak leśny https://maps.app.goo.gl/FxcLoknRSw9SpF3A9

Spotykamy się o 10.30 McDonald na ul Roździeńskiego 210 w Katowicach

https://maps.app.goo.gl/tHFeQfYevMomJjs57

koło 11 ruszamy w kierunku ogniska 

Każdy zabiera to co lubi (kiełbasę, pieczywo ,ciasto ,napoje nie koniecznie te % ?

Proszę również osoby które mogą o zabranie drewna na ognisko ?

 

Odnośnik do komentarza

Na brak drewna nie narzekam? ale już na brak czasu tak?. Wszystkim biesiadowiczom, życzę przyjemnego spotkania i smacznej kiełbaski ( lub czegoś innego - co kto lubi). Nie róbcie za dużego ognia bo Hutki mają tylko "kanki" - a to mała pojemność? ( Marcin78 - pamiętaj! pal tylko ognisko!! las ma zostać dla innych??).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda nie zachęca do spędzenia kilku godzin na dworze, czy by nie przenieść OZS na inny termin?

image.thumb.png.74f279b86fd7c36884af1c346176c01b.png

 

Wiem, że kolejny weekend jest dla niektórych zajęty ale patrząc na pogodę to i w październiku może być np. 18 stopni i może utrzyma się przez kolejne dni.

image.thumb.png.3af6033a19275c69d2f095fc04396e72.png

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patryk napisał:

Pogoda nie zachęca do spędzenia kilku godzin na dworze, czy by nie przenieść OZS na inny termin?

image.thumb.png.74f279b86fd7c36884af1c346176c01b.png

 

Wiem, że kolejny weekend jest dla niektórych zajęty ale patrząc na pogodę to i w październiku może być np. 18 stopni i może utrzyma się przez kolejne dni.

image.thumb.png.3af6033a19275c69d2f095fc04396e72.png

 

Zgadzam się w100% .Ale chyba już trochę za późno aby zmieniać termin.

Mnie choroba troszkę zmogła ale nawet gdybym był zdrowy to pogoda nie zachęca aby siedzieć w takiej pogodzie.

Rozmyslam przyjazd autem ale to już nie to samo.Przeciez to "zakończenie sezonu"

 

Jak pogoda czas i zdrowie dopisze to wybieram się Na OZS Świętokrzysko-Podkarpackie 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prognozy nie zmieniły się od czwartku. Temperatury , nasłonecznienie i brak opadów mają być takie jak zapowiadali. . Było już zakończenie w Listopadzie że przyjechaliśmy samochodami i nie było to gorsze ognisko. Jak komuś za zimno to może samochodem. To nie jest obowiązek skuterem. Ja bym nic nie  zmieniał

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, subaru gtb320 napisał:

Ale chyba już trochę za późno aby zmieniać termin.

Na zmiany juz faktycznie późno, szczególnie gdy mają przyjechać dodatkowo osoby z poza forum 

Ognisko bez zmian ( chyba że śnieg w nocy spadnie ?) O 10.30 na Rozdzieniu ,wyjazd o 11.00 

Patryk będziesz jutro ? Czy mam kupić pieczywo ?

 

Ps.Seba zdrówka życzę ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...