Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Planowanie OZS


Marcin 78

Termin OZS  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Termin OZS?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 09/30/19 o 21:55

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jesień nadchodzi już małymi kroczkami, wiec najwyższy czas planować O Z S, by przy ognisku miło powspominać mijający sezon 

Co do terminu proponuję następujące  (dwa żeby nie było za dużego wyboru ?) które nie będą kolidowac z XI Mierzeją Wislaną i 1 zlotem ŁAG_OFF 

1-  06.10

2-  20.10

Proszę o głosowanie, która niedziela będzie bardziej Wam odpowiadać, oczywiście w razie nie sprzyjającej  pogody termin może zostać przesunięty na późniejszy 

Ankieta trwa do 30.09 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Migu napisał:

Pierwszy termin jak nie będzie pogody zostaje drugi w rezerwie.

Zgadzam się z Migiem - 6.10, a jak nie wypali to zawsze zostaje drugi ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ankietą jest zainteresowanie tylko w naszym przypadku żaden termin nie spasuje więc  nie zabieram głosu, ale postaramy się choć na krótko zjawić- termin obojętny  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, MarP napisał:

Wydaje się, że na ognisku będzie kameralnie ? - prawie żadnego zainteresowania ankietą ?

jestem zainteresowana, ale ponieważ nie wiem jak będzie i czy będę mogła pojechać to nie zabieram głosu. Dostosuję się w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 minuty temu, ziga napisał:

Ankietą jest zainteresowanie tylko w naszym przypadku żaden termin nie spasuje więc  nie zabieram głosu, ale postaramy się choć na krótko zjawić- termin obojętny  

 

15 minut temu, Joasia70 napisał:

jestem zainteresowana, ale ponieważ nie wiem jak będzie i czy będę mogła pojechać to nie zabieram głosu. Dostosuję się w miarę możliwości.

 

No ale to już są jakieś głosy ??

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MarP napisał:

Wydaje się, że na ognisku będzie kameralnie ? - prawie żadnego zainteresowania ankietą ?

Marku - jak tak pomyśleć: to całkiem słuszny ten ochrzan?! I jam zainteresowany jak poprzednicy lecz i u mnie oba terminy nierealne?. Z tego powodu ( z przykrością) głosu w ankiecie nie zabieram. Może dam radę chociaż pomóc Wam zagasić ognisko?.

Odnośnik do komentarza
Marku - jak tak pomyśleć: to całkiem słuszny ten ochrzan! I jam zainteresowany jak poprzednicy lecz i u mnie oba terminy nierealne. Z tego powodu ( z przykrością) głosu w ankiecie nie zabieram. Może dam radę chociaż pomóc Wam zagasić ognisko.
Nie każdemu dogodzisz

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, mario3101 napisał:

Nie każdemu dogodzisz emoji6.png

Ja! Mario - bo się nie da! Dla mnie obecnie pozostały już tylko Chud(ow)e spotkania?. Wiem, że i Marcin78 wyboru terminu niema - a uwzględnił już wiele rzeczy?!!  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...