Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sami zobaczcie!!


Gość dzimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

120 km/h to on nie pojedzie ale cena wydaje sie byc rozsadna i wyglada na zadbany, ale pewnie skoro sciagniety z niemiec to "golas" no ale alarm i kufer mozna oczywiscie dokupic. Pozdrawiam :ph34r:

Odnośnik do komentarza

O tym samym chciałem zgadn?ć kolegów z Burgmanii. Ze zdjęć wyniikałoby, że Burgi jest w b.dobrym stanie, choć nie wiemy, jak "brzmi":D

Patrz?c jednak na ogłoszenia niemieckie (mobile.de), równiez cena podana przez sprzedaj?cego wydaje mi się zbyt niska. Niemieckie odpowiedniki rocznikowo wahaj? się w granicach 1500 - 2000 Eur. Więc?

Może wypowie się kto? z większym do?wiadczeniem rynkowym? :ph34r:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:ph34r: 2 kluczyki, faktycznie pelen wypas :D Cena faktycznie rozsadna, ale te przebiegi zawsze mnie smiesza, skuter turystyczny i 2200 km rocznie, czyli jesli sezon trwa 8 mc to wychodzi 281 km miesiecznie, co oznacza ze facet mieszka 4,5 km od sklepu :D i to juz jest daleka turystyka :D
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Co do omawianego burgiego 125, to sprawdziłem Go narazie na odległo?c i nie zaprzeczam, że mam na Niego chrapkę.

Otóż może opisze to co napisał Mi wła?ciciel.Tak wogóle to kontakt SUPER, telefoniczny jak i Mailowy od RĘKI, więc już PLUS dla sprzedawcy. Bez problemów udało Mi się uzyskać informacje dotycz?ce stanu skutera...

Otóż jedynymi wadami Burgaska jest pęknięta lampa w którym? miejscu(nalezy pospawać), oraz pęknięty jeden plastik(nalezy pospawac i pomalować). I to wszystko...

Cena 5000zł, to cena do odbioru i Go?ć się nie pomylił, za 5000zł można stać się Jego posiadaczem...

Ja trawię Jego zakup, celem jakby na to nie patrzec zarobku... Ale musze jeszcze podjechać i oblukać osobi?cie co i jak(je?li się zdecyduję). nie mniej jednak kto tam ma na Niego ochotę, proszę bardzo, niech jedzie i kupuje, bo uważam, ze sprzęt jest warty ?wieczki...

Życzę Wam kupienia tak taniego i (raczej) dobrego sprzeta, ale jednak wcze?niej weĽcie ze sob? kogo? wprawionego w mechanice, aby Go oblukał...

Pozdrowionko, Kuba :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Nie chce nikogo rozczarowac ani odstraszac, ale cena wydaje sie dziwnie niska. Sam na wlasnej skorze przekonalem sie ostatnio, ze skuter najlepiej kupowac od wlasciciela, a nie od kogos kto skuter posiada tydzien albo "swiezo" sprowadzil go do kraju. Podobnie jak lepiej jest kupowac sztuke z widocznymi uszkodzeniami, a nie taka juz "podpicowana" pod klienta ;) ...

Odnośnik do komentarza

Tyle ze do ludzi czesto to nie trafia. Nowe opony, akumulator,przegl?d, kufer - to ich nie bierze. Kupia nieco tanszego golasa ale takiego w ktorym beda musieli zaraz wymienic wszystkie te rzeczy. Wyjdzie w konsekwencji znacznie drozej. Ale jak sie trafia na zakuty leb to nic nie pomoze. Pazerny traci 2 razy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...