Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter WRZEŚNIA 2019 - GŁOSOWANIE


kris02

Skuter Września 2019 GŁOSOWANIE  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na który skuter oddajesz swój głos ??


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zapraszam do dalszej zabawy w naszym konkursie i oddania głosu na swojego faworyta !

GŁOSOWANIE na FOTO Skuter miesiąca - Wrzesień 2019

Dla przypomnienia:

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczna) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY

Szczegóły wątku i głosowania

1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca
2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU<< i robi podsumowanie głosowania.
Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

Zdobywcy największej liczby głosów za 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Oto propozycje:

1.HerrBartnick

HerrBartnick.jpg

2.Majkel67

 

Majkel67.jpeg

3.krzytro

 

krzytro.jpeg

4.MISIEK

 

Misiek.jpg

5.Vito

 

Vito.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Ten temat został zablokował(a) i odblokował(a)
  • Klubowicze
7 godzin temu, Joasia70 napisał:

Krzytro mi się podoba ?

A mnie skuter.

Zdj. nr  3

6 godzin temu, Vito napisał:

Dla mnie nr 1 jest emoji2389.pngemoji106.png

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Vito, sprawdź czy poprawnie zaznaczyłeś wybór zdjęcia w ankiecie, bo nie widać Twojego głosu.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Vito napisał:

Nie widzę opcji oddania głosu

Kieruj się węchem???? Bardzo Cię Vito przepraszam, ale jak nic nie czułeś to mój głos na krzytro nr.czi. Może już czi razy oddałeś głos i Cię admin bloknął??

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Vito napisał:

Nie widzę opcji oddania głosu

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Są dwie opcje, albo używasz Tapatalka - niestety nie ma możliwości oddania głosu, trzeba przez przeglądarkę, albo za nim oddałeś głoś podejrzałeś wyniki głosowania. To jest tzw. "pusty głoś" i to powoduje że nie ma możliwości oddania głosu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Są dwie opcje, albo używasz Tapatalka - niestety nie ma możliwości oddania głosu, trzeba przez przeglądarkę, albo za nim oddałeś głoś podejrzałeś wyniki głosowania. To jest tzw. "pusty głoś" i to powoduje że nie ma możliwości oddania głosu.

Albo możliwość nr czi: admin Lucjan usunął głos bo nielegalnie?? był już i został ( wraz z moim )słusznie usunięty?. Mały błąd przyznaję - dyskusja na poziomie zgłoszeń?. Za brak op..szu dziękuję adminkowi?. Tak 3mać?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...