Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Test 650 Executive


Ravenka

Rekomendowane odpowiedzi

Bzzzzzzz Witam

mam wrażenie jest to ten sam test który ukazał się w |wiecie Motocykli chyba w nr 12/04.

Nie mam przed sob? tego numeru więc na 99% to ten sam tekst

Pozdrawiam wszystkich

Bzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

W sumie nic nadzwyczajnego ten test, widać, ze Tester to motocyklista i te?cik napisał na "odwal się", żeby tylko co? było. Wydaje mi sie także, iż KAŻDY z nas jako skuterowiec napisałby o STOKROĆ lepszy te?cik tej pięknej maszynki.

Najbardziej DOBIŁo mnie zdanie końcowe:

" Jedyny feler tkwi w tym, co powiedz? koledzy motocykli?ci, kiedy na wspólny wypad wybierzecie się z nimi... skuterem"

To zdanie wyklucza u mnie CAŁKOWICIE Testera, a poza tym kto Mu daje prawo pisania takich bzdur... Kazdy OSOBI|CIE ma swoje odczucia, a to, ze On jest jaki? dziwnie nastawiony do skuterów, to w takim razie po co zabiera się do testowania jednego z Nich... No wiadomo poco, przecoierz kase za to dostał...

My wiemy swoje i kicz z takimi testami :rolleyes: .

Pozdrowionko, Kuba :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Tylko dlaczego ten Dziawer cały czas ma we łbie że skuter jest relatywnie tańszym pojazdem od motocykla. Może nie potrafi zakumać że pojazd który nie pójdzie na kółko i przednie i tylne może przebić cen? ?ciga.

Może kiedy? sobie takiego kupie. Oj KUPIE !!!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dajcie sobie spokój... Już kiedy? na tamtejszym forum podj?łem się dyskusji i wypowiedziałem co my?lę o ich testach, komentarzach i bynajmniej nie byłem tam anonimowy...

Moim zdaniem powinien opisywać to czym jeĽdzi czyli R1. Opisy i testy ?cigaczy wychodz? mu naprawde dobrze.

My?lę, że jak ja bym zacz?ł testować i opisywać w necie R1 i CBR mogłoby mi przeszkadzać wiele rzeczy które zapaleńcom plastików nie przeszkadzaj? a wręcz im pasuj?... Mogłbym również napisać w te?cie tak? konkluzje>>

"... Tylko co powiedz? moi koledzy jak przyjadę na zlot ?cigaczem i zaczne smarować łańcuch :rolleyes: " TYLKO PO CO ?

Mimo tego, że bardzo lubie i jeĽdziłem chyba każdym możliwym jedno?ladem pasuje mi to co pasuje. Nie piszę jednak nigdzie pogardliwie o choperach, sportowych czy enduro. Testujacego obowiazuje pełen obiektywizm a "dziwne" komentarze powinien zachować dla siebie.

Odnośnik do komentarza

To dokladnie ten sam test i Kubo mnie tez strasznie wkurzylo to zdanie. Gosc jest profesjonalista klasy "0" czyli zadnym jezeli cos takiego pisze.

Po takich tekstach czlowiek sie zastanawia czy dalej tak samo traktowac "motocyklistow" czy troche inaczej, choc zdawalo by sie ze nie ma zadnej roznicy...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć

dajcie spokój dziawerowi,czytałem gorsze testy

go?ć preferuje inny sprzęt i to wszystko

ps. jest nas174(zarejestrowanych) każdy z nas ma swoje zdanie i nie każdemu podoba się to samo,jeden woli dunlopy inny bridgestonyja jeżdże z fabryczn? szyb? a kumpel montuje wyższ? bo lepsza....dla niego

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz test to istny paszkwil i mozna sobie odpuscic jego czytanie, nie moglem sie powstrzymac zeby nie dodac tam opini i dac odsylacz do tekstu do ktorego ciezko sie przyczepic. Pozdrawiam :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Witam

Je?li chodzi o sam tekst to był on faktycznie zamieszczony w |M i też uderzyło mnie końcowe zdanie , ale nie zmieniłem zdania o autorze po tym te?cie . Myslę , że pisuje dobre teksty i zna sie na sprawie tylko pewnie preferuje inne jedno?lady , a że napisał co? krytycznego to ?wiadczy o tym , że nie był to tekst dla kasy ( bo wtedy było by wszystko ładnie wygładzone ) tylko jego zdanie . Tylko szkoda , że to podsumowanie nie dotyczyło opisywanego skutera tylko ludzi poruszaj?cych sie na tego typu jedno?ladach .

Tak czy tak pozdrawiam Dziawera i wszystkich użytkowaników jedno?ladów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...