Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jaki serwis polecacie Lublin i okolice


depeche75

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna coś mój skuter nie jedzie tak jak powinien. Przy ruszaniu tak dziwnie piszczy i nie ma pełnej mocy, i jak prędkość jest około 80 km/h to obroty wzrastają a on słabo przyspiesza jaby się coś slizgalo nie wiem czy to pasek cz coś innego

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sprzęgło trzeba obejrzeć, bo już okładziny się mogły wytrzeć. Mogły też rolki w wariatorze się zaciąć. Generalnie trzeba zajrzeć do napędu i zdiagnozować jakie części są potrzebne i je dopiero zakupić i wymienić. Tak że od przystąpienia do naprawy do jej zakończenia nie będziesz miał czynnej maszyny, ale trzeba to zrobić jak najszybciej, żeby wady napędu nie rozwaliły Ci zaworów, bo wtedy kosztowny będzie remont silnika.

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.09.2019 o 22:23, janr napisał:

Potrzebuje naklejek burgmani  grupa lubelska szt  2 na moto ktoś coś.

Możemy się umówić na Fb w kwestii odbioru. Trochę mi zostało, bo ja je zainicjowałem. Możemy też wyplotować inne rozmiary.

Odnośnik do komentarza

Witam, awaria usunięta, zadzwoniłem do kolegi który kiedyś sprzedał mi burka i okazało się że on mi go naprawi i tak było, wycielo mi rolki. Wymieniono rolki, pasek i wariator używka i burekk śmiga aż miło. Dobry serwis to własny serwis lub zaufanego człowieka. Dzięki Andrzej i dzięki dla was wszystkich. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...